Lietuvos ir Lenkijos Vidaus reikalų ministrai ketina stiprinti bendradarbiavimą (8)

Rita Tamašunienė vrm.lt nuotr.

Rita Tamašunienė vrm.lt nuotr.

Liepos 13 d. vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė ketina susitikti su Lenkijos  vidaus reikalų ministru Marjušu Kaminskiu. Dvišalio susitikimo metu bus pasirašytas memorandumas dėl bendradarbiavimo vidaus reikalų srityje.

„Daug bendradarbiavome su Lenkijos Respublikos vidaus reikalų ministru, kai mūsų šalyse prasidėjo karantinas. Šiuo metu ketiname dvišalius santykius dar labiau stiprinti ir teikti pagalbą krizinėse situacijose. Bendradarbiaus ir mūsų tarnybos – Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas bei Valstybės sienos apsaugos tarnyba“, – teigia vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Memorandume numatoma, kad tarnybos bendradarbiaus tarpusavy ir teiks pagalbą, ypač pasienio teritorijose įvykus nelaimei, pavyzdžiui, kilus gaisrui. Taip pat tarnybos bendradarbiaus užtikrindamos išorės ir vidaus sienų saugumą.

„Mūsų tikslas – nuoseklus partnerystės stiprinimas ir savalaikė abipusė pagalba, kad įvykus nelaimei tarnybos galėtų teikti viena kitai paramą, siekdamos susidoroti su kylančiais iššūkiais“, – teigia vidaus reikalų ministrė.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

8 komentarai

 1. Iš tiesų:

  Bendradarbiavimas su kaimynais reikalingas ir pageidaujamas su sąlyga ,jeigu tai vyksta ne piktnaudžiaujant politiniais,kultūrinias ir ekonominiais tikslais.Žinotina,kad dabartinė Lenkijos valdančioji politinė dauguma yra nacionalistinio braižo , o ši kaimynė siekia vis didesnės ir ekonominės įtakos Lietuvoje,-šiais metais jau perėmė ir Klaipėdos Suskytintų dujų terminalo valdymą.Be to Lietuva jau turi didelį prekybos deficitą su Lenkija- Lenkijos įvežamų prekių į Lietuvą ženkliai perviršija Lietuvos eksportą į Lenkiją.

 2. Iš tiesų/2/:

  Patikslinsiu: Lenkija šiais metais jau perėmė ir Klaipėdos Suskytintų dujų terminalo krantinę su jos visa valdymo ir išskystinimo dujų valdymą.

 3. Žemyna:

  O ką, po biesais, šiuo klausimu taria VSD?!! Jei ji ir vėl tyli, tai gal jau pats laikas ją paleisti, perkvalifikuoti į kokį ,,pritartinių” chorą?

 4. Štai ką pridaro Skverneliai su “valstiečiais” valdžioje. Netoli nuo jų esantis lenkiškumo prasme dar ir Prezidentas pasitaikė… Taip Lietuvos užsienio politika jau visiškai tapo besivelkanti kaip Lenkijos uodega, dabar tas pats darosi ir su vidaus politika. Lenkija Lietuvai nei jokioje srityje istoriškai niekda nebuvo ir nėra reikalinga, padėtis regione tokia, kad Lietuvai dabar eiti ir nueiti, atitolti nuo Lenkijos ekonomikoje, politikoje, kultūroje kuo toliau. Tai ne – vis trypčioja ir trypčioja Lenkijos pašonėje.
  Kad tik greičiau tie rinkimai, bet kad nesigirdi politikų, suprantančių kokį Lietuvos stabdymą daro dėjimasis su Lenkija, o juk Oskaras Milašius perspėjo, kad bet koks dėjimasis su Lenkija yra Lietuvai prapultis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: