„Iš savo varpinės“: Algis Avižienis: Kaip globalistai su klimato kaita „kovoja“ (video) (2)

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis | Alkas.lt ekrano nuotr.

Vitalijus Balkus ir Algis Avižienis | Alkas.lt ekrano nuotr.

Klimato vajus vis labiau audrina visuomenes. Tik štai pagrindiniai „kovotojai“ siūlantys europiečiams paaukoti savo patogumus bei ekonominę gerovę, tuo pat metu varžosi kas greičiau pastatys vis naujas gamyklas augančiose, pirmiausiai be abejo Kinijos bei Indijos rinkose.

Tuo tarpu po stipriu ideologiniu bei propagandiniu spaudimu esantys europiečiai bebaigia patikėti, kad būtent jie yra kone didžiausi Pasaulio teršėjai. Tuo pačių kol dėmesys nukreiptas į tikrą ar tariamą „klimato kaitą“ atsiranda geras laikas vyriausybėms , o ypač viršvyriausybėnėms organizacijoms mažinti piliečių socialines, ekonominės bei politines teises.

Tai beje ir vyksta. Tuo tarpu objektyvūs duomenys yra visai kitokie ir tolesnės tendencijos rodo, kad ekologinė katastrofa vyksta visai ne Europos žemyne. Mažą to pati klausimo  esmė net ne konkreti taršą pvz. CO2 , o sistemoje skatinančioje visiškai „laukinę“ industrializaciją.

Ironiška, tačiau kiek daugiau nei prieš 100 metų vokiečių filosofas Osvaldas Špengleris  ne tik visiškai tiksliai išpranašavo XXI a. padėtį, tačiau visiškai tiksliai įvardijo, kas taps didžiausiu pavojumi. Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje buvęs JAV diplomatas Algis Avižienis apie visą tai.

Kategorijos: Akiračiai, Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: