Paskelbtas nuslėptas vaizdo įrašas kaip buvo paimta mergaitė iš Venckienės namų (video, nuotraukos) (66)

Stipriai užlaužiama ranka mergaitei | Alkas.lt ekrano nuotr.

Stipriai užlaužiama ranka mergaitei | Alkas.lt ekrano nuotr.

Gegužės14 d. Neringos Venckienės sūnus Karolis Venckus internete paskelbė video komentarą su vaizdo įrašu iš įvykio vietos Garliavoje, kai 2012 m. gegužės 17 d., vykdant teismo sprendimą, iš teisėjos Neringos Venckienės namų buvo paimta jos globojama brolio Drąsiaus Kedžio dukra.

„Niekada nematytas 2012 m. gegužės 17 d. vaizdo įrašas, darytas namo viduje Klonio gatvėje, Garliavoje, pagrobiant Deimantę Kedytę. Vaizdo įrašas buvo nuslėptas nuo Jungtinių Amerikos Valstijų ekstradicijos prašyme dėl Neringos Venckienės išdavimo. Taip pat nuslėptas nuo Lietuvos Respublikos Seimo, naikinant Neringos Venckienės kaip teisėjos ir vėliau kaip Seimo narės teisinę neliečiamybę. Vaizdo įraše fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko ir Neringos Venckienės atžvilgiu“, – taip skelbiamą vaizdo įrašą pristatė K. Venckus.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .

66 komentarai

 1. hau:

  Kažkas esminio turi įvykti Lietuvoje. Meluoti galima kurį laiką. Tačiau negalima meluoti visą laiką. Po šio akivaizdaus įrašo teisybė turi triumfuoti.

  • Kęstutis:

   Kas blogiausia, kad tai ne tik Lietuvos bėda, tai žmonijos bėda – sąmoningų, protaujančių piliečių visuomenėje visada ryški mažuma. Bet kurioje visuomenėje, didesne ar mažesne dalimi vyrauja “masių valdymo technologijos”… Krikščionybė žmones mulkina beveik 2000 metų ir nieko… Nelabai tikiu, kad kas ir Lietuvoje pasikeis. Taip gali tęstis labai ilgai, ilgai… Iki Garliavos įvykių mačiau tokius pačius įrašus iš Norvegijos, kur lygiai taip pat ima vaikus – ar kas nors pasikeitė? Keičiasi? Gal kažkiek Lietuvoje ir keičiasi, kaip ne keista. Po Neringos priverstinio sugrąžinimo tikinčiųjų Garliavos įvykių teisėtumu gerokai pamažėję. Čia jau reikia būti visišku kvailiu, bailiu ar visišku “kiaulės snukiu”, kad leistum sau kitiems teigti – “viskas teisėta”. O jei dar prisiminsime šią bylą visa apimtimi su Deimantės vyresniosios puseserės išsiuntimu į užsienį, su teistumą turinčiu tėvu. Mokytojos liudijimais apie išmatų nelaikymą, apie Kedžio “paspringimą nendrės lapu”, apie Ūso prigėrimą balutėje, apie likusį “paskutinį liūdininką” – Šimašių, kuris matė Ūsą paskutinis, nes paskutinis matęs Ūsą vietinis mirė neaiškiomis aplinkybėmis. Neaiškiomis aplinkybėmis mirė ir Furmanavičiaus kaimynai matę, kad į Furmanavičiaus kiemą, nužudymo dieną, buvo įėję du azijatiškos išvaizdos vyrai, kurie vėliau išvažiavo baltu Volksvagen Transporter autobusiuku išnuomotu Kedžio vardu … Vienu žodžiu trūksta žodžių…

  • mociute:

   pasikeitimai pamazele vyksta taciau nepakankamai greitai ir nuosekliai kadangi “anos” jegos vis dar be galo stipriai isitvirtine Lietuvoje. Deja. Anksciau “susemti” teisejai, dabar net nelieciamieji prokurorai uzkabinti advokatai ir kiti korumpuoti veikejai. Taciau akivaizdu kokia gynyba aniems isrikiuota ….. Buvusios “doblestnos” cccp Kauno milicijos mokyklos ir izymiosios Minsko represiniu organu “mokslu kalves” absolventai,kaip labai teisingai paminejo V.Gailius, tebegyvuliuoja…….

 2. Arūnas:

  ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautiniai pedofilai vieningi ir galingi, todėl prieš juos atsilakyti labai sunku. O juos palaiko tos liberalios jėgos, kurios siekia sunaikinti tradicijas, o seksualinius nusikaltimus įteisinti kaip normą, tik “kitokią seksualinę orientaciją”. Todėl nenustebkit, jei ateityje pedofilija taps norma…

 3. Jums leidus pasidalinsiu twitter.com ir vaiksvidas.lt feizbuke nesidalinsiu jis mane blokuoja.

 4. Rūta:

  Kai kam, taip apsimelavus, žiūrėti šį įrašą turėtų būti labai gėda.

 5. Žemyna:

  Kad vaikas buvo smurtu išplėštas iš namų, kur jai buvo saugu, pakankamai ir neginčijamai įrodo įrašo dalis, kaip ji buvo gabenama nuo namų iki autobusiuko. Tačiau tam tikrai žmogėnų rūšiai tai „ne įrodymas” . Ar jiems įspūdingesnės prievartos prieš už save silpnesnį rūšys įprastos?

  Ar tame kambaryje buvo bent vienas vyras? Kaip VYRO širdis galėtų atlaikyti plėšomo vaiko klyksmą iš skausmo?!!!
  Vaikas plėšytas, lyg skerdienos gabalas. Galiausiai „mylinti mamytė”, stebint „teisingumo atstovams”, užlaužė jai ranką, ir tada Deimantė neatlaikė „motinos” jai keliamo skausmo – atleido ranką, kuria laikėsi įsikibusi tetos.
  Apie kokią vaiko galimą jausti kaltę vis užsimena ją įkalbinėjanti vaikų „gynėja”? – Paprastai kaltę jaučia prievartauti vaikai! Vaikų „gynėjai” ne paslaptis, kad ji turi priežastį jausti tokią kaltę? Ar iš tokios „gynėjos” nereikėjo atimti teisę pačiai būti motina, nes štai taip mąstanti, leidžianti, kad JOS AKIVAIZDOJE būtų vykdomas toks išgamiškas smurtas prieš vaiką, yra pavojinga vaikams. Kaip ir kitos bei kiti ten „vykdę teisingumą”.
  Visi atėjome iš vaikystės, ir visi žinome, jog iki tam tikro amžiaus visi turėjome prigimtinį teisingumo pojūtį. Dėl to vaikas akimirksniu, savaime, spontaniškai nustato, jaučia, kas yra neteisinga ir tam karštai prieštarauja. Tai irgi jo prigimtinis savigynos veiksmas.
  Čia lygiai tą patį matome – vaikas spontaniškai prieštarauja prieš NETEISINGĄ sprendimą, jai nereikia svarstyti, jos viduje esančios svarstyklės žino tiesą.
  Įdomu ir tai, kad kitais atvejais vaikų nuomonės būdavo atsiklausiama, skelbta, jos vaiko nuomonė svarbi. Tačiau iš Deimantės tokia teisė į nuomonę buvo atimta, sutrypta.

  • Leonora:

   Saugu buvo vaikui ten kur jį tvirkino? Supuvusi moralė tokių žmonių, kurie gina kriminalinius nusikaltėlius, žalojusius vaiką.

   • Žemyna:

    Ta tvirkinimo senelių namuose istorija ne iš karto buvo sugalvota.
    Gal ne taip atidžiai sekėte užsimezgančios tragedijos pradžią, o mergaitės pasakojimų tėveliui įrašą tik tada išgirdote, kai su juo jau buvo padirbėta. O tada dar prisidėjo kiekvienos frazės iškreiptas aiškinimas. Stebėjausi jų „sumanumu”.

 6. Žemyna:

  Įrašo pradžia rodo, jog tokio sužvėrėjimo pati Neringa nesitikėjo.
  Ji ilgai ir kantriai viską stebėjo, laikydama vaiką ant kelių. Tylomis nuleido ir pareigūnės jai mestą nepagrįstą kaltinimą tuo, ko įrašas nepatvirtina.
  Jos pasipriešinimas buvo vienintelis – kai, kadangi rankomis laikė mergytę, mergytės kaklą kaire ranka spaudusią Laimą atstūmė koja. Atstūmė, o ne spyrė ar smogė, nes kaklo spaudimas – gyvybei pavojingas veiksmas!
  (Klausimas: jei su vaiku taip elgiasi – nieko nebodami, visų kambaryje bei lauke buvusių akivaizdoje – ką tada daro su suaugusiais, kai reikia „išmušti” jiems naudingą prisipažinimą?)

  Įsivaizduoju, kokia dovana Kremliui bus šis VENCKIENĖS NIEKAIP NEIŠPROVOKUOTAS tarnybų elgesys. Panaudos jį kaip argumentą bet kuo lietuvius kaltinant, savo nusikaltimus lietuviams permetant.

  Ar JAV teismai informuoti apie šį įrašą, ar jiems jis perduotas? Juk tai atsitiktinumo ar paties likimo dovana, kurios negalima paleisti vėjais!

  • mociute:

   o ne vien Neringa ir jos seima tebetrypiama o sios egzekucijos vadoveliams suteiktos aukstos pareigos musu valstybeje….. Nenuskriaustois ir tos visos isgamos, atseit “vaiko teisiu gynejos”
   – visos apdovanotos aukstomis pareigomis… Tik,vargu bau, ar patys egzdekutoriai is tiesu uzmiega be psichotropiniu vaistuku???
   Ir vardan ko visas sitas ziaurus ispuolis?? Del islepusiu iskrypeliu menkystu kad Neringa ju negaletu istraukti i dienos sviesa??????? O juk galas pfedophilams ateis kaip kad atejo Britanijoje…..

 7. Svajunas:

  Trūksta žodžių!Kaip ir visur laimi pedofilų klanas!

  • mociute:

   Aciu Dievui, ne visur. Britai labai sauniai patvarke savo iskrypelius po istorinio 18.10.2012 britu parlamente VIENBALSIAI priimto istatymo suteikiancio apsauga liudijusioms (-iems) ir solidzias kompensacijas nukentejusioms (-iems) nuo pedopfilu. Gaila, kad Lietuvos info apie siuos ivykius informuoti buvo ir tebera TABU….

 8. Jurgis:

  baisu, baisiau negu virusas, verta Holivudo dėmesio…

 9. Ieva:

  Protu nesuvokiama. Bet suprantama, kad pasaulyje daug neteisybės. Ir skaudi tiesa, kad Lietuvoje pedofilija klesti, kad su šia byla yra susiję aukšti pareigūnai, valdžios asmenys. Todėl dar reikės ilgai laukti kol tiesa paaiškės. Stiprybės Venckų šeimai, nes tai tikrai yra beveik nepakeliama. Stebina jų ištvermė, kai aplinkui negauni jokios pagalbos….

 10. stasys:

  Aš taip ir nepamačiau to minimo smurto panaudoto prieš mergaite ir buvusia teisėja . Tiesa sakant šokiravo tos pačios N.Venskienės elgesys … šlykštu buvo žiūrėti . Suprantu kad tiems žmonėms jau nesvarbi tos mergaitės savijauta suaugus , jei teisėsauga ir jautė pareiga atriboti ta įvykį nuo viešinimo tai dabar jau galima AIŠKIAI ĮVARDINTI KAS MANIPULIAVO MAŽO VAIKO savijauta . Visa laimė jog Lietuvoje jau ne tie 2009 ir dešimt metu praėjus galima palyginti kiek smarkiai keitėsi vaiku teisių įstatymas , su klaidomis ir ju taisymų . Manau drąsiai galima teigti jog pasikartoti tokia vaiko uzurpacija jau negali ., galu gale visai kita visuomenė kuri ne iš karto o po truputi perprato kaip atrodo vykdomas smurtas prieš mažametį ir pasekmes jo . Savo subjektyvia nuomone aš vis dar palaikau teisėsauga ir jos tada vykdytus veiksmus perimant mergaitę iš tos smurtinės aplinkos .

  • Kr:

   Nors vienas proto balsas… o tai jau galvojau, kad vien avigalviai čia komentuoja…
   Aš irgi šitam įraše matau tai, ką kiekviena mama padarytų vardan savo vaiko ir jokio smurto čia nėra – vaiko tikrai niekas nemuša, niekas nelupa… taip atplėšė nuo dūros tetos, kuri apskritai neadekvati… aš irgi savo vaiką plėšte plėščiau iš tokio beprotnamio…

  • mociute:

   deja, pasirodio, ne visi ir diena mato…… Dazniausiai vieni kitus geriau supranta ir atjaucia tos pacios rusies ligoniai ane??? Ir kazkaip keistai labai jau atjautus vieni kitiems??
   Neiziureti siame irase ir kituose akiplesisko ir perteklinio puolimo privacioje valdoje pries iskrypeliu isniekinta maza mergaite ir, plius, vykdant kazkoki neaiskaus a la teisejo, atseit, nutarima be kitu aukstenes instancijos teismu patvirtinimo – kas tai?????????????????????????

  • A.B.:

   As taip tap 100% palaikau sia nuomone.

  • Kęstutis:

   Jei turėsime omeny tik Deimantės grąžinimą motinai ir nekreipsime dėmesio į tai, jog tai vienos bylos mažoji, mažiausioji dalis, tada žmogui pirmą kartą tai pamačius arba nepasigilinus gali kiltį dvejopos mintys – o gal ir reikėjo mergaitę gražinti motinai? Kaip gi kitaip? Bet… pamėginsiu iš atminties priminti kas nuo ko prasidėjo. Pradžioje Deimantės tėvas, Venckienės brolis pradėjo rašinėti į visas žiniasklaidos priemones pranešimus, kad jo dukra gyvenanti su motina prievartaujama pedofilų. Tuose pranešimuose jis skundėsi, kad teisėsauga nesiima jokių priemonių, skundėsi, kad nežino ką jam daryti. Tada man kilo mintis – tuoj prokuratūra viską išsiaiškins – ar tai tikrai pedofilija, ar tai šmeižtas? Stasio Šedbaro gerokai vėliau sudaryta seimo komisija tai ir nustatė – “dėl aplaidaus prokuratūros darbo, nereagavimo laiku į skundus šioje byloje galima buvo išvengti aukų ir visų neigiamų pasekmių…” Nebepasakysiu kiek laiko tiksliai skundai buvo pradžioje prokuratūros nepriimami, vėliau padėti į stalčius ir pamiršti, bet tai tęsėsi pakankamai ilgai – apie metus… Vėliau sekė tas kas neteisėta – tėvas pasiėmė mergaitę pas save, padarė jos apklausos įrašus ir išplatino. Toliau sekė Furmanavičiaus nužudymas. Kaimynės liudijimas, jog matė iš Furmanavičiaus kiemo išeinančius du azijietiškos išvaizdos vyrus, kurie nuvažiavo VW Transporter autobusiuku, kuris pasirodė buvo išnuomotas Kedžio vardu. Liudijusi moteris mirė… Ūsą paskutinis matęs liudininkas – mirė, liko Šimašius… Pirminėje Deimantės apklausoje dalyvavęs vaikų psichologas (ne Slušnys, jo pavardės neprisimenu…) patvirtinino – vaikas nemeluoja, tokia buvo pirma Deimantės apklausos oficialioji išvada, po to nebegalima buvo daryti jokių apklausų, bet darė… Visoje šioje sumaištyje pamiršta Deimantės puseserė, kuri buvo vyresnė, todėl ir nukentėjo labiau, bet jos nebuvo kam ginti… Mokytojos liudijimu, ji jau turėjo bėdų su sveikata – nelaikė išmatų… Po Furmanavičiaus ir jos mamos nužudymo, puseserė buvo greitai paslėpta, kai ją išsiuntė į užsienį, nežinoma kryptimi su dar teistumą turinčiu tėvu, vaikų teisių “specialistams” tai buvo visiškai ne motais. Vėliau visiškai atskiras detektyvas kai buvo bandoma atsikratyti Kedžiu dar iki Furmanavičiaus nužudymo, užpuolimas Vilniuje keturių vyrų, tik tiek, kad jis tada buvo su draugu ir sugebėjo apsiginti. Ilgą laiką tas draugas buvo Kedžio apsauginis, po žudynių kai Kedys jau slapstėsi, dar spėjo duoti intervių ir papasakoti daug įdomybių. Kai jau buvo nužudytas ir Kedys – dingo ir jis… Pačios Kedžio nužudymo aplinkybės tai ne tik, kad kelią abejonių, bet protu nesuvokiama – kaip taip galima buvo įžūliai meluoti? Sunkus darbas pateikti tokias nesąmones visuomenei… atsimenu kaip prokurorui (plikiui) drebėjo balsas, rankos kai reikėjo papasakoti, kad Kedys mirė ant kranto prigėręs vandens ir paspringęs nendrės lapu, su sausai svetimais batais – “lakierkom”…Ūsas irgi panašiai prigėrė… Sužalojimai – sulaužyta koja, ranka sumušimai ant veido ir viso kūno – girtavimo pasekmės. Šalia rastas pistoletas be pirštų anspaudų buvo priskirtas Kedžiui… ir t.t. Gilintis reikėtų labiau, anksčiau internete dar buvo Pikaso 110 neatsakytų klausimų. kurie taip ir liko neatsakyti, bet bent kiek mąstančiam žmogui galai niekaip nesueina šioje byloje. Netgi Venckienės “ekstradicija” Lietuvos teisėsaugos apsijuokimas savo žmonių akyse ir labai gerai – mažiau tikinčiųjų, jog Lietuvoje turime krištolinio tyrumo teisėsaugą kurią belieka tik pasitikėti. Paskutinių dienų įvykiai teisėsaugoje tik tai dar kartą patvirtino. Gal prieš kokį dešimtmetį pažįstamas verslininkas skundėsi – reketavimas persikėlė į Lietuvos teismus… Tai pasitvirtino… Teigti, jog visoje šioje byloje jau viskas išsiaiškinta ir tik beliko nuteisti Venckienę gali – neįsigilinę, silpnapročiai, išsigimėliai susitepę ir šiaip išsigimėliai iš “prigimties”… Tokiems viduramžiais būdavo pramoga stebėti kaip kertamos žmonių galvos, kariami žmonės, kaip inkvizicijos laužuose dega žmonės…

   • stasys:

    Kęstučiui > Jus nesupratote prieštaravimu esmės. Niekas neginčija netgi tos pedofilijos fakto realumo (bent aš negirdėjau), kaip niekas nekomentuoja kuri čia suaugusiųjų pusė yra teisi ar ne , kalbama ar tai kas matoma video pateisinama globėjos elgesiu su jos globon atitekusiu vaiku ..(ir dar ne našlaite) ? Todėl klausimai specialiai Jums išplėsiu . Kaip įstatymai turėtu veikti ir kaip apginant tėvų teises ESAMU laiku , kai šeimos susidurdamos su problemomis laikinai apgyvendina savo vaikus laikinos globos šeimose. ? Ar ir tada taip užtikrintai tvirtintumėte jog reikia tikrinti mergaitės kelnaičių turinį ir pagal tai nuspręsti kas tikra o kas pripusta oru .?

    • mociute:

     staseli, argi galima vadimti “motina” ta ziauria pabaisa – Stankunaite?
     Kaip galima tokiai monstrui atiduoti pedopfilu isniekinata vaika??!

    • Kęstutis:

     Jūsų patikslintas klausimas skamba – kaip užtikrinti motinos (tėvų) teises į vaiką palikti pas tėvus, kai įtariama, jog vaikas tų pačių tėvų pardavinėjamas pedofilams…

     • stasys:

      laikinoji globa vaiku jau nėra kažkoks retas atvejas mūsu visuomenėje , kalbu apie labai realius dalykus . Kas apgins tikru tėvų teises į vaiką ..jei situacija pasikartos tokia pat su laikinais globėjais ? Vaiką lengva paveikti ypač kai socialinė aplinka daug aukštesnė .? Realus gyvenimiškas atvejas .

   • Žemyna:

    AČIŪ už priminimą!
    Visi kratėsi tos bylos, kas kaip galėjo. BIJOJO? „Nusižudžiusių”, ar neišaiškintomis aplinkybėmis negyvais tapusių viešai pasisakiusių liudininkų (t.y., liudytojų) likimas būtent tą versiją patvirtina. Kas išgąsdino kovingąją, TV laidose ne sykį pačią į puolimą ėjusią Šalaševičiūtę, nė piršto nepajudinusią savo užimtos pareigybės pareigai atlikti? Jos pačios žodžiais, „kažkas iš VSD paskambino, liepė nesikišti”. – O ji ir prigludo prie žemės, nė nepagalvojusi, kodėl jis kišasi į JOS reikalus? Ten ji JOKIO kovingumo neparodė. O jis būtų pasitarnavęs tiesai – net ir tada, jei paaiškėtų, jog tai tikrai šmeižtas. Padėtų įrodymus ant stalo, ir visa istorija būtų baigta, nebedrebintų Lietuvos. Betgi ne. O juk buvo viskas labai paprasta – apkabinėjai visas pasakojime minimas teritorijas vaizdo kameromis, prisagstei visur „blakių”, ir įrodai, jog Laimutė tik į bažnyčią (o ne į LV viešbutį), o pas ją tik vienuolės lankėsi… Ir neturėjo ji kiek ir keistokų provincijos kirpėjėlei pažinčių, ir nevažinėjo, nepirko prabangių automobilių – natūralu, nebent tik naivioji VMI gali patikėti, jog iš legalaus rajono kirpėjos uždarbio galima automobilius pirkti…
    Ar ne keista, jog ir darželio auklėtojų, ir mokytojų liudijimai tapo niekiniai, net dėmesio neverti. Nebent su jomis buvo užkulisiuose atliktas „aiškinamasis darbas”, nes vėliau jos nutilo. Žodžiu, teisėsauga priėmė domėn tik tų liudijimus, kurie kaltino ir šmeižė Kedžius. „Neteisingai” liudijančius keistos mirtys ištiko.

  • senas žmogelis:

   tu kaip tas šuo stebintis televizotiuje vaizdą ir ant njo lojantis nes nesupranta kas ten rodoma ir vyksta.Gaila,kad tokia šunauja labai išplitusi Lietuvoje.

 11. Gal ir Pašilis pažiūrės šį vaizdo įrašą iš Garliavos įvykių.

 12. Nijole:

  Mergaite net motinai kreipini sako “durne tu”,ji priesinasi,nejsugi nemate niekas!??Kur davar ta nergaite?Kodel jos niekas nemate ir nezino jos?Kur veikeja “motina”jei ja taip dar galima vadinti
  .Siaubas,ka daro pedofilu klanas!!!!

 13. Claudia:

  Kada,pagaliau,triumfuos tiesa,ponai valdantieji?!

 14. Romas:

  Vieningos nuomonės, vertinimų ir negali būti, nes be sąžinės, padorumo yra ir interesai… Yra ir paprasčiausias žmogiškas egoizmas, kuriam tik savi reikalai, savas “kailiukas” terūpi. Todėl stebuklų greitai nesulauksim.
  Kita vertus šis video įrašas atveria akis, tirpdo abejones. Viskam reikalingas laikas, bet jis savo padaro, lašas po lašo…Tiesa nugalės, anksčiau ar vėliau. Kvaila eiti prieš Tiesą.

 15. Aušra:

  Aušra, o kaip kitaip buvo paiimti mergaitę iš tos “gerosios tėtules”. Mergaitė išsigandusi, aplink triukšmas, klyksmai ir kaip įteikta jai ta” baisuokle”mama bando ją išplėšti. Nemanau kad buvo kitokie būdai, esant tokiai situacijai, paiimti mergaitę. Na o teisėja kaip elgiasi, klykia, spardosi, užuot nuraminusi vaiką. Ir čia ta didžioji paslaptis.

 16. Dieds:

  Kada paskelbs irasa kur garliavos ragana bendrauja su ateiviais, kurie pazadejo isgelbet MERGAITĘ 😂😂😂

 17. Llaima:

  Negalėjau pabaigti žiūrėti įrašo. Tikrąja žodžio prasme širdis neleido. Esu pati močiutė. Pagalvojau, kokia aš laiminga, kad tai neatsitiko mano šeimos gyvenime. Manau, kiekvienas peržiūrėjęs šį įrašą, vargiai ras žodžius išsakyti, ką jaučia ir galvoja. Manau, prieš eidami kitą sykį balsuoti, gerai viską iš anksto permąstys.
  Skaudu, kad mūsų protėvių kraujas neatnešė to, apie ką taip svajojo.
  Apmaudu ir gėda , kad taip žemai puolėm…

 18. Paukštė:

  Tame kambaryje Neringa vienintelė, kuri dar tikėjo Lietuvos teisėtvarka, teisingumu, įstatymais. Negalima buvo taikyti prievartos prieš vaiką ir ji tikėjo, kad taip ir bus. Priešingu atveju būtų šimtą kartų galėjusi mergaitę išvežti, paslėpti… Bet ji drebančia širdim laikėsi savo tikėjimo, kaip paskutinio šiaudo…

  Žmonės jūs, ar ne žmonės, nustebusi klausė mergaitė…
  Kartais sapnuoju šito nuskriausto vaiko akis ir pabudusi savęs klausiu, ko verti mes, jei negalėjome apginti vieno vaiko…

 19. Zonia& lilia:

  Siaubas ima, visą tą istoriją prisiminus…Baisu, kad vaikas aukojamas vardan neaiškių valstybės interesų…Juk erodai atsakys, bet kada…Valstybė žlunga dėl totalaus policininiu struktūrų įsigalėjimo, o corona parodė, kad į konclageri zygiuosim maršo žingsniu..ir gana greitai…

 20. Virginija!:

  Visa ta šutvė pareigūnų ,o ju kitaip pavadinti negalima visos tos pavardės yra žinomos kiekvienam žmogui ir už šita nusikaltima padaryta vaikui jie vistik turės atsakyti tai nusikaltėliai , o lietuvos tuometinė valdžia ir seimas visi be išimties tam tarpininkavo ši byla turi pasiekti Strasbūrą ir tai turi būti parodomoji byla per visas pasaulio televizijas ,kad žmonės pamatytų kokioje “nepriklausomoje” lietuvoje gyvena tie žmonės kurie juos rinko.ir kovojo už tikę “teisybę” kovojo ,o tuometinė prezidentė atstovavo ir leido vykdyti nusikalstamus veiksmus prieš vaiką ir Venskienė tokios prezidentės ir tos šutvė vienas kėlęs sėdėti už grotų,kad palygintume savo vaikus turim burtis visi padorūs žmonės ir tokiems savo ir vaikų teises šitoje “nepriklausomoje”valstybėje!

 21. Romas:

  Per daug valdžios “viršuje”, o mes piliečiai (tikrasis suverenas) – tuščiomis rankomis… Net paklausti – “kur mergaitė?” , negalim.
  Į šį Nijolės Sadūnaitės klausimą (Seime), prezidentė Dalia Grybauskaitė atsakė ” Nežinau “, o dabartinis premjeras Saulius Skvernelis, anuomet ėjęs generalinio komisaro pareigas, tik pasišaipė…
  Atsakymo nėra po šiai dienai.

  Tikros demokratijos sąlygom visi atsakingi pareigūnai, su šia byla susiję, turėtų savo postus palikti ir nešti atsakomybę…
  Tam nereikia didelių stebuklų. Tik pilietinės teisės išrinktus “tautos tarnus” ATSTATYDINTI.
  Interneto laikais (techniškai) , realizuoti tokią pilietinę teisę nebūtų sudėtinga.

  Gal kuri partija, besirengianti rinkimams, išgirs šią idėją ir įtrauks į savo rinkiminę programą su tikslu ją įteisinti?

  • mociute:

   kol nebus sustabdytos galimybes meluoti visu valdzios strukturu, iskaitant ir seima, asmenims tol nebus tvarkos kadngi dabar ne tik kad be jokio issilavinimo a la grazuliai&Co gali siauteti, meluoti tyciotis o nuo ju viskas kaip nuo zasies vanduo. Ko noreti kai is auksciausiu salies tribunu valdzios vyrai akis ispute meluoja net nemirkciodami o zinodami kad jiems viskas bus atleista….tai yra “praslys”?.

 22. Anatolijus:

  „D. Kedžio pareiškimas pradėti ikiteisminį tyrimą dėl galimos seksualinės prievartos jo mažametės dukters (tuo metu – 4 m. amžiaus) atžvilgiu Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate gautas 2008 m. lapkričio 30 d.” Kokio dar Kedžio? Tą melo paskvilį iki paskutinio kablelio rašė Venckienė. Tai pripažino ji pati.
  Nauja tos pačios autorės sukurta melo porcija “Kaip buvo pagrobta mergaitė” pateikta šiandien Venckienės sūnaus Karolio balsu, kur “Laisvame laikraštyje” teikiamame vaizdo įraše neva “fiksuota protu nesuvokiama fizinė ir psichologinė prievarta vaiko ir Neringos Venckienės atžvilgiu”. Kažin kokia bus to sūnaus ateitis, jei daugiau nei dešimt metų jis gyvena jo motinos sukurtame melo pasaulyje.
  Greičiausiai Karolis žino garsią Amerikos istoriją apie kubiečio berniuko sugrąžinimą. Primsiu. 1999 metais kubiečio berniuko Eliano Gonzalezo mama kartu su juo bėgo iš komunistinės Kubos į JAV. Deja, jų laivas nuskendo, tačiau berniukas išsigelbėjo ir atsidūrė Floridoje. Kubiečių emigrantai ėmėsi triukšmingos „berniuko gelbėjimo“ kampanijos, daugiatūkstantinių demonstracijų, kad berniukas liktų Amerikoje, o ne grįžtų pas Kuboje likusį tėvą. Tačiau Amerikos teismas, remdamasis sena kaip pasaulis taisykle – vaikai turi gyventi su tėvais, o ne su giminaičiais – nusprendė vaiką grąžinti tėvui į Kubą. Giminaičiai su tuo nesutiko. Tuomet ginkluoti antstoliai įsiveržė į berniuko namus, jį paėmė ir atidavė tėvui. Ši istorija plačiai nuskambėjo, nemažai žmonių smerkė JAV valdžios „brutalumą“, bet valdžia dėl to ramaus miego neprarado. Demokratija ir teisinės valstybės pagrindai buvo apginti, o miniai nebuvo leista diktuoti valstybei savo valios. Ačiū Dievui, taip įvyko ir Kaune.

 23. Romas:

  Visi matėme D Kedžio padarytus video įrašus, jo komentarus (kol dar nebuvo užgniaužta žiniasklaida). Taip, kad dėl jo autorystės – jokių abejonių. Beje jis kreipėsi į visas valdžios institucijas, žiniasklaida buvo paskutinė instancija. Bet, kai pedofilija kaltinamas teisėjas…
  Tokiu “kąsniu” valdžios institucijos paspringo. Jos atsidūrė stupore. Jau antras dešimtmetis, o pedofilijos tyrimas taip ir liko nepradėtas. Nes buvo surastas lengvesnis kelias…
  Ir iš kur tiek lavonų, jei ši byla tik N. Venckienės fantazijos?

  • stasys:

   Jus tik mergaitės nerūšinkitę o ten sau tirkite ta istorija nors šimtą metu . Galu gale tokios neaiškios ir iki galo neištirtos istorijos tampa naudingos kuriant aštrasiužetines sąmokslo teorijas knygose.

  • Žemyna:

   O Vilniuje su Čekanavičiaus byla susijęs archyvas panaikintas neaišku kada, nesulaukus termino(!) – su žaginimų vaizdo medžiaga, su visomis įv. pareigūnų, „valstybininkų” pavardėmis.
   – google.com/search?client=firefox-b&ei=oYK-XuywJa3AmwXO5pn4AQ&q=%C4%8Cekanavi%C4%8Dius%2C+pedofilija%2C+teismas%2C+byla+vaizdo+med%C5%BEaia+archyvas+sunaikintas&oq=%C4%8Cekanavi%C4%8Dius%2C+pedofilija%2C+teismas%2C+byla+vaizdo+med%C5%BEaia+archyvas+sunaikintas&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQA1CSxQJYlJYDYKiaA2gBcAB4AIABfogBphaSAQQyOS4zmAEAoAEBqgEHZ3dzLXdpeg&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwishZqm57XpAhUt4KYKHU5zBh8Q4dUDCAs&uact=5

   Čia matome dvigubą nusikaltimą – protu nesuvokiamą teismo sprendimą grąžinti vaiką juo prekiavusiai motinai, ir moterų(!!!) vykdomą tą sprendimą – su tokiu išskirtiniu, Ilzės Koch žiaurumu, nepaisant net padarinių sveikatai.
   Kuo tai ne dar viena melo demaskavimo ir meilės išbandymo Kaukazo kreidos ratu situacija? Prisimenate, kas buvo pripažinta tikrąja motina? Ta, kuri atsisakė plėšyti vaiką!
   – google.com/search?q=Brechtas+Kaukazo+kreidos+ratas+&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
   Čia vaiką paleido Neringa. Nes dar stipriau ją laikyti, reikštų, kelti jai dar didesnį skausmą ir pavojų, kadangi Laimutė savo karštai mylimai dukrai galiausiai ir kaklą spaudė, ir ranką atgal užlaužė taip, kad vaikas neatlaikė laužiamos galūnės skausmo, ir pati paleido tetos kaklą.

   Tiesa sakant, mums net nėra ko čia įrodinėti, laiką gaišti.
   Tie, „kam reikia”, neigs šį faktą egzistavus, net jei šiandien pati Deimantė su prisikėlusiais Ūsu bei Kedžiu jiems viską išdėstytų.

 24. Pifas:

  Jau 90-tais vienas pidaras yra man pasakęs, dabar atėjo mūsų valdžia, taip tai buvo tiesa. Visai teroro akcijai vadovavo S. Skvernelis-pūlinys, jam reikia reikšti apkalta. Matyt jis jaučia savo galą, pažiūrėkit jo laikysena kai jis stovi tribūnoje, rankos šokinėja kai nusikaltusio mokinuko.

 25. Žemyna:

  Toks įrašas galutinai įtikina, jog mergaitė netveria džiaugsmu, kad pagaliau bus išvaduota iš ją kankinusių tetos bei senelių, kad ji pati plėšosi, veržiasi iš tetos glėbio, keikia Neringą, daužo ją per veidus, įsirėmusi jai į krūtinę stumia ją nuo savęs ir šaukiasi mamytę į pagalbą, kad toji jai padėtų iš raganos išsivaduoti, kad tik greičiau ją iš čia išvežtų … Juk ji jau gyveno pas mamytę ir prisimena, kaip ten buvo gera, kaip ją tuose namuose mylėjo ir lepino…
  ———————————————–
  Žinoma, mano buitinio bendravimo su žmonėmis, su kokiais, gal būt, teko bendrauti Laimutei, patirtis tik nuotolinė – tik per tvorą tekdavo matyti, kai kuri iš aplinkinių kolonistų šeimų vidinius kovų veiksmus iš namų, kuriuose apsigyveno, perkeldavo į kiemus. Gal tuomet būdavo taip baisu, kaip baisu buvo šią „vaiko išvadavimo operaciją” stebėti…
  Ją žiūrint, vis dėlto stebina toks mamytės nesuvokiamai perdėtas įniršis, raunant iš tetos glėbio mamytei nepasiduodantį, „nepaklusnų” vaiką. Iš kur tas įniršis toks, kas jį peni?.. O kartais ar ne mirtina baimė jai temdė akis ir protą? Ar nebuvo jai paskelbtas ultimatumas? Po viso to, kas atsitiko tiems, kas „neteisingai” liudijo, kas „per daug” matė ir girdėjo? Po to, kai per TV3 Ūsas pasakė paskutinius savo viešus žodžius, jog jis viską papasakos, ir po poros dienų baloje „paskendo”?
  O dar: kas prisimenate, aš ši juosta ne pavogta iš Kedžių namų buvo?
  Juk, jei neklystu, jie turėjo įsirengę kameras? Jei taip, tada ta vagystė ir paslėpimas nuo visuomenės tik tokiu atveju suprantama, jei reikėjo PASLĖPTI ĮKALČIUS. Paslėpti, bet ne sunaikinti – juk tiko darbdaviams savo uolumą įrodyti, kad už darbo rezultatus pagal nuopelnus atsidėkojimus gautų?

 26. Vida:

  Kiekviena mama atplestų vaiką,kad susigrązintų,vaikas matosi jau paveiktas,bet stebina Venskienes klykimas ,mergaite išsigandusi juk ji nemazai laiko su teta prabuvo,jai baisu.Tikiuosi ,kad Laimute ir dukra laimingai gyvena,ką teko patirt baisu.
  Kiek blogio padaro žmogaus ego, kiek žmonių nukentejo ir pati Venckiene ,man jos gaila gyvenimas trumpas,neeikvokim nesamonem ,atleist ir gyvent gyvenimą

  • Leonora:

   Tikra tiesa. Tik kriminalinių nusikaltėlių gynėjai nenori to girdėti, matyt, jiems labai patiko mergaitės tėvo sukurtas pornografinis filmukas, kur mažametė mergytė buvo verčiama šliaužioti ir vaizduoti oralinį sekso aktą. Policija su didelėmis pajėgomis gelbėjo vaiką jau vien todėl, kad iš policijos informatoriaus gavo žinių, jog mergaitę gali pašalinti kaip liudininkę. Kokia motina tokiu atveju negelbės savo vaiko, kad ir psichologiškai nusikaltėlių paveikto, kad ir vadinančio savo motiną “durne” ?

 27. pensininkas:

  Juokas,visa didžioji žiniasklaida tyli,apsimeta,kad tai bereikšmis filmukas,nes į visus klausimus jau yra “teisingai” atsakyta. Tyli visos lavastės su kuznecovaitėmis ir kiti rašinėtojai ,o visuomenė laukia -nesulaukia atsakymų į visą sumuilintą 40 N.Venskienės kaltinimų ryšulį .

 28. JANINA:

  KAS CIA PER NESAMONE. KO TA VENCKIENE NORI DAR ? VIS IRODINEJA SAVO TIESAS, APIE KOKIA PRIEVARTA JI DAR SNEKA. CIA NE JOS MERGAITE, MOTINA ATEJO PASIIMTI SAVO VAIKO! KITA MOTINA BUTU GERKLE PERKANDUS TAI VENCKEI KAD VAIKA PAGROBUS LAIKO.
  MAN ATRODO JI YRA VISISKAI BE GEDOS IR BE MORALES, JAU GERIAU SEDETU IR TYLETU, TA MERGAITE TASE TYCIOJOSI KAIP TIK IMANOMAI, NES DIEDUKAI TIEK ISKRYPELIAI JAU TEISTI BUVO DEL VAIKO TVIRKINIMO. KIEK JINAI DAR GALI LYSTI I ETERI ?? CIA SITAS IRASAS TAI GALI BUTI TIK PRIEKAISTAS STANKUNAITEI IR POLICIJAI KAD TAIP SVELNIAI ELGESI SU VAIKO PAGROBEJA. AS BUCIAU I SNUKI TRENKUSI, NET NESICACKINUSI.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: