Visi sako, kad mes gyvename informacijos amžiuje. Apsidairykime aplinkui. Turime tiltus ir mašinas, technologijas ir mokslo žinias, tūkstantmetę kultūrą ir tradicijas. Visa tai yra rezultatas. Rezultatas informacijos judėjimo, perdavimo iš kartos į kartą, iš lūpų, iš knygų, iš televizijos ir interneto.
O kas jei informacijos judėjimas yra apribotas?
„Mokslininkai stokoja informacijos ir negali kryptingai darbuotis. Kai kurie mūsų mokslininkai nelabai žino ką veikia amerikiečių mokslininkai, estai neturi žinių apie kolegų darbus Japonijoje. Studentai universitetuose mokomi pasenusia informacija. Visa tai vyksta šiandien, globalizacijos amžiuje! Reikia kažką daryti. Ką darom?“, – sudomina ir „Mokslo sriubą“ kviečia žiūrėti jaunieji mokslo populiarintojai.
Interneto TV laida „Mokslo sriuba“ – tai ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva populiarinti mokslą visuomenėje. Kas antrą šeštadienį „Mokslo sriubą“ galima ragauti ČIA.
„Mokslo sriuba“ kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. Patronažą šviesiai suteikia Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija.
httpv://youtu.be/zMI1z1bGCwk