Pirmadienis, 24 lapkričio, 2025
  • Saulės arkliukai
    • Diskusijos
    • Gyvoji tradicija
    • Etninės kultūros paveldas
    • Kultūros teorijų labirintai
    • Iš mokslo tyrimų
    • Ugdytojai ir ugdytiniai
    • Profesijos
    • Subkultūros
    • Kitos kultūros
    • Kūryba
    • Mes skaitome knygas
    • Margos pievos: renginiai
    • Keliauk lėtai: tėvynės pažinimas
    • Praktiniai patarimai
    • Iš mados istorijos
    • Mados tinklarastininkas
    • Fotogalerijos
    • Redakcija
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
Alkas.lt
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai
No Result
View All Result
Alkas.lt
No Result
View All Result
Pradžia Nuomonių ratas Akiračiai

A. Navys, M. Sėjūnas. Artėjančios Padėkos dienos dovana Maskvai

Aurimas Navys, Mindaugas Sėjūnas, www.visagentura.com, www.alkas.lt
2025-11-22 19:37:06
5
Donaldas Trampas

Donaldas Trampas | Alkas.lt koliažas

       

Viešumoje sklando prognozės, esą karas Ukrainoje dabar jau tikrai baigsis. Buriama kaip visada, iš kavos tirščių, juose įžiūrint tai Trampo, tai Putino siluetą.

Karo Ukrainoje pabaiga siejama su į kažkiek ten punktų vištos koja surašytu kažin kokio konflikto sureguliavimo planu. Pirma, juo Kremliui dovanojama Ukraina ir dar vieno, naujo karo Europoje, greičiausiai į rytus nuo Berlyno, pradžia.

Antra, juo visiškai akivaizdžiai parodoma, kad JAV administracijoje surinkti ne šiaip eiliniai, bet rinktiniai puspročiai. Janui Kurčiui sugalvojus, Piteriui Tylui nupirkus, jie griauna įprastą pasaulio tvarką tokiu tempu ir kampu, kad net ir FSB, GRU bei SVR kartu paėmus, savo optimistiškiausiose „refleksyvios kontrolės“ prognozėse, negalėjo tikėtis.

Maskvos sugalvoto, Vašingtono patvirtinto ultimatumo Kijevui reikšmė yra labai primityvi ir visiškai aiški, jei tik nepradedi rudos dvokiančios pusskystės konsistencijos masės vynioti į blizgantį popieriuką. Tai – šantažas, kuriuo Ukrainos suverenumas, šalies karinė galia ir atsisakymas tapti NATO nare keičiamas į miglotą JAV paramos pažadą.

Ypač prastas, netgi groteskiškai graudus ženklas yra tas, kad kai Maskva ir Vašingtonas raikė Ukrainą skersai išilgai dalindamiesi ją tarpusavyje, Trampas sprendė už visas likusias NATO šalis, kaip ir kur plėsis, tiksliau, nesiplės Aljansas. NATO šalių atstovai gi tuo metu pėrėsi pirtyje ir nardė į ledinį Kemi vandenį Laplandijoje.

Mūsų nestebina, netgi kelia juoką politpatologų piktinimasis, kad Europa, net ne į vienos Europos valstybės, bet iš esmės – į Europos dalybas, nebuvo pakviesta. Apie beraščių trolių išguldytą „taikos planą“ Europos šalių vadovai ir diplomatai sužinojo iš abejotinos, „tik-tok‘u“ virtusios žiniasklaidos priemonės pranešimo.

Kitaip tariant, geopolitiniuose procesuose dalyvavo tokiu pat būdu, kaip ir Kalabybiškių kaimo zakristijonas Ksaverijus Pletka, ryte atsidaręs feisbuką ir „praskrolinęs“ naujienas „rylsų“ skiltyje.

Juokai juokais, bet pasaulio diplomatijoje įsigali VBS žanras, kur turėdami itin modernias komunikavimo priemones, politikai nebekomunikuoja gyvai, o pareiškimais ir rezoliucijomis taškosi socialinių tinklų paskyrose.

Ukrainos dovanojimo Maskvai akte prirašyta kosminių susitarimų apie NATO „neplėtrą“, perregimas saugumo garantijas Ukrainai, nors nei JAV, nei Maskva negali tartis ir nutarti, kaip plečiasi ar nesiplečia Aljansas.

Saugumo garantijos – infantilus kalvio Ignoto ėjimas, stumiant plastilinu užlipdytą surūdijusią mašiną; vienas saugumo garantijas Ukraina juk jau „turi“, nes dar pavasarį Zelenskis pasirašė Trampo primestus Ukrainos išteklių išnaudojimo planus. Kaip ši sutartis paveikė Rusijos veiksmus? Niekaip.

Kaip ten bebūtų, artėjančios Padėkos dienos dovana Maskvai įgavo kūną, tuo kūnu tapo Donaldas Trampas ir visa jo administracija.

Greičiausiai, tai yra pati didžiausia šios epochos Maskvos sėkmė. Rusams (po SVR priedanga dirbantiems diplomatams ir politikams) pavyko įtikinti Vašingtoną, kad Maskva iš tiesų nori taikos ir iš nosies iškrapštė bevertį šūdpopierį, ant kurio surašyti ne šiaip idiotiški, o europiečius ir NATO nares žeminantys punktai.

Svarstantiems, kad, galbūt, jei jau pati Maskva surašė, Rusija bus linkusi laikytis susitarimo, primename, kad Kremliaus planai lieka nepakitę ir dar labiau sutvirtėję: JAV ginkluotųjų pajėgų patraukimas iš Europos, NATO sugrįžimas į 1997-ųjų sienas, o finale – NATO, ES suardymas, įtakos Europoje ir buvusiose sovietų sąjungos šalyse atkūrimas.

Šis Putino – Trampo susitarimas yra dalis Rusijos GRU-SVR plano, gudriai įvynioto į Kremliaus agentūrinių burtininkų vatą.

Kas mūsų laukia artimiausioje ateityje?

Volodymyras Zelenskis atsisakė priimti ultimatumą, vadinasi, JAV paramos (pažado) Ukraina negaus. Jei JAV neberems Ukrainos, o Europos lyderiai, kas labai tikėtina, toliau trypčios linguodami į rusiškų čiastuškių ir geležinkelio bėgių sprogdinimų taktą, Rusija tęs karą ir po truputį valgys Ukrainą.

Didelio intensyvumo karinių veiksmų nereikės, Maskvai pakaks alinti merdinčią šalį, ieškant būdų, kaip Kijeve pasodinti Ivanašvilio-Kadyrovo tipo Maskvos marionetę Lavrovo marmūze ir Medvedčiuko smegenimis.

Iš kitos pusės, tikrai ne viskas visuomet vyksta taip, kaip planuoja Maskva. O Maskva tikrai neplanuoja 30 dolerių už naftos barelį kainų, kas gali netrukus nutikti.

Vašingtonas, derėdamasis su Maskva, jai paskelbė energetinį karą, sankcionuodamas didžiąsias Rusijos naftos kompanijas. Antrinės sankcijos gresia šalims, kurios pirks rusišką naftą. Net didžiausi Kremliaus propagandos kanalai pagrindine naujiena skelbia ne „taikos planą“, bet JAV prezidento pareiškimą, kad jis „neketina panaikinti sankcijų Rusijos naftos bendrovėms „Rosneft“ ir „Lukoil“.

Dėl labai savanaudiškų priežasčių, artimiausia Trampo aplinka vis dar kažkaip suvokia, kad Maskvą reikia spausti bei atgauti naftos gavybos ir jos kainų pasaulyje kontrolę, o OPEC+ pastūmimas iš pagrindinio žaidėjo pozicijos, turi lemiamos įtakos Maskvos „suminkštėjimui“.

Svarbūs žaidimai vyksta apie Venesuelą ir Nigeriją, kur JAV siunčia savo ginkluotąsias pajėgas. Venesuelos diktatorius Maduro šaukiasi Kremliaus pagalbos, tačiau rusų rankos šiandien per trumpos, kad galėtų įtakoti procesus Lotynų Amerikoje.

JAV skelbia, jog ateis į pagalbą ir Nigerijos katalikams, nes šiuos žudo ir engia vietos islamistai. Labai gražūs ketinimai, tik kažkodėl jų nesimato pilietinio karo draskomo Sudano atžvilgiu. Kodėl?

Todėl, kad Sudane yra tik skurdas, karas, badas ir lavonai, o Nigerija ir Venesuela yra strateginis JAV taikinys dėl vienos tirštai skystos juodos priežasties – naftos. Šios dvi šalys yra vienos pagrindinių naftos išgavėjų pasaulyje.

Žiūrint ciniko akimis, per vienos Kremliui draugiškos frau realpolitik akinius, pastarieji JAV ėjimai, jei bus sėkmingi, yra naudingi ir Lietuvai. Rusija, prarandanti energetinių resursų pasaulyje kontrolę, nebegalės įtakoti jų kainų ir nevaržomai prekiauti nafta bei dujomis taip, kaip tai darė daugybę metų. O tai reiškia, kad šalis–degalinė gaus mažiau pajamų savo karo ir diversijų reikmėms.

Rusijos pajamos iš dujų ir naftos sudaro daugiau nei 40 % jos biudžeto. Tai yra akivaizdus įrodymas, kokia silpna už branduolinio fasado yra Rusija, ir kaip lengvai ją galima nuvaryti į bankrotą, stipriau paspaudus.

Deja, nei JAV, nei Europa to nedaro, o Vašingtonas dargi ir legitimizuoja karo nusikaltėlius, dalindamasis pasaulį su Maskva, apie tai Putinas nuolat svajoja savo šlapiuose sapnuose.

Trampas tiki (yra įtikintas), kad su Rusija įmanoma susitarti, galima ir reikia prekiauti, nes pelnas ir pinigai yra trampiškos pasaulio tvarkos garantas: visi gyvena taikiai ir prekiauja, didžiausius pelnus ir naudą nešdami, pirmiausia, JAV, nes būtent JAV turi daugiausiai „kortų“ už visus kitus.

Bet būtent JAV, be jokios prekybos ir pelnų, jei tik norėtų, jau dabar galėtų ne prismaugti, o visiškai pasmaugti Rusiją, priversti ją pasirašyti realų taikos-kapituliacijos planą ir išsinešdinti iš okupuotų Ukrainos sričių. Tuo pačiu labai tiesiogiai pagrasant Kinijai ir parodant Pekinui, kas būtų, jeigu būtų, ir Komunistų partija su vyrbegemotu Si prarastų savikontrolę Taivano sąsiauryje.

Deja, juodojo pentadienio realybė yra kita: Trampas kartoja Putino žodžius apie tai, kad Rusija anksčiau ar vėliau vis tiek užgrobs numatytas teritorijas. Tai verčia mus daryti dvi labai nemalonias išvadas. A, JAV lyderis tiki Rusijos karine galia ir bendradarbiauja su Putinu ir jo aplinka. Ir bė, šioje vietoje, šiame etape, privalome pripažinti Rusijos agentų ir diplomatų aktyvaus veikimo pergalę.

Ką gi, tai tik vienas mūšis. Ar jis sugebės pakreipti karo eigą, priklauso nuo mūsų visų Europoje.

www.visagentura.com

 

Spausdinti 🖨

Susiję straipsniai:

  1. A. Navys, M. Sėjūnas. Rusijos gėdos diena
  2. A. Navys, M. Sėjūnas. Putinas, Putino brolis dvynys
  3. A. Navys, M. Sėjūnas. Kaip užbaigti karą arba žinios iš nemąstymo burbulų
  4. A. Navys, M. Sėjūnas. Rusija karą pralaimėjo. Kas toliau?
  5. A. Navys, M. Sėjūnas. Putino karinio koncerno kolapsas yra realus
  6. A. Navys, M. Sėjūnas. Derybos: orda žygiuoja toliau
  7. A. Navys, M. Sėjūnas. Šventinį mėnesį ukrainiečių kraujas pigiau!
  8. A. Navys, M. Sėjūnas. Kada pagaliau baigsis karas Ukrainoje?
  9. A. Navys, M. Sėjūnas. Kaip baigsis karas Ukrainoje?
  10. A. Navys, M. Sėjūnas. Kaip įveikti Rusiją? (III)
  11. A. Navys, M. Sėjūnas. Ką reiškia Kremliaus provokacijos prie NATO sienų
  12. A. Navys, M. Sėjūnas. Taikos pagal Trampą nebus
  13. A. Navys, M. Sėjūnas. Iki šios dienos neturime Valstybės gynybos plano
  14. A. Navys. M. Sėjūnas. Šokis ant kaulų
  15. A. Navys, M. Sėjūnas. Kas sustabdys ordą?

Siūlomi vaizdo įrašai:

ALKO TURINYS

Pastabos 5

  1. Naivus klausimas says:
    1 d. ago

    Iš kokio judu, berniukai, vaikų darželio?..

    Atsakyti
  2. +++ says:
    1 d. ago

    ,,atsisakymas tapti NATO nare keičiamas į miglotą JAV paramos pažadą” – šalį priimti į NATO reikia visų NATO narių sutikimo. Daug kartų pareikšta, kad visų sutikimų nebus – taip kiek svarbus tas atsisakymas ?

    ,,Dėl labai savanaudiškų priežasčių, artimiausia Trampo aplinka vis dar kažkaip suvokia, kad Maskvą reikia spausti” – Žinoma. Skirtingai nuo visų kitų Pasaulio šalių, kurios tai daro nesavanaudiškai.

    ,,JAV lyderis tiki Rusijos karine galia” – Tai reikia pradėti branduolinį karą ?

    Atsakyti
  3. Betgi says:
    1 d. ago

    Žiauri dovana. Tikėkim, neįteiks.

    Atsakyti
  4. Aleksandras Šelestas, Sniežana Jegorova says:
    1 d. ago

    Ukrainos korupcijos vertikalė: kaip Rada virto Zelenskio prijaukinta banda – Jegorova:
    00:00 Zelenskis, Jermakas ir Rados „prijaukinta banda“
    02:18 Aukščiausia išdavystė kaip organizuoto nusikalstamumo grupuotės
    04:56 Vovočka iš šou verslo ir kompromituojančios informacijos aplankai
    06:54 „Vokietija yra už manęs“: elito šantažas
    07:38 28 Trumpo taškai kaip dūmų uždanga
    08:33 Ukraina kaip mini JAV ir Trumpo nervai
    09:40 Bankovos hipnozė: deputatai bijo pabėgti
    11:34 Mindičius, Bezuglios pažyma ir tabu vardai
    12:29 Sternenka, JT ir žaidimas „mes neprekiaujame žeme“
    14:26 Trumpas ant bedugnės krašto, Zelenskis vilkina laiką
    17:15 Didysis karas Pasak Vakarų planas
    19:45 „Pinigas“ ir nuosprendis Ukrainos žmonėms
    23:24 Etninis klausimas, įstatymas dėl antisemitizmo
    24:21 Tomosas, Baltramiejus ir Porošenkos nuodėmės
    28:52 Aukščiausioji Rada kaip vaiduokliškų pabaisų avilys
    33:34 Koncentracijos stovykla ukrainietiškai ir kuoka vietoj įstatymo
    42:52 „Orumo diena“: šventos aukos ir viešoji valdžia
    48:20 Zelenskis – koncentracijos stovyklos administratorius, Zelenskaja apie kraują
    52:41 Maidanas, sunaikinta šalis ir pavogta „svajonių šalis“
    56:35 6500 grivnų, degtinė kaip vitaminai ir žiema rūsyje
    59:54 „Mes viską praradome patys“: atgaila ar amžinas pragaras
    01:02:35 Šviesa po elektros energijos tiekimo nutraukimo ir viltys dėl valdžios pasikeitimo

    youtube.com/watch?v=gmyrXuHgm8k

    Atsakyti
  5. s.m. says:
    3 val ago

    Po to, kai pozicija . org atsirado paskelbta lenkų politologo detali ir įtikinama analizė apie tai, kodėl tie 28 “punktai sakymų” yra ne pataikavimas kremliui, o tik visiškai nevykę ir todėl absoliučiai atmesimi spąstukai tam pačiam kremliui, Navio dueto fobijos praranda prasmę.

    Atsakyti

Parašykite komentarą Atšaukti atsakymą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos

Originalusis 1918 metų Tilžės aktas: istorinės svarbos lobis, pasiekiamas tik Karo muziejuje | Vytauto Didžiojo karo muziejaus nuotr.
Istorija

Tuskulėnuose – iškilmingas Didžiojo prūsų sukilimo ir Tilžės Akto minėjimas

2025 11 23
Rustemas Umerovas
Ukrainos balsas

Ukraina spaudžiama dėl JAV taikos plano: Kijevas, Europa ir Vašingtonas ieško sprendimų

2025 11 22
Antanas Terleckas | lrv.lt nuotr.
Kultūra

Seimas spręs dėl 2028-ųjų proginių metų paskelbimo

2025 11 22
K. Donelaičio medalis su dėžute
Kultūra

Kviečiama teikti nusipelniusius kūrėjus apdovanojimams K. Donelaičio medaliu

2025 11 22
LNM Jono Basanavičiaus gimtinės paroda
Kultūra

Muziejus pristato renginių ciklą J. Basanavičiaus 174-osioms gimimo metinėms

2025 11 22
Barstytuvas
Gamta ir žmogus

Penkiems barstytuvams išrinkti vardai

2025 11 22
Tikslus Prūsijos žemėlapis. Pagal 1595 m. K. Henenbergerio žemėlapį parengė J. Jansonius. Amsterdamas, 1633
Istorija

Bus minima Prūsijos kunigaikštystės 500 metų įkūrimo sukaktis

2025 11 22
J. Zailskienės susitikimas su šalies vadovu Gitanu Nausėda
Lietuvoje

J. Zailskienė: investicijos į šeimas ir vaikus – tai investicijos į valstybės tęstinumą ir išlikimą

2025 11 22

SKAITYTOJŲ PASTABOS

  • s.m. apie A. Navys, M. Sėjūnas. Artėjančios Padėkos dienos dovana Maskvai
  • Tomas Baranauskas apie T. Baranauskas. Kultūrveibinai
  • Golovanovas apie A. Medalinskas. Spaudimas Kijevui: Trampo taikos planas ir korupcijos korta
  • +++ apie T. Baranauskas. Kultūrveibinai

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  • Peršalus griebtis antibiotikų – didelė ligonių klaida
  • Persimonai – rudens karaliai lėkštėje
  • Beveik pusė gyventojų per Kalėdas ruošiasi priimti svečius namuose
  • T. Baranauskas. Kultūrveibinai

Kiti Straipsniai

Plakatas iš lapkričio 21 d. mitingo

T. Baranauskas. Kultūrveibinai

2025 11 23
Originalusis 1918 metų Tilžės aktas: istorinės svarbos lobis, pasiekiamas tik Karo muziejuje | Vytauto Didžiojo karo muziejaus nuotr.

Tuskulėnuose – iškilmingas Didžiojo prūsų sukilimo ir Tilžės Akto minėjimas

2025 11 23
Rustemas Umerovas

Ukraina spaudžiama dėl JAV taikos plano: Kijevas, Europa ir Vašingtonas ieško sprendimų

2025 11 22
A. Medalinskas. Spaudimas Kijevui: Trampo taikos planas ir korupcijos korta

A. Medalinskas. Spaudimas Kijevui: Trampo taikos planas ir korupcijos korta

2025 11 22
Stalinas-Suomija-Putinas-Ukraina | Alkas.lt koliažas

Ukraina spaudžiama dėl JAV taikos plano: Europos vadovai derina savo pasiūlymus

2025 11 22
Vytautas Sinica kviečia į istorinės pergalės prie Musninkų, Širvintų ir Giedraičių prieš Želigovskio okupacinę kariuomenę 105 metinių minėjimą

V. Sinica. Želigovskis Vilnių okupavo ar išvadavo?

2025 11 21
Prezidentas Volodymyras Zelenskis

V. Zelenskis. Vienybė mums reikalinga kaip niekad, kad mūsų namuose būtų garbinga taika

2025 11 21
R. Kaunas Lankosi Ukrainoje

R. Kaunas susitiko su Ukrainos gynybos ministru

2025 11 21
Lietuvos kariuomenės kareiviai prie šarvuočio „Perkūnas“. 1919 m.

Širvintose bus paminėtos Nepriklausomybės kovų 105-osios metinės (papildyta)

2025 11 21
Tautinių mažumų mokyklose daugėtų ugdymo lietuvių kalba

Savivaldybėms siūloma skatinti pokyčius rusakalbėse mokyklose, kad būtų mokoma valstybine kalba

2025 11 21

Skaitytojų nuomonės:

  • s.m. apie A. Navys, M. Sėjūnas. Artėjančios Padėkos dienos dovana Maskvai
  • Tomas Baranauskas apie T. Baranauskas. Kultūrveibinai
  • Golovanovas apie A. Medalinskas. Spaudimas Kijevui: Trampo taikos planas ir korupcijos korta
  • +++ apie T. Baranauskas. Kultūrveibinai
  • +++ apie T. Baranauskas. Kultūrveibinai
 
 
 
 
 
Kitas straipsnis
Kavos aparatas | pixabay.com nuotr.

Kaip žinoti, kad jūsų kavos aparatui reikia remonto?

Sekite mus Feisbuke

Naujienos | Nuomonių ratas | Kultūra
Visuomenė | Gamta ir žmogus | Mokslas
Skaitiniai | VideoAlkas | Visi rašiniai | Paremkite Alką
 Pradžia

Alkas.lt su Jūsų parama – už lietuvišką Lietuvą!

Furnitūra | fs22 mods | ket testai | Farming Simulator 25 mods | Inbank vartojimo paskolos | fs25 mods | DARBO SKELBIMAI | Refinansavimas | iPhone 16 Pro Max

 

© 2011 Alkas.lt - Visos teisės saugomos. | Svetainę kūrė - Studija 4D

  • Saulės arkliukai
  • Renginiai
  • Reklama
  • Turinys
  • Apie Alkas.lt
  • Paremkite Alką
No Result
View All Result
  • Naujienos
    • Lietuvoje
    • Baltų žemėse
    • Užsienyje
  • Nuomonių ratas
    • Lietuvos kelias
    • Lietuvos kūrėjai
    • Sekmadienio sakmė
    • Akiračiai
    • Lietuvos repolonizacijai – ne!
    • Moksleivių mintys
  • Kultūra
    • Etninė kultūra
    • Mes baltai
    • Kalba
    • Religija
    • Istorija
    • Kultūros paveldas
    • Menas
    • Architektūra
    • Literatūra
    • Kultūros politika
    • Šventės
  • Visuomenė
    • Pilietinė visuomenė
    • Politika ir ekonomika
    • Švietimas
    • Žmonės
    • Užsienio lietuviai
    • Ukrainos balsas
    • Žiniasklaida
    • Laiškai Alkui
    • Pareiškimai
  • Gamta ir žmogus
    • Gamta ir ekologija
    • Šventvietės
    • Energetika
    • Sveikata
    • Psichologija
    • Kelionės
    • Kylam
    • Įvairenybės
  • Mokslas
    • Mokslo naujienos
    • Technika ir technologijos
    • Astronomija ir kosmonautika
    • Mokslo darbai
  • Skaitiniai
    • Žinyčia
    • Lituanistikos klasika
    • Prieškario skaitiniai
    • Dienoraščiai, įspūdžiai, apžvalgos
    • Grožinė kūryba
  • Visi rašiniai