Psichologas G. Navaitis pristato savo naują knygą „Laimėtojai“ (video, nuotraukos) (4)

Prof. Gediminas Navaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Prof. Gediminas Navaitis | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Gruodžio pradžioje Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekoje buvo pristatyta K. Simonavičiaus universiteto profesorius, socialinių mokslų daktaro  Gedimino Navaičio knyga „Laimėtojai“.

Knygoje aptariama azartinių lošimų istorija ir dabartis, supažindinama su tyrimais, susijusiais su lošiančia, dalyvaujančia lažybose ir loterijose Lietuvos visuomenės dalimi, o ji tikrai nemaža – du trečdaliai visų gyventojų. Vien tai skatina atidžiau pažvelgti į šiuos žmones, nes paprastai azartas vertinamas ir tiriamas kaip blogis, o rašantys apie jį visų pirma nagrinėja priklausomybes ir tarsi nepastebi, kad šiandien įvairaus pobūdžio azartiniai žaidimai tapo itin mėgiami.

Apie naująją knygą ir ne tik Alkas.lt vyr. redaktorius Jonas Vaiškūnas paprašė papasakoti knygos autorių, psichologą prof. G. Navaitį:

G. Navaičio knygos pristatymas Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo bibliotekoje A. Sartanavičiaus nuotr.:

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kultūra, Literatūra, Psichologija, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

4 komentarai

  1. Gedvydas:

    Stebiuosi Navaičio produktyvumu ir gebėjimu tarsi paprastas temas paversti svarbiomis visiems. Daugiau tokių mokslininkų.

  2. Vytautas:

    Įdomios ir gilios įžvalgos apie laimėjimus ir laimės suvokimą. Manau ši tema aktuali daugeliui skaitytojų. Knygoje net gi atskleidžiama, kad laimė nėra vien materialistinės gausos sinonimas. Autorius paprastai, bet suprantamai parodo kaip tapti laimingam, nes tai priklauso nuo psichologinės bei socialinės aplinkos.

  3. Vilma:

    Daugiau pinigų gali sukurti daugiau laimės bet patys pinigai savaime nesuteikia nuolatinio džiaugsmo apie tai ši įdomi knyga. Siūlau visiems, norintiems tapti laimingais, ją perskaityti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: