Vilniuje surengta dar viena įspūdinga JAV Prezidento D.Trampo palaikymo akcija (video, nuotraukos) (82)

gedimino-kalnas-palaikymas-trampui-alkas-lt-nuotr

Dar viena įspūdingą JAV Prezidento D. Trampo palaikymo akcija | Alkas.lt nuotr.

Spalio 31 d., šeštadienio, vakarą Vilnuje vyko JAV Prezidento Donaldo Trampo politikos palaikymo akcija. Kalnų parko stadiono automobilių stovėjimo aikštelėje susirinkę ir savo automobilius papuošę vėliavomis akcijos dalyviai išvažiavo į Vilniaus gatves, taip išreikšdami savo palaikymą dabartinio JAV Prezidento vykdomai politikai.

Akcijos dalyviai turėjo D. Trumpą palaikančios atributikos, pro mašinų langus iškėlė Lietuvos, JAV ir jos prezidentą palaikančias vėliavas. 

Keliasdešimties automobilių koloną, su D. Trampo palaikymo ženklais nuo Kalnų parko Gedimino prospektu lėtai važiavo link Vingio parko, suko ratus prie Seimo, Operos ir baleto teatro ir Sporto rūmų. Automobiliai buvo papuošti Lietuvos, JAV ir D. Trumpo vėliavomis bei užrašais „Make America Great Again“ („Sugrąžinkime Amerikai didybę“).

Apie 19 val. Vilniaus Gedimino pilies kalno šlaitas staiga pasipuošė įspūdingu užrašu TRUMP. Nežinia iš kur atskrieję galingo lazerinio projektoriaus spinduliai didžiulėmis švytinčiomis raidėmis išrašė JAV Prezidento pavardę ant svarbiausio Lietuvos piliakalnio šlaito.

20201031_194250-2400

Dar viena įspūdingą JAV Prezidento D. Trampo palaikymo akcija | Alkas.lt nuotr.

Tai jau antroji D.Trampo palaikymo akcija Vilniuje surengta prieš lapkričio 3 d. vyksiančius JAV Prezidento rinkimus. Prieš savaitę D.Trampo palaikytojai buvo susirinkę prie JAV ambasados ir ant Gedimino kalno. Šalia pilies buvo pastatytos didžiulės apšviestos baltos raidės TRUMP.  

JAV prezidento rinkimai įvyks lapkričio 3 d. Juose varžosi respublikonas D. Trumpas ir demokratas Džo Baidenas (Joe Biden).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: