Seimo Pirmininkas lankysis Lenkijoje (0)

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Viktoras Pranckietis | Alkas.lt, A. Sartanaviciaus nuotr.

Rugpjūčio 15 d. Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis su darbo vizitu išvyksta į Varšuvą (Lenkijos Respublika), kur dalyvaus Varšuvos mūšio 100-ųjų metinių minėjime bei susitiks su aukščiausiais šalies vadovais.

„Šiandien kaip niekada svarbu atsiminti ir minėti istorines mūsų regiono šalių laisvės pergales, ypač tokias kaip „Stebuklas prie Vyslos“. Geopolitiniame kontekste, kuriame gyvename, kai nuolat stengiamasi perrašyti ir iškraipyti mūsų istorijos faktus, turime susitikti, susitelkti ir semtis jėgų iš mūsų tautų didvyrių, visiems puolimams atremti. Taip ši proga suteiks galimybę dar kartą vieningai pasmerkti ir smurtą bei laisvės suvaržymus, su kuriais susiduria mūsų kaimynėje teisę į laisvus rinkimus ginantys Baltarusijos žmonės“,– teigia Seimo Pirmininkas.

Varšuvos mūšio 100-ųjų metinių minėjime dalyvaus Lenkijos Prezidentas Andžejus Duda, Jungtinių Amerikos Valstijų delegacija, vadovaujama Valstybės sekretoriaus Mike‘o Pompeo, taip pat delegacija iš Ukrainos. Po minėjimo Seimo Pirmininkas susitiks su kolege, Lenkijos Seimo Pirmininke Elzbieta Vitek.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: