Konservatoriai siunčia žinią valdantiesiems: susilaikykite nuo savų įdarbinimo (2)

Gabrielius Landsbergis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gabrielius Landsbergis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai – partijos sąrašo lyderė, kandidatė į Ministro Pirmininko pareigas Ingrida Šimonytė ir Seimo opozicijos lyderis, TS-LKD partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis – po viešai pasirodžiusios informacijos apie valdančiųjų bandymus įdarbinti sau galimai lojalius asmenis Vyriausybės atstovų įstaigoje, ragina kadenciją baigiančius valdančiuosius susilaikyti nuo naujų paskyrimų ir įdarbinimų.
„Kiekvienas naujas paskyrimas, vykstantis skubotai ir valdžių pasikeitimo laikotarpyje, menkina pasitikėjimą ir kelia pagrįstų abejonių, ar tai nėra savų protegavimas, o pareigas užims tinkami, kompetentingi ir nepriekaištingą reputaciją turintys asmenys, – pažymėjo I. Šimonytė ir G. Landsbergis. – Vakarietiška demokratinė kultūra ir etika reikalauja pereinamuoju laikotarpiu vengti naujų paskyrimų į pareigas“.

Seimo nariai I. Šimonytė ir G. Landsbergis po  viešai pasirodžiusių pranešmų, kad Vyriausybės atstovu Panevėžio ir Utenos apskrityse siūlomas buvęs Panevėžio apskrities policijos viršininkas Egidijus Lapinskas taip pat pažymi, kad ši Vyriausybė valdymo pradžioje deklaravo principus, kuriais buvo žadama laikytis skaidrumo, netoleruoti protegavimo ir nepotizmo tradicijų, tačiau dabar pasigirsta ne vienas panašaus įdarbinimo atvejis, galimai siekiant maksimaliai išlaikyti įtaką

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: