Iš pirmų lūpų apie hibridinį Kremliaus puolimą Gudijoje ir Ukrainoje (video) (10)

Spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“ | Rengėjų nuotr.

Spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“ | Rengėjų nuotr.

Kovo 12 d. įvyko spaudos konferencija „Hibridinis Kremliaus puolimas Gudijoje ir Ukrainoje“.  Konferencijoje buvo kalbama apie Kremliaus ekonominį ir informacinį spaudimą Gudijai dėl „gilesnės integracijos“ su Rusija. Taip pat pateikta žinių apie diskusijas ir protestus Ukrainoje dėl vadinamosios „Šteinmajerio formulės“ pagal kurią siūloma surengti rinkimus Donbase be okupuotų teritorijų demilitarizacijos ir rytinių Ukrainos sienų kontrolės perdavimo Ukrainai.

Spaudos konferencijoje pasisakė Kovo 11 eitynėse Vilniuje tautininkų kvietimu dalyvavę svečiai iš Gudijos ir Ukrainos. Gudiją atstovavo: Sergejus Vysockis – neregistruotos partijos „Savigyna-Laisvė“ organizacinio komiteto vadovas, publicistas ir politologas., dr. Aliaksandras Astrovskis – profesorius, disidentas, dr. Pavelas Buko – Baltarusijos valstybinio universiteto dėstytojas, Sergejus Popovas – partijos „Savigyna-Laisvė“ Minsko organizacijos vadovas, Ukrainą atstovavo Andrejus Jusovas – vienas iš Ukrainos judėjimo „Kapituliacijai NE“  lyderių, organizacijos „Atsakingos politikos mokykla“ direktorius.

Spaudos konferencijai vadovavo Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos tarybos narys Gintaras Songaila.

Kategorijos: Baltų žemėse, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .

10 komentarų

 1. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Putino okupantai Martyno Mažvydo (Kristijono Donelaičio, …) gimtinėje (Karaliaučiaus) Tvangstės krašte.

 2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Esant visuotiniam nepakantumui okupantams, jei būtų buvęs išprašytas iš Karaliaučiaus krašto toks, tai nebūtų buvęs okupuotas Ukrainos Krymas, nebūtų ir kitų hibridinių Kremliaus puolimų Gudijoje ir Ukrainoje. Deja, l daug tekstų čia rašanti Žemyna ir ta yra abejinga temai apie Putino okupantų įžulumą. Lietuvoje klesti visuotinis abejingumas okupantams ir tai leidžia klestėti Putino vadovaujamai gaujai.
  Lietuviai, nugalėkime baimę ir (kalbomis, darbais, …) parodykime visuotinį nepakantumą okupantams.

  • omen:

   Varykite lauk NATO okupantus !

   • LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

    Rusijos naudai veikianti komunistė Dalia Grybauskaitė užsirioglina ant NATO tanko bei su vandalu Mariumi Ivaškevičiumi išniekina partizanus ir Gitanui Nausėdai tylint, tai – l didelė grėsmė nacionaliniam saugumui. Jei kitaip išsireiškiant, Lietuvoje yra “nematomo” karo požymių tikram karui pasiruošti. Išvarę svetur pusę darbininkų, neišjungti komunistai daro dykvietę Lietuvoje, karo veiksmams, galimai. Mums nereikia to – nereikia karo, todėl susitarkime dėl eiliškumo tvarkos:
    1) reikia varyti lauk Putino okupantus išjungiant (buvusius) komunistus Lietuvoje;
    2) būtų galima (referendumo būdu) skelbti neutralitetą, jei tai būtų išmintingiausia.

 3. omen:

  2024 metais Ukrainos neliks, tuos jos likučius, kurie liks po teritorijų pasidalimo tarp Rusijos ir Lenkijos perduos Minsko valdymui, atkuriant LDK su valsčių centrais Kowno ir Wilno.

 4. Susirinko:

  Nukvake rusofobai. Pavirkavo ir išsiskirstė. Stai ir viskas. Teisi ta liaudies išmintis. “Šuns balas į dangų neina”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: