Penktadienis, 16 sausio, 2026
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Nuomonių ratas Lietuvos kelias

R. Ozolas. Pagiriamasis žodis Valdemarui Tomaševskiui

Romualdas Ozolas, www.alkas.lt
2012-11-14 14:09:02
111
PERŽIŪROS
33
Romualdas Ozolas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Romualdas Ozolas | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Romualdas Ozolas | J.Vaiškūno nuotr.
Romualdas Ozolas | J.Vaiškūno nuotr.

Bravo, Valdemarai! Šaunuolis! Gražiai tu išdūrei maskolius, lenkiškai katalikiškai – nė vieno nepraleidai į Seimą! Apie litvinus nė nekalbu: kokie buvo, tokie ir bus – durniai. Ne tik tavo patronas už rubežiaus, bet ir mūsų ne vienas šiapus bus patenkintas: ten sugriežtins, čia sušvelnins savo dvigubas kalbeles, o tai tau labai pravers, supranti šitai gerai.

Kodėl reikalauji tik keturių ministerijų? O kas pataria nusileisti net iki dviejų? Ką tu veiksi be užsienio reikalų, švietimo, energetikos, finansų tik su kultūros ir dar kokia nors atlieka? Tarp tų tavo Seimo galvų, atrodo, yra ir pusgalvių, jei nesupranta, kad lenkui svarbiausia – principingumas? Laikykis, Valdemarai, ir laimėsi – juk matai, kad tavo korta auksinė! Viktoro komanda jau byra, Rolando dar neatsipeikėjo, neatgavo apetito, tai ką tie persidažę eldėdėpistai vieni darys, – grius į glėbį konservams ir leisis už nosies vedžiojami? Tik penkios ministerijos, Valdemarai, – i došč! A, taip, ir Seimo vicepirmininkas. To tak.

Pagalvok gerai, Valdemarai, kaip į tave žiūrės Varšuva, jeigu tu nesugebėsi laikytis kiečiau už savo tėvus donorus! Tiek pinigų injektuota, tiek akcijų surengta, tiek tarptautinės pagalbos sukelta, o tu čia klumpi ant atliekinės valdžiukės! Arba viskas, arba nieko! Viskas – tik laiko klausimas, ir tai ne tiek nuo Viktoro ar Rolando pareina – visi litvinų prekybos centrai ir turgūs jau pritutinti lenkiškos produkcijos, degalų rinką patikimai prižiūri baltai raudonas orlenas, nafta, dabar ir skalūno dujos irgi perimti, Lenkija tuoj koją įkels į Visaginą. Ką ji bedarys, ta amžinai besispyriojanti lietuviška ožka? Pagalvok! Neatvažiuos ji į mūsų neprigulmybės šventę?! O mes atvažiuosim. Ir važiuosim tol, kol litvinai švęs. Ir jie bus laimingi, jeigu sutiksim, kad Vilniaus gatvių pavadinimai būtų užrašyti dar ir lietuviškai.

Nepagalvok, Valdemarai, kad čia tave kas moko. Išmanai politikos meną geriau už bet kurį jėzuitą. Daug pagyrimo žodžių galima būtų pasakyti dėl tavo laikysenos švietimo klausimais, nors ir neišnaudojai visų Gintaro Steponavičiaus tau parodytų palankumo ženklų. Užtat kalbos inspektorių su visais jo inspektoriukais vienu mostu pavertei baimingai čirškiančių žvirblių pulkeliu dulkėse. Gerai, tak deržatj, kaip sako tavo pusbroliai rytiniai slavai.

Čia reikėtų kiek nukrypti nuo aukštų gaidų ir išreikšti nerimą. Nedidelį, bet vis dėlto. Neužsižaisk pernelyg su tais savo rusais, nebevažiuok tuo pačiu vežimu. Išmesk tu juos kaip nors taip humaniškai, kaip musę iš barščių – kad neprigertų, bet kad ir nuo grindų nebepakiltų. Litvinai, kad ir kokie baisūs mužikai, vis dėlto kartais gudrūs kaip žalčiai. O tie gerai atsimena tavo Visockio, Jankelevičiaus ir kitų pirmtakų Mostiškėse kurtą Raudonąją autonomiją – tuoj ims kliegti, kad Tomaševskis su penktąja Putino kolona čia naują Maskvos rezervatą tveria – bus sunkiau ir Briusely paramą organizuoti. Litvinai turi dar stipresnę alergiją rusams, jų atmetimo reakcija dar audringesnė, tai kol dar tavęs neperkando, kol tie varguoliai dar mano, kad Varšuvos elitas sau, o tu sau, pasisaugok, mokėk pažaisti, pakentėti. Toks tau patarimas. Su visa pagarba.

Galima būtų kalbėti ir kalbėti, seikėjant tau pagyrimus, tiesiog liaupses. Bet tu pats gerai žinai, ko esi vertas. O ko nežinai – sužinosi, laiko dar gražaus turi.

Nenusimink, net jeigu tektų likti opozicijoj. Ten taip pat daug būdų litvinus paimti už miego arterijų. Švelniai, bet kietai.

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. R. Ozolas. Išpuoliai prieš Lietuvą
  2. R. Ozolas: Didžiausias pavojus Lietuvai – Lenkija
  3. R.Ozolas: Lietuvos lenkų lyderiai atvirai propaguoja antivalstybines idėjas
  4. R.Ozolas: jokių derybų su lenkais būti negali iš principo
  5. R.Ozolas. Valstybinė komisija Lietuvos rytų problemoms tirti – atgimimo laikų demokratijos faktas
  6. Č. Iškauskas. Ar bus Lietuvoje lenkų autonomija?
  7. D. Kuolys. Lietuviai ir lenkai: tradicija ir stereotipai
  8. Č. Iškauskas. Lietuviškasis parlamentarizmas: vizijos ir realybė
  9. G. Songaila: Ar Lenkijos politika jau Kremliaus rankose?
  10. R. Gudaitis. Apie uniją, ašaras ir darželinukų demonstracijas
  11. A. Akstinavičius. 22 nepriklausomybės metai
  12. Kas lenką V.Tomaševskį sieja su Rusijos institucijomis?
  13. K. Garšva. Lenkai, kas Jus kursto prieš Lietuvą?
  14. A. Akstinavičius. Kodėl bijomasi teisingumo?
  15. L. Andrikienė. Mums nepriimtina perkama demokratija

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 33

  1. Liūdna says:
    13 metų ago

    Skaudu ir liūdna, bet labai teisingos mintys. Manau, kad mūsų laukia sunkūs laikai. Po kiekvienų rinkimų atsiranda vis daugiau ir daugiau problemų. Kas bus su mūsų Tėvyne, su mūsų Namais?

    Atsakyti
  2. sara says:
    13 metų ago

    geras straipsniukas, nos signatarui lyg ir nedera tokius tekstus rašinėti… Kažkaip nesolidu, bet – dygu ir kandu, o pšechrevoms to ir reikia… Tiesa, jis susišaukia su šalia esančiu str. apie toleranciją.

    Atsakyti
  3. Rytas says:
    13 metų ago

    Čia pirmiausia būsimasis seimūnas iš Lenkų akcijos Kviatkovskij sako, kad pasitvarkys taip, kad lietuvių kalbos egzamine lenkų mokyklose nebūtų reikalavimas, kad bent vienas autorius būtų lietuvis. Tai yra, kad lenkai egzaminą laikytų lietuvių kalba, bet autoriai būtų tik lenkai, prancūzai ir nebūtų kokio nors ten Maironio ar Donelaičio ir pan.

    http://www.znadwilii.lt/salon_polityczny/20121114/jozef-kwiatkowski

    Atsakyti
    • Rytas says:
      13 metų ago

      Znad wilii šią nuorodą jau ištrynė

      Atsakyti
  4. Algis Dievų siųstas says:
    13 metų ago

    Ozolas, ne lenkų vadeivai tai rašo, o mums, kad suprastume kokis pavojus tyko ateityje ir netolimoje, nereikia užsigauti už signataro parašytų žodžių, nes jis sako TIESĄ, o mums laikas būtų žmonės susivienyti ir valdžią paimti į mūsų tautos žmonių rankas ir turim jaustis savo tautos valstybėje, kad tai mes esam šeimininkai, o ne kažkokie tais oligarchai ar užsieniečiai, apsimetantys lietuviškais lenkais….

    Atsakyti
    • Ministr litvinov Tomaševski says:
      13 metų ago

      Jak to tak, jak to tak Algis- angelus est summorum deorum , tai kur tave dievai siuntė, kad tautą vienitum o tu šiltam kambary bulvių pripampęs komentarus rašynėji ,pše prašum.O aš tau pasakysiu, kad jūs savo nelaisvės niekada nenutrenksit imsit Lietuvą tverti ir betverdami pančiuose savo dalį barsit.To tak. Wilno naše.O daba išgersiu živicos alaus.Primenu jau 21 metai neprigumybės praėjo, rusai davė 22.Ir toliau TOLERANCIJOS.

      Atsakyti
      • Algis Dievų siųstas says:
        13 metų ago

        Ble bus jum tolerancijos, žiūrėkit, kad nepasikartotų Opšrūtų skerdynės su miškiniais kai atkeltus lenkus šaudė skerdė ir kitaip galabijo, nes jie skriaudė vietinius ūkinikus, dar yr gyvų liudinkų išlikusių aišku pasitaikė ir nekaltų lenkų ir gerų buvo, bet per netikėlius jūsų tautiečius nukentėjo ir nekalti jūsų tautiečiai, tad geraiu nešokit apie šūdą ir nerodykit savo tokio būdo, čia iš dainos vienos mūsų ” Šoka lenkas paie šūdą šitaip rodo savo būdą ” va taip 🙂

        Atsakyti
  5. zemaiciu zydas says:
    13 metų ago

    iveike neviltis ir Ozola…:(

    Atsakyti
    • sodininkas says:
      13 metų ago

      Kad jis daugiau nieko nesugeba – tik verkti.

      Atsakyti
      • Amelija says:
        13 metų ago

        Kas jis šiandien? Senas bambeklis. O buvo intelektualas, filosofas, turėjo puikų humoro jausmą… Atitrūkęs nuo realaus gyvenimo, įsiskaudinęs senukas, kurio jaunimas jau nežino, neskaito, nes pagieža niekam neįdomi. Nebėr Ozolo signataro, politiko, rašytojo. Liko tik užpečkio kalinys.

        Atsakyti
        • O.R says:
          13 metų ago

          Jei nesi sena kačerga oi kaip dar pavartyčiau

          Atsakyti
        • Lietuvis says:
          13 metų ago

          Matot, ponia, viskas priklauso nuo to, kas ko siekia. Dauguma šio portalo autorių ir komentatorių norėtų, kad Lietuva išliktų ir išliktų lietuviškai kalbanti, turinti savarankišką kultūrą. Tamsta kaip matau sutiktum ir su lenkiškai kalbančios Lenkijos provincijos statusu. Kiekvienam savo, ponia …

          Atsakyti
        • Genta says:
          13 metų ago

          TAIP, TAS BAMBEKLIS NESENIAI ĖJO Į TEISMĄ DĖL PRIEŠ LANDSBERGIO POLITIKĄ ORGANIZUOTĄ RENGINĮ 🙂

          Atsakyti
      • Romas says:
        13 metų ago

        Kas nepatenkinti R. Ozolo kalba- raštu, tegu pasiklauso lenkų fašisto prakalbą . Adreas nurodytas. Aš Lietuvoje tokios, fašistine ideologija paremtos kalbos , negirdėjau. Murzai iki tokio imperinio mąstymo, kaip skelbia lenkas , toli , kaip iki Mėnulio.

        Atsakyti
  6. suomis says:
    13 metų ago

    Jo, tai tekstas litvinams. Tik ar jiems dašus?

    Atsakyti
    • Genta says:
      13 metų ago

      NEDAŠUS, BYLOS JAU IŠVEŽTOS, KUR GALUS BERASI, O V.L. TEN NĖ PRIE KO 🙂

      Atsakyti
  7. Irmantas says:
    13 metų ago

    patiko … teisybę sako, B.Sruogos stiliumi 🙂

    Atsakyti
  8. kral says:
    13 metų ago

    Pabendraukime pokalbiu svetaineje: http://vaikai.info/index.php/transliacijos-menu

    Atsakyti
  9. kaunietis says:
    13 metų ago

    Okas del to kaltas? AR ne zemkelnis su savo sutve konservu? 22 metus vis skalde, kirsino, plude lietuvi pries lietuvi. Va tada ir islindo lenko korta:(

    Atsakyti
  10. xxx says:
    13 metų ago

    Man irgi patinka Tamoševskis. Sudarė koaliciją, o VRK pateikė kaip sąrašą. Su Vaigausku sutarė ir sugebėjo prastumti, kad 1 lenko balsas lygus 1,4 lietuvio balsui.

    Atsakyti
  11. Zmogelis says:
    13 metų ago

    prisibalsavot už komunistus, Uspaschujį ir Paksoidus, tai ir turite ką pasėjote. O kas nėjo balsuoti, tai išvis urodai.

    Atsakyti
  12. Dar girdės Lvovas ir Vilnius mūsų kareivių žingsnius, - tokios buvo rėžiamos kalbos 11.11 Varšuvoje says:
    13 metų ago

    Sveikinu visus susirinkusius nuo Ščecino iki Lvovo ir Vilniaus. Dar girdės Lvovas ir Vilnius mūsų kareivių žingsnius, – Lenkijos nepriklausomybės marše lapkričio 11 d. sako vienas iš mitingo vedėjų Arturas Zavišas.
    Maršo įrašas ČIA;
    http://www.youtube.com/watch?v=7boVFrfx2Kg

    Atsakyti
  13. Genta says:
    13 metų ago

    DURNIAI LITVINAI PATYS APSILEIDO :DDD Gal čia tokia Landsbergio KONSERVATORIŲ politika 🙂 JUK ŠITIEK VIETŲ LAIMĖTI TUOSE RAJONUOSE BE BALSŲ PIRKIMO NEBUVO ĮMANOMA, BET GERB. VAIGAUSKAS NIEKO NEMATO TAME 🙂

    Atsakyti
  14. Mantas says:
    13 metų ago

    Taip, lenkai gudresni ir tai reikia pripažinti :(. Saujelė lenkų laimėjo, nes nei konservatoriams, nei krikščionims nerūpi lietuvybė. Prisikimšo už žandų valdantieji, kaip žiurkėnai. Per žandus, bei pilvus nebemato. Pinigai ir garbės troškimas juos valdo. Išgyvensim ir pakilsim broliukai!

    Atsakyti
    • Algirmantas says:
      13 metų ago

      Lenakai negudresni, jie yr sukčiai.

      Atsakyti
  15. Zmogelis says:
    13 metų ago

    Rinkimai yra kiekvieno lietuvio pareiga, jeigu jis tikrai myli šalį. Ir virkavimai, neva nieko nepakeisi yra melas. Žinoma besmegeniai niekada nėjo ir neis balsuoti.
    O mes skuros nekeičiam, juk ne užkalnų nauji rinkimai: savivaldos, europarlamento t.t..

    Atsakyti
    • Algis Dievų siųstas says:
      13 metų ago

      Jo yr pas mane tokių pažįstamų žmonių kuriems saku einam balsuoti,ar bent jau sugadinti biuletenį, o jie o kam eiti vis vien sako nepakeisim, čia taip jau iš vieno kaimo žmonės taip pažįstami mano kalba, tai ką norėti, kad nuo seno bažnyčia prigazdinusi mūsų tautą per vargus per skriaudas ir dabar jau dauguma mūsų tautos žmonių yr be vilties, kad imtūsi kovoti, nes jau nebemato šviesos, aišku nevisi tokie….

      Atsakyti
  16. Ona Voveriene says:
    13 metų ago

    Kas tiesa, tai tiesa – pavyko okupantams lenkams ir rusams sunaikinti lietuvių tautą. Michailo Suslovo doktrina “Lietuva bus – tik be lietuvių” po šių Seimo rinkimų 100 procentų realizuota. Iš tikrųjų kaip tas beraštis lenkas rašo, lietuviai nuzombinti, nuteletabinti, sunaikinti. Kai žmogus netenka savo tapatybės ir balsuoja už okupantus – tai jau dugnas, pabaiga. Dar 12 000 lietuvių turime Lietuvoje. Tik tai – ką jie čia veiks? Ar lenks nugaras lenkams ir rusams? Prisimins lenkų baudžiavos laikus, kai lietuvis buvo vadinamas litevska bydlo. Nors…Žmogus be dvasinės savigarbos ir be šviesos, ir be Tėvynės jausmo, ir be pareigos ginti savo tėvynę – tai jau ne žmogus, o tik galvijas, nors ir aukščiausioje gyvūnų išsivystymo pakopoje. Vargas Tau, Lietuva, praradus savo vaikus. Jiems suniekšėjus ir protą pragėrus. Yra taip kaip yra. Tik mums, lietuviams nevalia pulti depresijon. Turime iš savo priešų mokytis. Tik jie apgaule, melu, sukčiavimu, veidmainiavimu, o mes turime išlikti lietuviais, su savo tikėjimo ir doros vertybėmis ir tiesa. Laimei dar turime Prezidentę, kuri nenusilenkė ir nesusitaikė su moralę ir dorą visiškai praradusiais nugalėtojais. Pagarbiai. Ona Voverienė, Vilnius, 2012.11.16.

    Atsakyti
    • beraštis lenkas says:
      13 metų ago

      Eščio polša nesginela poka živi mi. Gerb. Onute, na negali beraštis rašyt , jau vien žodis beraštis nusako prasmę. Va, kad mažaraštis tai sutinku. Gal geriau gramatinės klaidos nei loginės.Jūs rašot, kad turime iš savo priešų rusų, lenkų mokytis. Išmoke kas mes tokie tapsime ,grobikais,užkariautojais,apgavikais ar. vagimis komunistais , parsidavėliais, išgamomis. Mums, gerbiama Onute, reikalinga mokytis iš LIETUVOS MILŽINŲ IŠ LIETUVOS PARTIZANŲ. Pagarbiai, beraštis lenkas .O gal ir ne lenkas ,to tak.

      Atsakyti
  17. Tęsėjas says:
    13 metų ago

    Man atrodo, kad šioje diskusijoje, įskaitant ir straipsnio autorių, nei vieno tikro lietuvio! Tikras lietuvis blaivaus proto nepraranda ir kritišku momentu! Tikras lietuvis nei savo valstybės, nei savo tautos bei tautiečių, viešai ir dargi taip ciniškai, nesmerkia ir nešmeižia! Kaltinti (o gal ir girti?) reikia ne tuos kurie dabar atėjo į valdžią (ji yra TAUTOS išrinkta ir taškas!) bet tuos, kurie pastumėjo (ar tai ne konservai?) tautos daugumą balsuoti būtent taip!

    Atsakyti
  18. Jolė says:
    13 metų ago

    Kiekvienas pagyros žodis V. T. yra priekaištas mums – lietuviams. Gerai, kad Ozolas dar turi jėgų tai pasakyti su jumoru kai daugelis lietuvių paspaudę uodegas tik stebi kaip Seime jau tvarkosi viktoriukas su panais, o buvę komunistai ant rytojaus atsipeikėja, “Kad taip nesitarėm”

    Atsakyti
  19. ugn says:
    13 metų ago

    geriau pasamprotautu kodel Tautininkai nelaimejo ir padygliuotu juos normaliai, saziningai, pamokanciai. o cia sitas tauzijimas apie lenka tai isties neviltim atsiduoda, ironija pro pasleptas asaras…

    ne lenkai ir ne rusai juk kalti del musu bedu. tas aisku seniai, bet paieskoti priesu uzsienyje visada patogiau…

    Atsakyti
  20. Juozas Prasauskas says:
    13 metų ago

    Lenkai -yra didžiausi Lietuvos valstybės priešai ir tau turime suprasti,rusai -gal antroje eilėje..Lenkai paskaičiavus nutautino daugiausiai lietuvių,antri yra vokiečiai…Reikia reikalauti peržiūrėti kar.Bonos nubrėžtą Lietuvos -prūsijos sieną,nes iki 1641m nebuvo jokios sienos ir Prūsija lyg priklausė Lietuvai-ypač iki Įsručio/sūduva/….vokiečiai tuo metu buvo karinis vienetas-ne valstybė,bet pavaldus Lenkijai satelitinis darinys/a la želigovski/ ir Lenkija viena ranka juos siuntė pulti lietuvių/baltų/gyvenamas žemes,o kita kalbėjo apie draugystę su Lietuva….

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

PAGD spaudos konferencija
Lietuvoje

PAGD veiklos plečiasi, daugiausia dėmesio – civilinei saugai

2026 01 15
LSMU Kauno ligoninė
Lietuvoje

LSMU Kauno ligoninė atnaujino Skubiosios pagalbos skyrių

2026 01 15
Julius Sabatauskas
Lietuvoje

J. Sabatausko paskyrimas KT teisėju prieštarauja Konstitucijai

2026 01 15
Pinigai
Lietuvoje

Nutraukti pensijų kaupimą ketina beveik kas antras

2026 01 15
Ledo arena
Lietuvoje

Vilniuje numatoma statyti ledo areną

2026 01 15
Rūdninkų karinis miestelis
Lietuvoje

Pasirašytos Rūdninkų karinio miestelio statybų antrojo etapo sutartys

2026 01 15
Panemunės baseinas
Lietuvoje

Atidarymą pasitinka Kauno Panemunės baseinas

2026 01 15
Blinstrubiškių socialinės globos namai ieško savanorių
Lietuvoje

Panevėžyje pradedamas įgyvendinti socialinės globos projektas

2026 01 15

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • Budweiser apie Šiandien – pomėgis, rytoj – verslas: kaip laisvalaikio užsiėmimus paversti pelninga veikla?
  • Užmiršau!.. :( apie Kovai su klimato kaita – 552 mln. eurų
  • Užmiršau!.. :( apie Kovai su klimato kaita – 552 mln. eurų
  • Oi apie Uostamiestyje minimos 103-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • PAGD veiklos plečiasi, daugiausia dėmesio – civilinei saugai
  • LSMU Kauno ligoninė atnaujino Skubiosios pagalbos skyrių
  • J. Sabatausko paskyrimas KT teisėju prieštarauja Konstitucijai
  • Nutraukti pensijų kaupimą ketina beveik kas antras

Kiti Straipsniai

Julius Sabatauskas

J. Sabatausko paskyrimas KT teisėju prieštarauja Konstitucijai

2026 01 15
Ledo arena

Vilniuje numatoma statyti ledo areną

2026 01 15
Oro tarša

Vilniuje bus išbandoma nauja oro taršos numatymo sistema

2026 01 14
Seimo Sausio 13-osios memoriale – išskirtinis Čiurlionio menų mokyklos eksponatas

Seimo Sausio 13-osios memoriale – išskirtinis Čiurlionio menų mokyklos eksponatas

2026 01 14
LOT lėktuvas | ltou.lt nuotr.

LOT atsisako skrydžių Sičio oro uostą, daugės skrydžių į Varšuvą

2026 01 13
Sausio 13-oji – atminties ugnis kurią privalome saugoti (tiesiogiai)

Sausio 13-oji – atminties ugnis kurią privalome saugoti (tiesiogiai)

2026 01 13
Žalioji knyga

Vilnius perdavė Europos žaliosios sostinės titulą Gimarainsui Portugalijoje

2026 01 12
Autobusas

Sostinėje startuoja naujas 3G-A maršrutas

2026 01 12
Aplinkosaugininkų patikrinimai

Aplinkosaugininkai įgyja daugiau glimybių stabdant pažeidimus

2026 01 12
Alina Laučienė kalba su žurnalistais

Mokytoja A. Laučienė išteisinta: teismas nubrėžė ribą kalbos kriminalizavimui

2026 01 12

Skaitytojų nuomonės:

  • Budweiser apie Šiandien – pomėgis, rytoj – verslas: kaip laisvalaikio užsiėmimus paversti pelninga veikla?
  • Užmiršau!.. :( apie Kovai su klimato kaita – 552 mln. eurų
  • Užmiršau!.. :( apie Kovai su klimato kaita – 552 mln. eurų
  • Oi apie Uostamiestyje minimos 103-osios Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos metinės
  • +++ apie Tautos ir teisingumo sąjunga reikalauja stabdyti Kapčiamiesčio karinio poligono statybą
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
V.Tomaševskis | K.Cachovskio nuotr., DELFI

LLRA tikrai dalyvaus naujos Vyriausybės formavime

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

Furnitūra | ket testai | fs25 mods | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max | Daigyklos | gta 5 mods | Paskolos iš SAVY

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai