Masinėmis žudynėmis kaltinamas norvegas stojo prieš teismą (36)

Norvegija gedi | Scanpix nuotr.Liepos 25 d. 14 val. prieš Norvegijos teismą stojo norvegas Andersas Behringas Breivikas. Jis prisipažino, jog pats planavo ir praeitą penktadienį įvykdė masines žudynes Osle ir netoli nuo jo esančioje Utojos (Utoeya) saloje. Šie kruvini išpuoliai nusinešė ne mažiau kaip 93 žmonių gyvybes ir dar apie 100 žmonių buvo sužeista.

Kaip pasakojo liudininkai, įtariamąjį vežusiam automobiliui priartėjus prie teismo rūmų, protestuotojai skandavo „Prakeiktas išdavikas!“ ir trankė mašiną.

Pranešama, kad atvykus  prie teismo rūmų automobiliui su įtariamuoju, susirinkę protestuotojai skandavo „Prakeiktas išdavikas!“  ir trankė mašiną. „Visi čia trokšta jo mirties“, – sakė vienas iš trankiusių automobilį susirinkusiems žurnalistams.

Nors A.B.Breivikas reikalavo viešo teismo sakydamas, kad nori visam pasauliui paaiškinti kodėl taip pasielgė, tačiau teismas nusprendė, kad teismo posėdis bus uždaras.

Norvegijos įstatymai nurodo 6 priežastis kodėl teismo procesas gali būti uždaras. Viena iš šių priežasčių yra dorovinė. Greičiausiai tuo ir bus motyvuojama kodėl į teismo posėdį neįleidžiami žiniasklaidos atstovai.

Sekmadienį Breivikui buvo pateikti kaltinimai pagal Norvegijos baudžiamojo kodekso 147 straipsnį „Terorizmas ir teroristinė veikla“. Maksimali numatyta bausmė už teroristinius veiksmus Norvegijoje yra 21 metai laisvės atėmimo.

Kol kas Breivikui taikomas „oficialaus įtariamojo“ statusas. Kaltinimai jam bus pareikšti tik baigus tyrimą. Šiuo metu policija uoliai ieško jo galimų bendrininkų.

Pirmadienį 13 val. Norvegija ir kitos šalys pagerbė šių atakų aukas tylos minute. Norvegijos karališkoji pora ir aukščiausia valdžia kartu su tūkstančiais žmonių dalyvavo gedulingose pamaldose aukoms atminti.

Penktadienį susprogdinus sprogmenų prikrautą automobilį Oslo vyriausybiniame kvartale žuvo mažiausiai septyni žmonės. Vėliau dar 86 buvo nušauti per ataką už 40 kilometrų nuo sostinės esančioje Utojos saloje, kurioje vyko valdančiosios Darbo partijos jaunimo sueiga.

Šie žiaurūs išpuoliai sukėlė Norvegijos visuomenės pasipiktinimą ir raginimus grąžinti mirties bausmę. Dabar pagal Norvegijos įstatymus masiniam žudikui tegresia 21 metai laisvės atėmimo.

Jeigu Breiviko kaltė būtų įrodyta ir jam būtų skirta ši aukščiausia bausmė, tai už kiekvieną žuvusįjį žudikas praleistų už grotų mažiau negu 82 dienas.

Policija paskelbė, kad per šias atakas buvo sužeisti 97 žmonės: 30 – sprogus automobiliui sostinės, centre, o dar 67 – per šaudynes Utiojoje.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

36 komentarai

 1. Jonas:

  Amžina pagarba žuvusiesiems. Amžina pražūtis žudikui.

 2. Kažkoks nešvarus reikalas su tuo teismu. Akivaizdu, kad policija jau žino kažką, ką būtina nuslėpti nuo visuomenės.

  Todėl iš karto priėmė sprendimą, kad teismas būtų uždaras ir žurnalistai visai neįleidžiami.

  • Žygeivi, Jūs neteisus. Aš irgi priimčiau sprendimą – rengti uždarą posėdį, nes tas išgama pareiškė norą reklamuotis prieš Pasaulį ir dar su kariška uniforma.

   • tikras lietuvis:

    Nevadinčiau jo tokiu žodžiu, nes jo psichika, aiškiai, yra netvarkoje.
    Juk, jeigu jis prieš musulmonų tvaną, tai kodėl žudė savo tautiečius?
    Toliau.
    Ialamo ekspertas Radūnas Račius sako, kad musulmonų nesiintegravimas yra gerai. Nesąmonė – tai yra blogis, taip, beje, manė ir Breivikas.
    Pvz., žydų genocidas, manau, buvo nulemtas jei ne esminiai, tai nors dalinai jų nenoru integruotis.

   • Aš teisus, nes jau akivaizdu, jog tikroji problema visai kita – šitas žudikas nėra joks nacionalistas ar netgi “dešinysis ekstremistas”, kaip pastoviai bando jį pateikti “objektyvioji” žiniasklaida.

    Kaip jau paaiškėjo iš jo Manifesto (kurį, beje, tuoj pat ištrynė, bet dabar informaciją, pakliuvusią į internetą, užgniaužti praktiškai jau neįmanoma), jis yra senas masonas, artimai susijęs su Izraeliu ir pederastais.

    Savo manifeste ypač keikia antisemitizmą, “dešinįjį kalbinį nacionalizmą” bei garbina Izraelį ir Putiną – “už jo kovą su islamu”.

    Akivaizdu, jog Norvegijos valdžia labai bijo, kad teisme išlįs “nepageidaujami galai” ir sąsajos su Breiviko bendraminčiais Izraelyje bei Rusijoje ir Baltarusijoje (kur jis, pasirodo, buvo nuvykęs, o pasak Kavkaz center netgi turbūt buvo apmokomas FSB spec. lageryje).

    • Nesiginčiju dėl to. Tačiau, akivaizdu, kad žudikas reikalaudamas viešumo – norėjo propaguoti savo Manifestą ir jo idėjas. Tam ir žudė.

     • tikras lietuvis:

      Na, ne – tiesiog jo galvoje nuo tų visų nacionalizmų pasidarė košė.
      Todėl, Žygeivi, grįžk iš tų “nacionalizmų” į tautą. 🙂
      Kol nevėlu – matai kas vienam “nacionalistui” jau nutiko (sau gyvenimą susikuliečijo, o ir atėmė daugiau nei iš 60 jaunimo atstovų, kas yra, be jokios abejonės, tragedija).

     • Senis Šaltis:

      Keista tik tada kodėl Osamos Bin Ladeno ale autentiškus pasisakymus per visas TV rodydavo su visomis idėjomis ir grasinimais. Ir nieko. Paviešindavo ir netrindavo nei iš interneto, nei per TV nedraudė. O čia uždraudė, ištrynė blondino ale sukurtus manifestus. Taip, gal jis ten ir rašė kokį mėšlą, bet dabar kas norės pridės bet ką ir teigs, kad tai blondinas rašė. Nors dabar net neleidžiama plačiai visuomenei, net tiems, kieno vaikai žuvo, išgirsti tiesiai iš žudiko lūpų. Pasakys spaudai, kad anas taip ir anaip sakė, o blondinas net neturės progos apsiginti. Greičiausiai jis pasprings žolės lapu.

   • Vytas:

    “nes tas išgama pareiškė norą reklamuotis prieš Pasaulį ir dar su kariška uniforma.”

    Čia tik paviršius. Labai svarbu kodėl tai vyksta. Kai mes išsiaiškinsime priežastis suformavusias tą norvegą, pakeisime jas parodysime visam pasauliui ir tam norvegų vaikinui, kad pašalinome priežastis atsirasti tokiems koks tapo jis, o jis atsakys koks aš niekšas, aš noriu mirti. O mes jį įtikinsime jog kad ir kas atsitiktų gyventi verta ir savo tolesniu gyvenimu keisti pasaulį į gerą. Tada būtų mūsų pergalė. Tos žudynės tada paliktų šito norvegų vaikinuko amžinas kryžius, o mes jas prisimintume kaip pirmą ir paskutinį tokį atvejį. Kitas variantas: mes galime tą norvegų vaikinuką kuo greičiau sušerti krokodilams. Tada, labai galimas variantas, tokios žudynės kartosis.

 3. Senis Šaltis:

  Reikia su Žygeiviu sutikti. Nešvaru čia. Ir įpainiota tikriausiai ta pati Norvegijos valdžia. Nemanau, kad čia tas blondinas viską sugalvojo. Greičiausiai Norvegiją kažkas bando įstumti kad ir į kokią EU ar dar kokią sąjungą. Kas dabar įrodys, kd tas manifestas būtent blondino. Gal patys parašė, kad galėtų iškelti savus trūkumus. Gal labai maišo Europai tautiškai nusiteikę žmonės. Tai labai geras pretekstas apkaltinti visas šalis nacionalizmo augimu. Dabar gi Lietuvoj smerks dar labiau patriotus. O kuo ne puiki proga išrauti tautines šaknis. Kvepia dideliu sąmokslu.

  • tikras lietuvis:

   Kas čia ką gali suaugusiam žmogui ką sugalvoti ir primesti?
   Akivaizdu, kad psichinė sveikata (jo) tikrai prasta.

   • Senis Šaltis:

    Irake, Afganistane nemažai moterų savižudžių su sielos ligomis. Apie tai nemažai rašė. Čia žmogus gal ir trenktas, bet turintis savo įsitikinimus. Ir žinojo ką daro. Otai būtų gerai išgirsti iš jo, o ne iš atstovo spaudai. Durnelis gal apkarstytas trotilu ir nueis nuo punkto A iki punkto B ir kažkas paspaus už jį nuotolinį mygtuką. Bet šitas padarė tiek, kiek ne bet kuriam sveikam įmanoma suorganizuoti. Ir Norvegijos slaptosios tarnybos nieko nežinojo? Kiek reikėjo nusiplukdyti amunicijos į salą, kad užtektų tiek žmonių po kelis kartus pašauti? Ką jis ten turėjo ginklanešį? Dar ale prieš tai susprogdino kelias ministerijas, kur kažkokios fėjos dėka žūsta 9 žmonės ir nei vieno valdžios liūto.

    • tikras lietuvis:

     Studijų metais mus, TF studentus, buvo nuvedę į Vasaros 5.
     Davė paklausyti tenykščių gyventojų kalbų ir liepė jokiu būdu nesijuokti, nes jų reakcija gali būti tokia, kad gali viskas baigtis tragedija.
     Tai štai: vienas iš jų aiškino, kad jis, žiūrėdamas televizorių, pasišneka su kitais.
     Ar dabar nėra panašių dalykų (sėdi prie kompo, kamerikė filmuoja, matai kitą, sėdintį prie tokio ekrano, esantį kitur)?
     Ir t.t.
     Ar čia durniaus, ar tik pertemptos psichikos požymis (kas tam tikrose aplinkybėse gali atnešti tragiškas pasekmes aplinkiniams)?
     Taip, kad ne viskas yra taip paprasta kaip atrodo ir visiškai normaliai besielgiantis gali kada tai parodyti, kad jo galvelėje kas tai sutriko.

 4. Kemblys:

  Andersas Behringas Breivikas parodė, kad nedirba filosofai ir ideologai ‘civilizuotose’ visuomenėse. Šie ‘specialistai’ turėtų grąžinti savo ‘atlyginimus’ ir gauti rimtesnę bausmę, negu Breivikas.

 5. Vytas:

  Niekam neįdomu, kodėl taip pasielgė A.B.Breivikas. Visiems daug svarbiau jį kuo greičiau sušerti krokodilams.

 6. Kemblys:

  Visų valstybių visuomenėse yra vidiniai tarpusavio santykiai. Nepatenkinus atskirų žmonių poreikių, atsiranda vidinės įtampos. Pirmi požymiai: smurtas, gobšumas, kūno viršsvoris, įgeidžiai, jei tai ne atskiri atvejai, rodo artėjančias permainas visuomenėje. Jos bus neišvengiamai valdomos arba nevaldomos…
  Toliau tęs romuvių ‘ideologai’ 😀 😀 😀

 7. Kemblys:

  Romuvių ideologai nedrįsta, pratęsiu:
  Kad suvokti visuomenės poreikius, reikia suvokti iš ko visuomenė sudaryta. Kad suvokti iš ko visuomenė sudaryta, reikia suvokti galiausiai patį žmogų. Žmogaus nesuvoksime, nesuvokę kokį vaidmenį vaidina pasaulėžiūra. O ‘religija’ yra dalis pasaulėžiūros. Krivis ir vaidilų ratas turėtų nusimanyti bent pradžią, jei imasi religijos. Čia jums ne lauželius kūrenti apsiskarmalavus. Beje, prieš keliolika metų mačiau, kaip Dundzila (jei teisingai parašiau pavardę) užkūrė apeiginį Rasų laužą tik šeštu degtuku. Gabijai neįtiko 😀 😀

 8. lamatas:

  labai nevykusiai vaikis pasielgė.Vietoj kovos psirinko mirtį, O dabar kai kas bando susidoroti su savo priešininkais numesdami jo vardą, kaip kaltės įrodymą.

 9. Įdedu, ką įdomesnio per keletą dienų “sužvejojau” Interneto okeane:

  Apibendrinimas jau žinomos informacijos:

  Peržvelgus Lietuvos kosmopolitinę žiniasklaidą visiškai akivaizdu, kad šią žiniasklaidą valdantys masonai labai intensyviai “stumia nuo skaudančios galvos” (tai yra masonų) “ant sveikos galvos” (tai yra nacionalistų)… 🙂

  Breivikas joks ne nacionalistas ir netgi ne nacistas, o masonas (iš Anderso Breiviko paliktų užrašų (jo Manifeste 1518 puslapių) aišku, kad jis nieko bendro su krikščionišku fundamentalizmu neturėjo, jis buvo Norvegų masonų ordino, šv. Jono ložės Osle narys – St. Olaus T.D. Tre Søiler Nr. 8 Osle).

  Be to jis dar ir ryškiai prožydiškų ir projudaistinių, bet antiislamiškų, antirasistinių ir propederastinių pažiūrų… 🙂

  Apskritai, jo Manifeste deklaruojamos kosmopolitinės (išskyrus islamą) pažiūros yra visiškai priešingos nacionalistų pažiūroms.

  Kokios jo politinės pažiūros, parodo jo paties palikti įrašai:

  “…turime užtikrinti, kad paveiksime kitus kultūrinius konservatorius priimti mūsų antirasistines, homoseksualumui bei Izraeliui palankias pažiūras. Kai tai įvyks, galėsime žengti į kitą lygmenį.” – Breiviko komentaras, jo paliktas “document.no” 2009 metų rugsėjo 14 dieną.

  Ir šaudė jis Norvegijos darbo partijos narius tik todėl, kad ši partija, jo nuomone, kenkia Izraeliui bei žydams-judėjams ir palaiko musulmonus palestiniečius.

  P.S. Apskritai, jo tautinė kilmė neaiški – panašu, kad jo motina žydė, o ir pavardė Breivik paplitusi tarp Norvegijoje žinomų žydų.

  Ne be reikalo Norvegijos spauda, valdoma dviejų Norvegijos ir Švedijos žydų giminių (Bonnier ir Hjörne), pastoviai pabrėžia jo “šviesią norvegišką išvaizdą”, vadina jį “blondinu” ir pan., bet nieko nerašo apie jo tėvų ir senelių kilmę.

  Beje, norvegų nacionalistai jau apkaltino Breiviką, kad jis dirba Izraelio Mosadui. Jau žinoma, kad Breivikas lankėsi Izraelyje (o taip pat, beje, ir Rusijoje – savo Manifeste labai giria Putiną – bei Baltarusijoje) ir ten nežinia kuo užsiiminėjo – netgi jau spėjama, kad spec. lageryje mokėsi valdyti šaunamuosius ginklus miesto sąlygomis bei partizaninės taktikos mieste.

  ——————————————————-

  Izraelio dienraščio „The Jerusalem Post“ straipsnis „Norway attack suspect had anti-Muslim, pro-Israel views“, kuriame Breiviko pažiūros įvardinamos kaip „proizraelietiškos… dešiniųjų pakraipų sionisto“.

  Nurodoma, kad savo manifeste jis paminėjo Izraelį 359 kartus, o žydus – 324 kartus. Antai jis rašo: „Tad kovokime kartu su Izraeliu, kartu su mūsų sionistiniais broliais prieš visus antisionistus, prieš visus kultūrinius marksistus/multikultūralistus”.

  Žymaus žydų intelektualo Gilad Atzmon straipsnis „Was the Massacre in Norway a reaction to BDS?“ („Ar žudynės Norvegijoje buvo atsakas į Izraelio boikoto kampaniją?“), kuriame autorius kelia klausimą:

  „Šiuo metu negaliu tvirtai kaltinti Izraelio, jo agentų ar savanoriškų talkininkų (sayanim), bet surinkus visą informaciją ir apsvarsčius visas galimybes, gali pasirodyti, kad Andersas Behringas Breivikas tikrai galėjo būti šabo gojus.”

  P.S. Kai tai yra “galėjo būti šabo gojus”? – Manau, kad tai reiškia, jog kalbama apie “gojų” (oficialiai ne judaistą), kuris laikosi “šabo” (tai yra judaizmo religinių normų) arba savo veikla remia judaizmą.

  • Imkite ir patys skaitykite to Breiviko Manifestą – kažkodėl mūsų žiniasklaida labai vangiai skelbia ten pateiktas jo mintis.

   O jų 1518 puslapių Manifeste tikrai pakanka, kad labai tiksliai būtų nustatytos šito žudiko tikrosios politinės pažiūros (masonas, prosionistas, aršus Izraelio gynėjas, antirasistas, antinacionalistas, antinacistas, antiislamistas, prope-derastas ir t.t.), o ne tai, ką “iš piršto bando” išlaužti masonų samdomi žurnalistai, kliedintys apie “nacionalistą”, “krikščionių fundamentalistą” ir pan. 🙂

 10. Štai dar vienas iš plačiai platinamų žiniasklaidoje mitų – Breivikas nusistatęs prieš “multikultūralizmą”.

  Breiviko Manifeste rašoma ne visai taip… 🙂

  Jis “juodai” nusistatęs tik prieš musulmonus (nepriklausomai nuo jų rasės), o visus kitus imigrantus (irgi nepriklausomai nuo jų rasės), kurie, jo nuomone, lengviau asimiliuojasi, laiko teigiamu reiškiniu.

  Musulmonų jis nekenčia irgi dėl labai konkrečios priežasties – nes jie kenkia Izraeliui. Ir todėl Norvegijos Darbo partijos narius jis kaltina pataikavimu Palestinos musulmonams, Izraelio ir žydų priešams – užtat juos ir šaudė…

  Be to Breivikas ne kartą pabrėžia, kad jis yra antirasistas, o musulmonus (atsižvelgiant būtent į jų tikybą, o ne jų rasę), rasistus, neonacius ir dešiniuosius (“kalbinius”) nacionalistus laiko pagrindiniu pavojumi Europai, Europos Sąjungai ir Izraeliui.

  Štai ką rašo Breivikas apie jo nekenčiamus “tautinius nacionalistus”:

  „Šios partijos prieš imigrantus nesimobilizuoja. Užuot tai dariusios, jos skleidžia stiprų dešinįjį nacionalizmą ir kursto prieš Europos Sąjungą nukreiptus sentimentus, taip pat antisemitizmą (ypač Lenkijos „Savigynos“ partija bei Vengrijos partija „Gyvenimas ir teisingumas“) bei priešinimąsi kitoms etninėms grupėms, ypač romams (čigonams)“, – rašoma A. B. Breiviko manifeste.”

  • Breiviko religinės pažiūros:

   Iš interneto komentarų:

   Iš Anderso Breiviko paliktų užrašų aišku, kad jis nieko bendro su krikščionišku fundamentalizmu neturėjo. Pirmiausia, jis buvo Norvegų masonų ordino, šv. Jono ložės Osle (St. Olaus T.D. Tre Søiler Nr. 8) narys. Žinoma, tai nereiškia, kad masonai kaip nors susiję su teroristiniu aktu, tačiau joks protestantas fundamentalistas niekad netaptų masonu, priešingai, būtų jiems priešiškas.

   Viena iš pagrindinių Breiviką užvaldžiusių idėjų yra kova prieš islamą ir jo plitimą per emigraciją. Jo svarstymai susiję su religija taip pat priklauso nuo anti-islamizmo idėjos.

   Antai, jis rašo, kad būdamas penkiolikos metų paaugliu pasikrikštijo Norvegijos liuteronų Bažnyčioje, tačiau vėliau jos atsisakė dėlto, jog ji esą pasidavė daugiakultūriškumo ir pro-islamistinėms ideologijoms.

   Tada jo žvilgsnis kuriam laikui nukrypo į katalikų Bažnyčią. Bet ir šioji susilaukė panašaus pasmerkimo, kadangi ji, vadovaujama esą „korumpuoto ir neteisėto“ popiežiaus Benedikto XVI, veda tarpreliginį dialogą.

   Dar kitame komentare Breivikui visa krikščionybė, kurios vieninteliai teigiami aspektai buvo paveldėti iš pagonybės, yra „didesnė grėsmė už marksizmą“, kurio taip pat itin nemėgo. Teroristas įsivaizdavo, kad, eliminavus tarpreliginio dialogo vedlius protestantus ir katalikus, galėtų būtų sušauktas „Didysis Europos krikščionių kongresas“ ir gimti nauja “Europos bažnyčia“, žinoma, anti-islamiška.

   Breivikas deklaruojasi Izraelio valstybės šalininku, beveik ją garbina. Motyvas vėlgi yra anti-islamistinis. Izraelis su savo karinėmis pajėgomis esąs tikras kovos su islamu pavyzdys.

   Tuo pačiu jis išreiškia savo neapykantą hitleriniam nacistiniam režimui. Tačiau tai jam nesutrukdė įsirašyti į neo-nacistinį forumą, kuriame jis įtikinėjo kitus, kad jei Hitlerio mintys apie vakariečių etninį pranašumą buvo teisingos, tai jo klaida buvo nesuprasti, kad žydai yra vakariečiai gryniausia prasme. Tad jei reikėjo kovoti, tai ne prieš žydus, o prieš Artimųjų Rytų musulmonus.

   Pasak Introvigne, atrodo, kad Breivikui nesvetimos kai kurios masoniškos ir ezoterinės teorijos apie mistinę šiaurės Europos tautų ir Izraelio vienybę. Pagal šias teorijas, šiaurės tautos yra prarastųjų žydų genčių palikuonys, taigi, patys tikri „žydai“.

   Iš to, kas pasakyta, iš kitų Breiviko minčių samplaikos aišku, kad krikščionybė – „fundamentalistinė“ ar ne – su teroristu ir jo beprotiškomis idėjomis susijusi tik tiek, kiek jis ją, nutolęs nuo tikrovės, įsivaizdavo šalininke brutalioje kovoje su islamu.

 11. Įdomu ir tai, kad Breivikui paskirtas advokatas yra Norvegijos Darbo partijos narys – tos pačios partijos, kurios narius Breivikas ir šaudė bei sprogdino, kadangi laiko šią partiją proislamiška, propalestinietiška ir antiizraeliška.

  Taip pat dabar jau pakankamai akivaizdu, kodėl teismas buvo padarytas “uždaru” ir visa iš ten “einanti” informacija labai griežtai kontroliuojama.

  Tačiau dabar interneto amžius, ir bet kokia bet kur paslėpta informacija tuoj pat paplinta, o masonų bei jų parankinių skleidžiama dezinformacija tuoj pat išaiškinama… 🙂

 12. tikras lietuvis:

  Bet viena aišku, kad tas ginklavimasis, agresyvumas ir pan. dalykai, kas būdinga ir Lietuvos “nacionalistams”, yra labai pavojingas dalykas visuomenės daugumai.
  Senas to pavyzdys yra Amerika, kur kasmet dėl to, kad ginklų turi (ir jais laisvai disponuoja) visi kas tik nori, vyksta masiniai nužudymai.
  Todėl kada vietinius nacionalistus puola, tai, kaip taisyklė, baksnoja į tuos dalykus, ko aš ir patariu jiems atsisakyti.
  Štai, kad ir kovo 11 – osios eisenoje nereikėjo nei tų kaukolių, nei aršumo, nei vokiečio.
  Dėl pastarojo.
  Tautos interesai nėra internacionaliniai, tautos interesai yra egoistiniai, t.y. jie yra nukreipti patenkinti, visų pirma, savo interesus, todėl kaip tik dėl to mums, deklaruojant savo gyvybinius išlikimo interesus, jokių draugų nėra ir būti negali (nebent diplomatine prasme ir plotme). Todėl Lietuvos visuomenės dauguma, kaip tauta, turi veikti visų pirma sau naudingą darbą – išlikimo darbą, kas, savaime suprantama, visada buvo priešinga kitų teritorijų gyventojų norams – dėl ko jie vis atiminėjo iš mūsų teritorijas ir, tuo pačiu, smaugė mus kaip atskirą pasaulio gyventojų grupę..

 13. Ponai “žurnalistai” – įvairūs kosmopolitai, masonai, jų gerbėjai ir kiti “nacionalizmo kritikai”, imkite ir patys skaitykite to Breiviko Manifestą – kažkodėl mūsų žiniasklaida labai vangiai skelbia ten pateiktas jo mintis.

  O jų 1518 puslapių Manifeste („2083-ieji: Europos nepriklausomybės deklaracija“) tikrai pakanka, kad labai tiksliai būtų nustatytos šito žudiko tikrosios politinės pažiūros (masonas, kosmopolitas, prosionistas, aršus Izraelio gynėjas, antirasistas, antinacionalistas, antinacistas, antiislamistas, prope-derastas ir t.t.), o ne tai, ką “iš piršto bando” išlaužti masonų samdomi žurnalistai, kliedintys apie “nacionalistą”, “krikščionių fundamentalistą” ir pan. 🙂

  Pastaruoju metu jau vadina šitą Breiviką psichu, tačiau jis veikė nepaprastai profesionaliai ir tiksliai, kaip puikiai apmokytas spec. dalinių kareivis.

  Todėl įdomu, kodėl niekas nesidomi, kada ir kur jis išmoko naudotis spec. kariniais ginklais? Ir kaip gavo krūvą kovinių automatinių ir kitų ginklų bei kalnus šaudmenų?

  Ir ką jis veikė savo “viešnagių” Izraelyje, Rusijoje, Baltarusijoje metu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: