„Iš savo varpinės“: Miesto grimasos. Greitkeliu per miesto plaučius (video) (1)

„Iš savo varpinės“: Miesto grimasos. Greitkeliu per miesto plaučius | varpine.org nuotr.

„Iš savo varpinės“: Miesto grimasos. Greitkeliu per miesto plaučius | varpine.org nuotr.

Vilniaus savivaldybė labai mėgsta girtis tariamu savo naujoviškumu. Tai kokį paplūdimį įsirengs miesto centre, tai kokį dviračių taką, kur per dieną nepamatysi važiuojančio pastato.

Tačiau kai tik reikalas prieina iki rimtų infrastruktūros projektų, tai nieko geriau nei buldozeriai nepajėgia sugalvoti.

Štai ir naujausias sumanymas – visiškai tragiškas sprendimas, kuriuo ne tik bus atkirsti gyvenamieji rajonai, tačiau visiškai suniokota vertinga žalioji erdvė greta Ozo geomorfologinio draustinio.

O juk kitoks sprendimas yra ir jis sudėtas į profesionalų šiuolaikišką pasiūlymą. Tik ar užteks valios mūsų valdžiai pagaliau įžengti į XXI amžių?

Kategorijos: Alko radijas, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Kartodamas PRAEITO amžiaus Vakarų šalių klaidas ir brutalius nusikaltimus gamtai ir žmogui, ponas Š. įsivaizduoja žengiąs į pažangą, į civilizaciją. Tik gaila, kad jo sprendiniai, judėjimas ir veiksmai neapsiriboja jo paties kiemo tvoromis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: