Užsikrėtusių koronavirusu skaičius išaugo iki 105 (2)

Pexels.com nuotr.

Pexels.com nuotr.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pranešė, kad kovo 22 naktį, atlikus tyrimus, Lietuvoje nustatyti dar 6 koronavirusu (COVID-19) užsikrėtę asmenys. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 105 užsikrėtusieji šiuo biauriu užkratu.

Nacionalinė visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija (NVSPL) pranešė, kad koronavirusinis užkratas patvirtintas asmeniui, grįžusiam iš Norvegijos bei kitiems 5 asmenims, kurie tyrimus atliko Vilniaus judriosiose tyrimo vietose.

Netrukus su asmenimis, kurių ėminiai paimti judriosiose tikrinimo vietose, bus susisiekta, jie gaus nurodymus, kaip elgtis bei kokiu būdu jie bus pristatomi į gydymo įstaigą.

Pasak ministerijos, judriosios koronaviruso patikros vietos Klaipėdoje ir Kaune kovo 22 d. priims tik po 20 žmonių, kurie bus sunkesnės būklės. Mat nebuvo laiku pasirūpinta reikiamais reagentais, tad jų vis dar trūksta.

Vilniaus dvi judriosios  COVID-19 patikros vietos dirbs nuo 8 iki 22 val.

Iki sekmadienio 11 val. nustatytų užsikrėtussiųjų  koronavirusu skaičius pasaulyje viršijo 300 tūkstančius. Iš viso 169 pasaulio šalyse ir vietovėse buvo patvirtinta mažiausiai 300,097 tūkst. užsikrėtimo atvejų, įskaitant ir 12,895 tūkst. mirties atvejų. Tikrasis užsikrėtusiųjų skaičius gali būti gerokai didesnis, nes daugelyje šalių, kaip ir Lietuvoje, tyrimai dėl koronaviruso atliekami tik išimtinais atvejais.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: