A.Koviera. (Ar) Kam reikalingas antras „kosovas“ Europoje? (4)

Albertas Koviera, www.alkas.lt

Albertas Koviera

Albertas Koviera

Atviras laiškas
Ministrui pirmininkui, TS-LKD pirmininkui Andriui Kubiliui
TS-LKD Prezidiumui, TS-LKD Tarybai 
Vilnius, 2011-05-06 

Prisigyvenome.

Negana to, kad V.Uspaskichas (o ne tai, kas vadinama Darbo partija) sudėliojo valdžios pasjansą Vilniaus ir Kauno savivaldybėse po savivaldos rinkimų taip, kad TS-LKD, kuri turėjo dideles galimybes būti valdancioje koalicijoje, kad ir be mero posto, liko be nieko. Tai dabar sulaukėme momento, kai LLRA partijos viršūnėlės su V. Tomaševskiu priešakyje (o ne eiliniai partijos nariai, lenkų kilmės Lietuvos piliečiai) nurodinėja TS-LKD partijai, ką priimti ir ką pašalinti iš jos gretų.

Būkime sąžiningi patys sau ir galų gale aiškiai įvardinkime, kas yra kas bei kas iš tikrųjų vyksta. Nežiūrint J. Razmos ir keletos kitų TS-LKD vadovybės atstovų aiškinimų, kad Tautininkų frakcijos pirmininko G. Songailos pašalinimas iš TS-LKD yra nesusijęs su jo požiūriu į LLRA  veiklą, drįstu konstatuoti, kad tai, švelniai tariant, yra netiesa. Šį pašalinimą vertinu kaip kerštą už nepavykusią koaliciją su LLRA, formuojant valdančiąją daugumą Vilniaus mieste.

Niekaip negaliu suprasti, kaip TS-LKD Vilniaus sueigos taryba be partijos vadovybės su jos pirmininku A. Kubiliumi priešakyje pritarimo galėjo pritarti koalicijos su LLRA sudarymui po tokio ekstremistinio ir įžeidžiančio  V.Tomaševskio pasiūlymo lietuviams integruotis Vilniaus krašte. Vietoje to, kad pareikšti aiškią nuomonę dėl V.Tomaševskio veiksmų,  kurstant tautinę nesantaiką ir imtis teisinių priemonių tokios veiklos sustabdymui, ko ir siekė G. Songaila savo veiksmais, TS-LKD Priežiūros komitetas pastarąjį pašalino iš partijos. Tai ir leido V. Tomaševskiui bei jo pasekėjams toliau vykdyti savo nusikalstamą kampaniją, netgi nurodinėti, kaip turi elgtis visa TS-LKD partija. Netrukus dienos šviesą išvydo ir V. Tomaševskio kolegos, Ministro pirmininko patarėjo Česlavo Okinčico pareiškimas, iš kurio galima suprasti, kad Seimo pirmininkę, TS-LKD vicepirmininkę Ireną Degutienę jis įvardina kaip politikos nevykėlę.

LLRA iniciatyva Vilniaus krašte yra renkami parašai tarp lenku tautybės piliečių, netgi mokyklinio amžiaus, kuriais bus siekiama įrodyti būtinybę Lietuvoje įkurti lenkų autonominę teritoriją. Kas gali paneigti, kad ateityje nebus imtasi ir naujų priemonių, kurios sukels tautinę nesantaiką, kurią vargu ar bus galima taikiai sureguliuoti. Tuo labiau, kad “kaltieji” jau parinkti. Be jokios abejonės tai bus šių metų Kovo 11d. eitynių dalyviai, kurie nešė plakatus “Lietuva-lietuviams” ir kurių gretose buvo kitas Tautininkų frakcijos narys K. Uoka, taip pat pašalintas iš TS-LKD partijos. Verta prisiminti, kad su šiuo šūkiu mes prieš 20 metų tapome nepriklausoma valstybe. Kita vertus, turiu atkreipti dėmesį, kad būtent K. Uoka, būdamas kartu su eitynių dalyviais ir aiškindamas jiems tikrą patriotizmo supratimą, stengiasi sulaikyti juos nuo neapgalvotų ir kraštutinių veiksmų.

Kaip tik tolesnis nusikalstamas valdžios neveiklumas ir keliaklupsčiavimas prieš tokius veikėjus, kaip V.Tomaševskis bei jo pasekėjai, ateityje gali turėti lemiamos įtakos įvairiems neprognozuojamiems veiksmams. Norėtųsi jau šiandien žinoti, kas prisiima ar rengiasi prisiimti atsakomybę už tai. Norėtųsi žinoti konkrečias pavardes ir vardus tų, kurie prisiims tą atsakomybę. Premjere Andriau Kubiliau, gal Jūs tai padarysite pirmas?

Nežiūrint to, kad TS-LKD vadovybės požiūris į Tautininkų frakciją (ar bent jau į jos aktyviąją dalį)  partijoje, švelniai tariant, yra nekoks, mes esame pasirengę nuoširdžiam pokalbiui be išankstinio nusiteikimo, nežiūrint buvusių nesusipratimų, su visomis TS-LKD partijos  struktūromis, frakcijomis, skyriais ir (ar) pavieniais nariais apie partijos ir Lietuvos ateitį, prisiimdami pilną atsakomybę už savo požiūrį ir veiksmus. 

Albertas Koviera, TS-LKD Tautininkų frakcijos valdybos narys

Kategorijos: Lietuvos repolonizacijai – ne!, Naujienos, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

 1. suomis:

  Beprasmis rašinėlis. 🙁

 2. Arvydas:

  Gal organizuokite parašų rinkimą, o ypač tautininkams, tai turėtų būti aktualų. Iš kito lietuvos krašto skaitant ir klausant, kad lietuviams reikia integruotis, savoje teritorijoje, primena išnykusių prūsų likimą. Gal tikrai Lietuva – lietuviams. O prisimenant Stalino nurėžtas po Podstdamo konferencijos, lietuvių žemes, Lenkijos naudai, kad išnyktų tokia Prūsija , iš pasaulio žemėlapių, ar neprimena TS-LKD o, ypač krikčionių demokratų vykdoma genocido politika nuo kryžiuočių laikų.Miela net pagalvoti, apie tokį tikėjimą, jei kuriamos partijos jėga įteisinti tikėjimą. Ar tai gali būti tikėjimas? Ar kažkieno saviveilė,primesti valią, nes pasirodo Dievas gailestingas, tai kam ta infrastuktūra reikalinga, ….ar ne genocido vykdymui ?

 3. kaunietis:

  Tėvynės sąjungą įkūrė tokie patys žmonės, kaip ir tie, kurie kūrė sąjūdį, siekė nepriklausomybės. Gaila, kad dabar kuo toliau, tuo labiau TS-LKD vadovybėje įsigali liberalai, kuriems Lietuva bus gerai ir be lietuvių. Jiems nerūpi nei lietuvių kalba, nei lietuvių tauta, nei apskritai niekas, išskyrus pinigus. O už pinigus jie sutiks tarnauti ir lenkams, ir Vakarų globalistams, ir Maskvai ar bet kokiems henderlupsams. Bile tik gerai finansuotų.

  Tokios liūdnos mintys kyla stebint dabartinės TS-LKD vadovybės veiksmus. Bet kodėl jūs, paprasti TS-LKD nariai leidžiate jiems tai daryti? Kodėl jūs, patriotinės pakraipos žmonės, leidžiate vadovauti liberalams?

 4. Vilmantas Rutkauskas:

  Kaip žydai, anot A.Visocko, siekia nedirbti, o tik vadovauti(meduoliauti).

  Mat ir LT pusžydkrikščioniška teoloretika nuo kryžiuočių laikmečio remiasi BIZŪNO ir MEDUOLIO logema – tėvyniasąjunginei žydkrikščionybei avinų paieška – žydganyti. Visa kita meduolininkams – antraeilu.

  Akylai stebint, ko verti etniniai avinai pasipriešinime ar ganyme, žydkrikščionių meduoliapasąmonėse tvyro nuojauta, kad Lietuvai ir JIEMS – šiaip ar taip AMEN.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: