Kovos su pedofilija simbolis – Neringa Venckienė iš JAV gabenama į Lietuvą (video) (10)

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Neringa Venckienė | J. Valiušaičio nuotr.

Lapkričio 6 d. kovos su pedofilija simbolis – teisėja Neringa Venckienė – iš JAV gabenama į Lietuvą. Naujausiomis žiniomis N. Venckienė  išskraidinta iš Čikagos tarptautinio O’Haro oro uosto  lapkričio 5 d. vakare (Lietuvos laiku – lapkričio 6 d. naktį).

Generalinis prokuroras atsisako pasakyti kada tiksliai Venckienė bus parvežta.

Iš Lietuvos į JAV ji išvyko 2013 metais būdama Lietuvos Respublikos Seimo nare, Seimui panaikinus jos teisinę neliečiamybę. N. Venckienė Lietuvos pareigūnų prašymu Čikagoje buvo suimta tik po penkerių metų – 2018-aisiais. JAV teismas priėmė sprendimą N. Venckienę išduoti Lietuvai.

Po garsios visą Lietuvą sudrebinusios ir ne vieną gyvybę nusinešusios Garliavos istorijos Lietuvos teisėsaugininkai N. Venckienei buvo pateikęnet 39 kaltinimus, tarp jų – teismo sprendimo nevykdymas, neteisėtos informacijos rinkimas, mažametės dukterėčios tvirkinimas ir kt., tačiau JAV teisėsauga, išduodama leidimą jos ekstradicijai, realiais pripažino tik keturis iš jų: teismo sprendimo nevykdymas, pasipriešinimas pareigūnui, trukdymas anstolio veiklai ir nežymus sveikatos sutrikdymas.

Komentarai:


Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: