BTV laidoje etnologės ragino prisiminti senuosius lietuviškus Rasų papročius (video) (2)

Rasos šventė | T.Raginos nuotr.

Rasos šventė | T.Raginos nuotr.

Šiadien birželio 23 d. vakare, BTV laidoje „Karštas vakaras“ Rasos šventės proga buvo prisiminti Rasos šventės papročiai.

Laidoje dalyvavo Lietuvių etninės kultūros draugijos ir Etninės kultūros globos tarybos pirmininkė dr. Dalia Urbanavičienė, Etninės kultūros draugijos pirmininkės pavaduotoja Nijolė Balčiūnienė ir žolininkė Aušra Žvirblienė. Laidos vedėjas žurnalistas Aurimas Perednis.

Etnologės ragino prisiminti senąsias lietuviškas Rasų tradicijas, kvietė atsigręžti į gamtą, šią nepaprastą metų dieną pabėgti nuo miestietiškų rūpesčių bei šurmulio ir švęsti Rasas kaip kadai šventė mūsų protėviai.

Žiūrėkite laidos įrašą:

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .

2 komentarai

 1. kukluxklan:

  Krikscionybe yra zydiskas blogis ir mus baltus tai naikina.
  Baznycios pastatytos pagoniu sventose vietose, pagoniu sventes “uzklojo” krikscioniskomis ir priverte melstis zydiskam dievui, kuris mums nieko gero neduoda, tik kirsina, pjudo, atima prota ir vercia zemintis ir prasyti atleidimo neaisku uz kokias nuodemes…

  su rasom 🙂

 2. Vilmantas Rutkauskas:

  Pridarastų žydbožnycai vaidenasi, kad “tu” nesi pilnai sužydkrikščionintas, todėl vis DAR “nuodėmingas”.

  CHA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: