Prasidėjo „Vyčių rinktinės žygis“ į Vilnių (video, nuotraukos) (26)

„Vyčių rinktinės“ palydėtuvės | L. Mockės nuotr.

„Vyčių rinktinės“ palydėtuvės | L. Mockės nuotr.

Rugsėjo 20 d. rytą prie Kauno pilies kieme stūksančio „Laisvės kario“ skulptūros įvyko raitelių  jojančių žemaitukais, pasivadinusių „Vyčių rinktine“, palydėtuvės į Vilnių. Keliaujama bus per Ruklą ir Kernavę. Žygis truks 3 dienas. Žygio dalyviai Vilniuje bus iškilmingai sutikti rugsėjo 22 dieną.

Žygio rengėjai žygį skiria Lietuvos valstybingumo 100-mečiui ir žmonėms bei žirgams kūrusiems ir kuriantiems mūsų tautos istoriją.

„Žygis įprasmins nuo seno neatsiejamą lietuvio ir žirgo draugystę. Juk Vytis, tai Tautos ir Valstybės simbolis per amžius vedantis mus į priekį, į ateitį, į Laisvę!!!  Žygio šūkis „kiekviename iš mūsų glūdi Vytis“, skelbia, kad kiekvienas pilietis gali ir turi būti „Lietuvos pilies“ gynėjas!“, – rašoma žygio rengėjų pranešime.

Žygio dalyviai Vilniun atjos rugsėjo 22 d., sekmadienį, ir prajoję Gedimino prospektu bus iškilmingai pasitikti 17.30 val. Vilniaus Katedros aikštėje.


Žygio rengėjai Žemaitukų arklių augintojų asociacija ir Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentas. Žygį remia Lietuvos Žemės ūkio ministerija.

Rengėjų nuotr.

Rengėjų nuotr.

Komentarai:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: