Penkta pasipriešinimo diena Baltarusijos diktatoriui (tiesioginė transliacija) (26)

„Tegyvuoja Baltarusija“ | TUT.by nuotr.

„Tegyvuoja Baltarusija“ | TUT.by nuotr.

Po Baltarusijoje vykusių prezidento rinkimų, visoje jau penkta dieną šalyje tęsiasi  piliečių protesto akcijos pasisakančios prieš suklastotus šalies prezidento rinkimus. Baltarusijos prezidentu šeštai kadencijai tariamai išrinktas Aleksandras Lukašenka sutelkęs gausias milicijos, OMON, saugumo ir kariškių pajėgas Minske, Gomelyje, Mogiliove, Lydoje ir kituose Baltarusijos miestuose grubia jėga bando sutramdyti nepatenkintą tautą neketinančia susitaikyti su valdžios savivale.

Jėgos struktūrų smurtas prieš taikius protestuotojus tebesitęsia.

Pasipriešinimas Baltarusijos diktatoriui tęsiasi | TUT.by nuotr.

Pasipriešinimas Baltarusijos diktatoriui tęsiasi | TUT.by nuotr.

Jėgos struktūrų smurtas prieš taikius gyventojus tebesitęsia | TUT.by nuotr.

Jėgos struktūrų smurtas prieš taikius gyventojus tebesitęsia | TUT.by nuotr.

Prie protestų jungiasi ir Baltarusijos automobilių gamyklos BelAZ (Беларускі аўтамабільны завод, БЕЛАЗ) darbininkai:

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS:

Tiesiogiai BELSAT:

Rugpjūčio 13 dienos ir 14 d. nakties tiesioginė transliacija apie įvykius Baltarusijoje internetiniu rusakalbiu Laisvės radijo TV kanalu „Nastojaščeje vremia“ („Dabartinis laikas“) iš Prahos (transliacija baigėsi, žr. vaizdo įrašą):

Tiesioginė nepriklausomo Rusijos TV kanalo „Dožd“ transliacija apie besitęsiančius protestus Baltarusijoje rugpjūčio 13 d.–14 d.:

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

26 komentarai

 1. Komunistas:

  Kada šunauja priešinsis Lietuvos diktatoriui?

 2. Žemyna:

  Vien dėl nuotraukos, dėl to, ką išduoda žvilgsnis, verta atsiversti:
  ,,Kas laukia Baltarusijos: Lukašenkai skirtame sveikinime – nedviprasmiškos Putino užuominos
  – delfi.lt/news/daily/lithuania/kas-laukia-baltarusijos-lukasenkai-skirtame-sveikinime-nedviprasmiskos-putino-uzuominos.d?id=84982355
  A la: Na, ko čia pergyveni, juk ne pirmas kartas…
  Ir visai nesvarbu, apie ką kalba – ar kad kažką Sirijoje ar BY padarys, ar ką nors ,,nožikom prirežem”, arba ,,Novičioko” įbersim…

  Transliavo vieną jo pasisakymą, kur jis, nedetalizuodamas kas, kur*, kodėl ir kaip, pasakė, jog jam būti prezidentu nebuvo paprasta, jog jį ne sykį buvo rimtai pridaužę (prezidentavimo metu, sargybai matant?). Vadinasi, kai kas siekė jį priversti kažką daryti?
  Jis nepasitiki, kad kiti atlaikys tokį spaudimą? Arba bijo, kad už prezidentūros sienų jam gresia susidorojimas?

 3. AL:

  ht tps://www.youtube.com/watch?v=8cxB99koX0E

 4. Žemyna:

  Ar priims A. Lukašenka kaimynų tiesiamą pagalbos ranką?
  – ziniuradijas.lt/laidos/dienos-klausimas/ar-priims-a-lukasenka-kaimynu-tiesiama-pagalbos-ranka?video=1

  Kadangi suimtieji nebetelpa, sulaikyti žmonės suvaromi į kiemus ir ten jie daužomi. Kažkas dronu nufilmavo, kas ten jiems daroma. Prie protestuotojų grandinių prisidėjo kunigai (lenkų parapijų?) . Omonas daužo solidarumo signalus spaudžiančių vairuotojų mašinų langus – nesvarbu, kad stiklai gali žiauriai sužaloti?

 5. Bartas:

  Buvęs Putino patarėjas Ilarionov , siūlė Lukašenkai gerai pagalvojus pasirinkti kuriuo keliu eiti. Atsisakyti valdžios ar baigti savo žemišką kelionę , kaip Kadafis ar Čeušesko. Pasižiūrėkit , jau nepatenkinti ne tik , kaip Lukašenka vadina; “bedarbiai , tinginiai ir su kriminaline praeitimi asmenys”, bet ir kariškiai. ht tps://www.youtube.com/watch?v=1Ccrofyw3ok.

 6. Hau:

  Nieko aršaus nevyksta, nusibodo žiūrėt. Turbūt neatlaikys protestuotojai riaušių, nes yra pasekmės, reikia atsakyt. Čia ne Amerika, kur leidžia daryt ką nori. Galbūt jiems pavyks pradėt streiką dideliu mastu. Tada būtų ilgas ir nuobodus tampymasis.
  Įdomu, Astravą paleis tokiom sąlygom, ar atidės? Tikiuosiu, kad jei nepaleis, tai atidės ilgam laikui.

 7. Žmogus:

  Žmonės gatvėsė vaikšto kai kur su gėlėm, kai kur iškėlę rankas šūkauja jei ne komentarai tai nesuprastum, kad ten kažkas baisaus. Žymiai baisiau atrodė per prancūzų geltonųjų liemenių maištus ten tai poicija daužė oho, bet niekas nepuolė gelbėt prancūzų. Keistas tas pasaulis , vienų gaila, kitus tegul pliekia.

 8. Adeimantas:

  Ar visos gudutes i lietuvaites panasios ?
  Seniai ten buvau ….pamirsau…
  Itariu kad baltu genai sitoj nuotraukoj…

 9. Komunistas:

  Dar nesibaigė lėšos cirkui iš jūsų sumokėtų mokesčių ir žiūrovai dar nesiskirsto. Jūsų išrinktieji kišasi į užsienio valstybės vidaus politiką, remia įstatymų pažeidėjus, siunčia provokatorius (iš jūsų mokesčių), o jūs žiūrite šitą spektaklį ir dar džiaugiatės kad taip puikiai jums makaronus kabina (patys nejaučiat) ir taip puikiai jūsų sumokėtus mokesčius leidžia (nebereikia diskusijų “vytis-ne vytis”, svarbiausia Baltarusijoje sukelti chaosą).

 10. juras:

  Ar yra siandiena Gudijoje pasiruosusi valdyti opozicija?
  Du kandidatai rusu statytiniai, trecias neaisku kas….
  Turit minciu?

 11. Žemyna:

  Iš sulaikymo įstaigų paleisti baltarusiai pasakoja apie mušimus ir kankinimus: tai liudija kraupus garso įrašas
  -15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/is-sulaikymo-istaigu-paleisti-baltarusiai-pasakoja-apie-musimus-ir-kankinimus-tai-liudija-kraupus-garso-irasas-57-1361380?copied

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: