Prezidentas su išrinktuoju VU rektoriumi aptarė studijų kokybę ir išsilavinimo reikšmę (1)

Gitanas Nausėda | asmeninė nuotr.

Gitanas Nausėda | asmeninė nuotr.

Prezidentas Gitanas Nausėda sausio 24.d.susitiko su šią savaitę išrinktu Vilniaus universiteto rektoriumi prof. Rimvydu Petrausku.

Prezidentas pasveikino išrinktąjį rektorių ir palinkėjo sėkmingo vadovavimo seniausiam Lietuvos universitetui siekiant tolesnio jo tarptautiškumo, mokslinių laimėjimų ir pasiekimų.

Šalies vadovo teigimu, svarbiausi sprendimai švietimo ir mokslo srityje turi būti pagrįsti moksliniais tyrimais ir ekspertų įžvalgomis. Susitikime Prezidentas su prof. R. Petrausku taip pat aptarė mokslo tyrimų svarbą valstybės raidai ir studijų kokybei, universitetinio išsilavinimo reikšmę visuomenei ir valstybės pažangai.

„Norime būti partneriais kuriant Lietuvos valstybę ir keičiant mūsų visuomenę“, – susitikime sakė prof. R. Petrauskas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Švietimas, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Išrinktasis VU rektorius yra istorikas. Padėtis Lietuvos istorijos mokyme, visuomenės istoriniame švietime Tautai kelia daug rūpesčių. Tačiau aptarime Prezidentas nė žodeliu neužsiminė apie tą jos rūpestį. O derėjo Petrausko paklausti, ar ir toliau VU profesoriai talkins LRT kuriant pasityčiojimo iš Lietuvos istorijos laidas, tokias, kaip “Istorijos detektyvai” (TV), “Džiazuojanti istorija (R), pasakos Tautai Lenkijos istoriją kaip savą. Tapo pagaliau būtina atskirti kur yra Lenkijos, kur – Lietuvos istorija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: