Visuomeninis A.Kubiliaus patarėjas raginamas atsiprašyti Seimo pirmininkės (video) (5)

Jonas Vaiškūnas, www.alkas.lt

Č.Okinčicas, delfi.lt (A.Solomino nuotr.)

Česlavas Okinčicas

Šiandien gegužės 10 d. Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija išplatino pranešimą, kuriame ragina Nepriklausomybės Akto signatarą Česlava Okinčicą viešai atsiprašyti už viešus užgaulius pasisakymus apie Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę.

„Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija yra labai nustebusi dėl Nepriklausomybės Akto signataro Č.Okinčico viešai paskelbtų užgaulių pasisakymų apie Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkę I. Degutienę ir tikisi, kad jos bus viešai atsiprašyta“, – teigiama konservatorių pranešime spaudai.

Premjero Andriaus Kubiliaus visuomeninis konsultantas, advokatas Č.Okinčicas gegužės 4 d., dalyvaudamas Rytų Europos studijų centro (RESC) analitinės apžvalgos apie Lietuvos ir Lenkijos santykius pristatyme pareiškė, jog I. Degutienė pastaruoju metu pasirinko antilenkišką poziciją ir šliejasi prie tautininkų sparno, kuriam iki šiol vadovavo iš partijos pašalintas Seimo narys Gintaras Songaila.

„Yra toks vieno Amerikos filosofo teiginys, kad patriotizmas yra paskutinė galimybė gelbėtis nevykėliams. Todėl nemanau, kad jai yra kokių nors šansų pasiekti aiškių rezultatų didžiojoje politikoje“, – RESC diskusijoje sakė Č. Okinčicas.

Viešai pareiškęs, kad patriotizmas – tai nevykėlių prieglobstis, ir atvirai įžeidęs antrą Lietuvos valstybės pareigūną – Seimo Pirmininkę Ireną Degutienę, A.Kubiliaus patarėjas tartum pademonstravo kas išties dabar groja pagrindiniu smuiku TS-LKD partijoje ir Lietuvos Vyriausybėje.

Primenama, kad I. Degutienė ir A. Kubilius kovoja dėl Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko posto. I. Degutienė, kaip ir G.Songaila, yra išsakiusi neigiamą nuomonę apie konservatorių bandymus Vilniaus mieste sudaryti valdančią daugumą su Valdemaro Tomaševskio Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso bloku.

Alkas.lt pristato Baltų TV videoreportažą, kuriame matysite DELFI apžvalgininko Anatolijaus Lapinsko pasisakymą ir Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko A.Kubiliaus visuomeninio patarėjo ryšiams su Lenkija  Č.Okinčico kalbą, privertusią nuščiuvti garbingus šios diskusijos  dalyvius Lietuvos Prezidentą Valdą Adamkų, Užsienio reikalų ministrą Audronį Ažubalį ir kitus užsienio politikos formuotojus, ekspertus, aktyvius visuomenės veikėjus bei žurnalistus, deja net nebandžiusius paprieštarauti akiplėšiškam išpuoliui prieš Seimo pirmininkę Ireną Degutienę. 

Susiję straipsniai:
Rytų Europos studijų centre vyks diskusija apie Lietuvos-Lenkijos santykius

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

5 komentarai

  1. vytas:

    Ar Česlovas Okinčicas laiko nevykėliu Lenkijos užsienio reikalų ministrą Sikorskį, kuris pareiškė, kad nevyks į Lietuvą tol, kol Lietuva neįsives lenkiškų raidžių?

  2. vytas:

    Okinčicai, Lietuvoje lenkų švietimas blogesnis negu JAV, Vokietijoje, nes jis blogiau paruošia tos šalies pilietį integruotis į visuomenę.

  3. Arvydas Damijonaitis:

    INFORMACIJA: LIETUVOJE NĖRA LENKŲ TAUTINĖS MAŽUMOS,YRA LENKŲ BENDRUOMENĖ IR LENKIJA..Baltarusijoje tuteišų (“lenkų”) bendruomenė yra Batkos išdraskyta.Apie kažkokią asimiliaciją čia “lenkai” nekalba. Matomai tuteišų bendruomenei Baltarusijoje rusiškos spec tarnybos paskirsto kitas nei Lietuvoje funkcijas..Lietuvoje nėra “lenkų tautinės mažumos”,yra lenkų bendruomenė,nes Lenkija yra lenkų valstybė.Čia lietuvių politikų impotencija.Tomaševskiai drasiai manipuliuoja antilietuviškais stereotipais,sušaudė lietuvišką Draučių kaimelį.Yra įrodymų,kad signataro R.Ozolo sūnų žiauriai nužudė fanatikas pasiutlenkis tuteišas,pritvinkęs neapykanta lietuviams…Lietuviai ,kaip medžiojami tetervinai,nereaguoja į pasiutlenkių siautėjimą Rytų Lietuvoje..20 Vilniaus lenkiškos okupacijos ir 50 rusiškos okupacijos metų gerokai išplovė lietuviams smegenis,jie tapo tetervinais,abejingais savo likimui..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: