Centro partija ragina patriotinės jėgas 2020 m. Seimo rinkimuose dalyvauti bendru sąrašu (11)

Tautininkų vėliava ir trispalvė | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Gegužės 8 d. Centro partija „Gerovės Lietuva“ (CP) išplatino oficialų kvietimą partijoms, jų vedliams ir nariams 2020 metų Seimo rinkimuose sutelkti jėgas ir  dalyvauti vieningu, jungtiniu patriotinių jėgų sąrašu.  Šis Gegužės 6 d. CP Politinės Tarybos priimtas sprendimas, kaip rašoma  CP pranešime buvo išsiųstas „vertybiškai, ideologiškai ir programiškai“ CP artimoms politinėms partijoms, politinėms organizacijoms ir jų lyderiams.

CP pirmininko pasirašytame kreipimesi rašoma: „Centro partija „Gerovės Lietuva“ kviečia visas partijas ir politines, visuomenines organizacijas, kurias vienija: pagarba tradicinėms lietuviškoms vertybėms, prigimtinei šeimai, lietuvių tautai ir patriotizmui, krikščioniškajam tikėjimui, Lietuvos valstybei ir jos didingai istorijai, siekis atstovauti ir ginti viešąjį piliečių interesą, užtikrinti visiems vienodai teisingą teisingumą, kovoti su korupcija ir nepotizmu, iš esmės sumažinti socialinę ir finansinę atskirtį, tikslas sukurti gerovės Lietuvą visiems“.

Kreipimasis išsiųstas 10-čiai politinių partijų ir 2 nepartiniams sambūriams. Politinės partijos į kurias kreipiamasi kreipimesi surašytos eilės tvarka pagal narių skaičių: Lietuvos tautininkų ir respublikonų sąjungai, Kartų solidarumo sąjungai – Santalka Lietuvai, partijai „Drąsos kelias“, „Profesinių sąjungų centras“, Krikščionių sąjungai, Nacionaliniam susivienijimui, Žemaičių partijai, partijai „Lietuvos sąrašas“, partijai „Jaunoji Lietuva“, Lietuvos krikščioniškosios demokratijos partijai, Seimo nario P.Urbšio judėjimui „Kartu“, Seimo nario V.Bako „Darbotvarkė Lietuvai“ komandai.

Fideš“ („Fidesz“) Vengrijoje atsirado per 10 metų susijungus 60 organizacijų, o Lenkijos Teisė ir teisingumas“ („Prawo i Sprawedliwość“) – 70 organizacijų. Tad mes tik mokomės jungtis bendram darbui ir kol kas tik kelios organizacijos. Bet tam ir renkamės prie Apskritojo stalo, todėl linkiu visiems sėkmės prie šito stalo ir labai ačiū iniciatoriams Algirdui Karčiauskui, Gediminui Merkiui už postūmį!“ – Alkas.lt sakė CP pirmininkas Naglis Puteikis.

Kaip žinia, balandžio 29 d. 7 žinomi mokslo, kultūros veikėjai, visuomenininkai išplatino kreipimąsi kuriame išreikšė savo susirūpinimą „dėl Lietuvos valstybės ir mūsų žmonių, kaip politinės tautos, egzistencinio tęstinumo“ ir ragino ideologiškai artimas politines jėgas prieš būsimusimus Seimo rinkimus vienytis: „Raginame užmiršti nesutarimus, asmenines nuoskaudas ir kilnių vertybių pagrindu, kurios jau daug kartų išdiskutuotos, viešai žinomos, pradėti derybas dėl santalkos rinkimų kampanijos metu ir bendro rinkiminio sąrašo sudarymo“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Screenshot_2020-08-04 Redaguoti puslapį ‹ Alkas lt — WordPress
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: