Seimas daugiausiai socialdemokratų, demokratų ir liberalų balsais užblokavo net balsavimą dėl Birželio sukilimą pagerbiančios rezoliucijos.
Gėda, bet gal baisiai nestebins.
Tuo tarpu kreipiausi į Vilniaus merą konservatorių Benkunską, ragindamas grąžinti kadaise laisviečių iniciatyva pakeistą pirmojo savanorio ir Sukilimo organizatoriaus pulk. Kazio Škirpos alėjos vardą Gedimino kalno papėdėje.
Konservatoriai prie Lauryno Kasčiūno juk vėl konservatoriai? Seime drįso palaikyti Sukilimo klausimą.
O Benkunskui rūpi lietuvybė ir istorinė atmintis?
Kiek man žinoma, tiek Zuoko frakcijos, tiek Nacionalinio susivienijimo atstovai tikrai neprieštarautų tokiam pervadinimui.
Kiek suskaičiuoju, su TS-LKD atstovais užtektų balsų.
Jei tik meras teiktų siūlymą ir leistų balsuoti už laisvės kovotojų vardą.
Leiskite, mere, būkite konservatorius.
Autorius yra Seimo narys, Nacionalinio susivienijimo pirmininkas

























