Lietuvos parašiutų sporto čempionatas sėkmingiausias buvo varžybų šeimininkams (nuotraukos) (0)

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Renginio akimirkos | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Rugpjūčio 7-9 d. Sasnavos aerodrome vyko atviras 30-asis Lietuvos parašiutų sporto tikslaus nusileidimo čempionatas. Dėl tiksliausiųjų titulo varžėsi sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Vokietijos ir Serbijos.

Kaip sakė varžybų šeimininkas Marijampolės aeroklubo vadovas Alvydas Danilaitis, pandemija ženkliai atsiliepė dalyvių skaičiui.

„Šis čempionatas išskirtinis tuo, kad dabar pasaulyje pandemija. Ir susirinko labai ženkliai dalyvių mažiau nei įprastai. Didžiulė patirtis organizavimo, 30 metų. Mus žino dalyviai iš Europos. Yra visa reikiama įranga. Aišku, šiandien dalyvių skaičius ribotas“, – kalbėjo Alvydas Danilaitis.

Asmeninėje vyrų įskaitoje varžybų nugalėtoju tapo marijampolietis Edgaras Danilaitis, antrąją ir trečiąją vietas užėmė to paties aeroklubo atstovai  – Deividas Raguckas ir Lukas Kučinskas.

Tarp moterų I vieta skirta sportininkei iš Vokietijos Gerdai Klostermann-Mace, II vieta – Marijampolės aeroklubo sportininkei Linai Jankauskienei, III-oji vieta – dar vienai marijampolietei Daivai Mykolaitei.

Čempionato komandinėse rungtyse visas tris prizines vietas pasidalino Marijampolės aeroklubo komandos.

Čempionato akimirkos – Arūno Sartanavičiaus nuotraukose.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: