Rinkimai (4)

Kęstutis K. Šiaulytis, www.alkas.lt

– Kažkaip šviesiau pasidarė Vilniuje nuo tų veidų…
– Tikrai, mielasis, bet gal taip atrodo dėl to, jog plakatai apšviesti elektra?

K.K.Šiaulytis, 2011 02 07
Daugiau karikatūrų:
www.kazyskestutissiaulytis.blogas.lt

Kategorijos: Ukrainos balsas, Visi įrašai | Žymos: , .

4 komentarai

  1. Gintaras:

    Yra žmonių, kurie neina į rinkimus sąmoningai. Būtent šitaip galime kažką pakeisti. Kai teatro scena taps tuščia, ar vaidins ponai tuščioje salėje? Tuomet gali atsiverti erdvė esminėms reformoms. Eiti į rinkimus – reiškia savo dalyvavimu palaikyti iškrypusią sistemą. Dabar jau nebesvarbu, kas pateks į savivaldybių tarybas, juk savivaldos tiesiog nėra. Tik mūsų sąmoningas atsisakymas dalyvauti žaidimuose pagal nesąžiningas taisykles gali priversti valdžią reformuotis. Laisvė yra iškovojama! Kolaboruojant tik pratęsiame savo, kaip sistemos baudžiauninkų, egzistenciją. Ir sistemos agoniją, kuri gali trukti labai ilgai.

  2. Gintarai, kad Jūs susirūpinęs bloga esama padėtimi – tai gerai. Bet Jūs klystate, kad jei protingi žmonės paklausę Jūsų neis balsuoti tai esą bus gerai. Tiesiog nubalsuos ta mažuma kuri nueis. Gal būt tai bus patys didžiausi kvailiai (ir ne tik dėl to, kad nepaklausė Jūsų gero patarimo) ir jie mums ir Jums išrinks valdžią. Tad Jūsų patarimas naudingas tik kvailiams.

  3. Barbora:

    Va būtent, nubalsuos lenkai ir paskui ne tik rajoną, bet ir visą Lietuvą atiduos Kristui valdyti, ir liksim, nosis nukabinę 😀

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: