Z. Vaišvila ir jo šeimos nariai: Teisėsauga neteisėtai renka duomenis apie mūsų asmeninį gyvenimą (tiesioginė transliacija) (2)

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Zigmas Vaišvila | Alkas.lt nuotr.

Spalio 23 d., penktadienį, 11 val. Seimo spaudos konferencijų salėje įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Prokuratūra nepaneigė, kad nusikalstamai surinko informaciją apie signataro Z. Vaišvilos veiklą, šeimos narius, giminaičius, pažįstamus“.

Spaudos konferencijoje dalyvaus signataro Zigmo Vaišvilos žmona Regina Vaišvilienė, dukra Vaiva Simanavičienė, teisės mokslų daktaras advokatas Ryšardas Burda.

Primename, kad šių metų spalio 2 d. signatarų Audriaus Butkevičiaus ir Z. Vaišvilos spaudos konferencijoje buvo pateikti įrodymai apie nusikalstamu būdu surinktą informaciją apie signataro Z. Vaišvilos veiklą, šeimos narius, artimiausius giminaičius, draugus, pažįstamus, rinktos net ir jų asmeninio gyvenimo nuotraukos tarp kurių yra net apnuogintų kūnų fotonuotraukos, visą tai įvardinant „baudžiamosios bylos Nr.01-2-00059-17 įrodymais Nr.1261“ dėl UAB „FF Lizingas“ buhalterinės apskaitos tvarkymo…

„Dėl šio įžūlaus teisėsaugos institucijų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir savavaldžiavimo aš šių metų spalio 2 d. kreipiausi į Generalinį prokurorą Evaldą Pašilį prašydamas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šiai „baudžiamajai bylai“ vadovavusios Vilniaus apygardos prokuratūros 2-ojo Baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorės Rasos Bekišienės ir „tyrimą“ vykdžiusios ekonominės policijos vyriausiosios tyrėjos Janinos Grinevič baudžiamosios atsakomybės“, – sako Z. Vaišvila.

Pasak jo prokuratūra savotiškai patvirtino šių pareigūnių nusikalstamas veikas. Mat Generalinė prokuratūra pavedė tai ištirti Vilniaus apygardos prokuratūrai, t.y. tai jos padaliniui, kuris yra atsakingas dėl to, kas vyksta. Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Antanas Rauličkis šių metų spalio 19 d. atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą, paaiškinęs, kad ši baudžiamoji byla yra teisme ir kad teismas viską išsiaiškins.

Regina Vaišvilienė | santaroszinios.lt nuotr.

Regina Vaišvilienė | santaroszinios.lt nuotr.

„Prokuroras Antanas Rauličkis negali nesuprasti, kad tokiais „įrodymais“ sukurpta baudžiamoji byla yra dėl UAB „FF Lizingas“ tvarkymo, bet ne dėl signataro ir jo šeimos, artimiausių giminaičių, draugų ir pažįstamų dokumentų ir nuotraukų surinkimo šiuo „apskaitos tvarkymo“ pretekstu. Išsisukti neįmanoma, nes šie „Įrodymai Nr.1261“ tyrėjos Janinos Grinevič man perduoti pasirašytinai“, 2 sako signataras Z. Vaišvila.

Z. Vaišvila kreipėsi ir į Kauno apygardos teismą dėl UAB „FF lizingas“ bankroto administratoriaus UAB „Admivita“ nušalinimo, nes ši, pasak jo, melagingu pretekstu iškelta bankroto byla jau aštuntus metus naudojama ne tik jo persekiojimui, bet ir šių „Įrodymų Nr.1261“ surinkimui. Pasak Z. Vaišvilos teisėja Nijolia Indreikienė, kurios buvo prašyta šiuos „įrodymus“ įslaptinti, nurodė bankroto administratoriui juos pateikti kreditorių komiteto nariams.

Signataro Z. Vaišvilos šeima dėl tokio teisėsaugos pareigūnų savavaldžiavimo ir teisėjos N. Indreikienės atsakomybės viešai kreipiasi į Respublikos Prezidentą Gitaną Nausėdą, Generalinį prokurorą ir Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiąjį prokurorą Justą Laucių, jau ir dėl vyriausiojo prokuroro pavaduotojo Antano Rauličkio bei teisėjos Nijolios Indreikienės atsakomybės, prašo juos nedelsiant priimti.

Tiesioginė transliacija iš spaudos konferencijos:

Vykstant spaudos konferencijai bus galima užduoti klusimus internetuČIA (nuoroda veiks tik vykstants spaudos konferencijai).

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: