Advokatu pasivadinęs vyriškis sudaužė Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai skirtą atminimo lentą (video, komentarai) (31)

Stanislovas Tomas su bendrininkais nusikaltimo vietoje | Feisbuko nuotr.

Stanislovas Tomas su bendrininkais nusikaltimo vietoje | Feisbuko nuotr.

Balandžio 8 d., pirmadienį, save advokatu vadinantis, kandidatas į Europos Parlamentą Stanislovas Tomas su bendrininkais kūju sudaužė  Vilniaus centre ant Lietuvos Mokslų akademijos Vrublebskių bibliotekos kabančią atminimo lentą Jonui Noreikai-Generolui Vėtrai.

Išpuolį stebėjo ir kandidatuoti į prezidentus nesėkmingai bandęs tūlas Kazimieras Juraitis pagarsėjęs savo prorusiškais demaršais ir neseniai įvykdytu girtuoklišku išpuoliu prieš medicinos darbuotojus.

„Stanislovas Tomas daužė, o mes užfiksavome“, – tv3.lt žurnalistams aiškino K. Juraitis.

Po įvykdyto vandalizmo akto, nusikaltėlis 10 val. 37 min. pats paskambino į policiją ir pranešė apie įvykdytą nusikaltimą. Visą išpuolį S. Tomas su bendrininkais filmavo ir tiesiogiai transliavo internetu:

Nusikaltėlis buvo sulaikytas policijos ir išvežtas į nuovadą.

Komentarai:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

31 komentaras

 1. Iš Lenkijos:

  Pagarba Lietuvos Didžiavyrui Jonui Noreikai, o niekšingam ,,kūjiniam” elgėsiui sudaužus minėtą atminimo lentą- paniekos žodžiai.Raginčiau merą Šimašių ir Vilniaus Savivaldybę garbingai ir pilietiškai prisidėti atkuriant Atminimo lentą skirtą Generolui Vėtrai.

  • Petras:

   Asmeniškai pažinojot, kad didžiavyris?

  • Arvydas Damijonaitis:

   MASINIŲ ŽUDYNIŲ KANIŪKŲ KAIME 75 METINĖS. Šiais metais sukanka 75 metai (1944.01.29), kai Kremliaus teroristai žydai sudegino Kaniūkų kaimą, nukankino ir nužudė 36 gyventojus, daug sužeistų. Lietuvos KANIŪKŲ kaimo gyventojų žudikų (1944.01.29) „naikintojų“, kremlinės žydų gaujos pavardės yra žinomos. Skandalingas, gėdingas faktas – Lietuvos prezidentė suklydo, įteikė kremlinės žydų gaujos narei, lietuvšaudei Fania Jocheles – Brancovskajai (Izraelis) ordiną už lietuvių žudymą. Kremlinių žydų gaujos „МСТИТЕЛЬ“ narei.
   KREMLIAUS ŽYDAI KOMISARAI ir tautų genocidas . Yra be galo daug šaltinių, kuriuose nurodytos įvairaus laikotarpio kremlinių NKVD-KGB išgamų aukštų pareigūnų pavardės. Po 1917 metų, kai valdžią Rusijos imperijoje pačiu brutaliausiu būdu užgrobė žydai “revoliucionieriai”, valstybės likimas yra žydų rankose. Diktatorius paranojikas Stalinas buvo žydas..Neįtikėtina. Iki šiol, nuo 1917 m. , tebevyksta žiaurus Rusijos „pilietinis karas”, karas tarp pasikeitusių pasvardes sovietžmogių žydų ir rusų patriotų.. Nužudyta 200 tūkstančių stačiatikių dvasininkų, nugriautos cerkvės, bažnyčios. Pagal rašytojo Solženicino duomenis (Nobelio prem. laureatas), žydai Rusijoje nužudė apie 60 milijonų rusų. Kremliaus žydų komisarų karinės akcijos “Holodomor” metu, 1932-1933 metais, okupuotoje Ukrainoje buvo nužudyta (BADU NUMARINTA) 11 MILIJONŲ UKRAINIEČIŲ. Žydai keičia pavardes į rusiškas, savo gimtąsias žydiškas pavardes yra įslaptinę. Šiuolaikinėje Rusijoje apie 40 milijonų “rusų” turi iki 25 proc. žydiško kraujo. Pvz .Kremliaus juokdarys Žirinovskis. Po 1945 metų Lietuvoje kremliniai NKVD-KGB žydai fiziškai sunaikino apie milijoną lietuvių.
   Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

 2. Violeta:

  Kas per vienas šitas menkysta vandalas?

  • Žemyna:

   Na, va, štai ką reiškia nežiūrėti LRyto TV Janutienės laidų! O ir tos pačios TV „Ant bangos”, berods, buvo pakviestas…
   Itin įdomus žmogus… specialistams. O gal tokiu apsimeta?

  • Žemyna:

   Teisėsauga pradėjo tyrimą dėl J. Noreikos lentą sudaužiusio S. Tomo
   lzinios.lt/Gimtasis-krastas/teisesauga-pradejo-tyrima-del-j-noreikos-lenta-sudauziusio-s-tomo/285275
   BET!!! –
   Vilniaus valdžia sudaužytos J. Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentos neatkurs
   lzinios.lt/Gimtasis-krastas/vilniaus-valdzia-sudauzytos-j-noreikos-generolo-vetros-atminimo-lentos-neatkurs/285262

   Valio, galime eiti daužyti viską, ką Šimašius ne į tvorą, ne į mietą sugalvojo ir padarė! Juk nebeatkurs! Šimašius už VANDALIZMĄ!

 3. ŽEMAITIS:

  Labai gerbiu pokario partizanus – mano giminėje taip pat jų būta. O seneliai netgi buvo partizanų glėbėjai (jų atokiame vienkiemyje partizanai nakvodavo ir pan.).
  Tačiau. Ar iš tiesų iki galo išsiaiškinta, kas buvo Generolas Vėtra???
  Ar jis neprisidėjo prie žydų tautos genocido? Tai turėtų būti nešališkai ištirta ir atsakyta į visus klausimus.
  Jeei visgi būtų įrodyta, kad karo metais prisidėjo prie žydų tautos genocido – tuomet visi jo pokario nuopelnai turėtų būti be išlygų nubraukti, atminimo lentos pašalintos ir pan.
  O jei neprididėjo – tuomet jis Didvyris. Ir visi Jo vardo niekintojai turi būti baudžiami!
  Tačiau kol neatskyta į šiuos klausimus, reiktų susilaikyti nuo atminomo lentų kėlimo. Prieš keliant atminimo lentą, joje minimo asmens nuopelnai ir t.t. turi būti pilnai ištirti, o tik po to riimtas sprendimas.

  • Žemyna:

   Žr.
   Generolui Vėtrai trečiojo varianto jie nepalieka . V. Sinicos komentaras
   – lzinios.lt/Komentarai/generolui-vetrai-treciojo-varianto-jie-nepalieka/285161
   Ši straipsnį perskaityti – daug darbo.

   LŽ archyvas. Vytautas Landsbergis: šis tas nauja dėl Generolo Vėtros
   – lzinios.lt/Istorija/lz-archyvas-vytautas-landsbergis-sis-tas-nauja-del-generolo-vetros/272731

   Arba, jei labiau domina, tai –
   Izraelio spaudoje – nauji Rūtos Vanagaitės priekaištai Lietuvai
   – lzinios.lt/Lietuva/izraelio-spaudoje-nauji-rutos-vanagaites-priekaistai-lietuvai/273585
   🙂

   • ŽEMAITIS:

    Ačiū, už nuorodas, Žemyna. Iki šiol šia tema ne itin domėjausi, tad turėdamas laiko jas peržvelgsiu.
    Be abejo, vandalizmas negali būti toleruojamas. Priėjau – sudaužiau … Kas bus, jei visi panašiai elgsis? Gėda tokiems išsišokėliams. O gal tai net provokacija?
    Tikrai gerbiu žmogaus teises ir atsakingai žvelgiu į įtarimus vykdžius karo nusikaltimus ir pan. Tačiau pirmiausia, tai turi būti įrodyta/patvirtinta. O antra – jei iš tiesų tai būtų pagrįsta (įrodyta) – tuomet lentos turėtų būti šalinamos teisiškai tvarkingai – tai atliekant atsakingiems pareigūnams.

   • Arvydas Damijonaitis:

    NKVD-KGB išgamos žiauriai kankino ir nužudė Joną Noreiką, antinacinio pasipriešinimo dalyvį. NKVD-KGB (50 proc.žydai),Kremliaus komisarai (80 proc.žydai) „sunaikino“ Lietuvoje apie milijoną lietuvių.
    Евреи из НКВД – КГБ зверски пытали и убили Ионаса НОРЕЙКУ..Он был участник антинацисткого сопротивления. НКВД-КГБ (50 проц.евреи),кремлевские комисары (80 проц.евреи) в окупированной Литве убили миллион литовцев.
    Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

  • jo:

   Netikiu šito ‘Žemaitis’ naivumu. Manau, kad tai – propagandinis trolis.
   Jau dešimtis kartų atsakyta į tuos klausimus iš įvairiausių pusių (net ir JAV vyriausybės atliktas tyrimas), bet kaip ir įprasta kremlinei propagandai, visada išlenda koks nors trolis ir apsimetęs naivuoliu pareiškia: esą vis dar neatsakyta į klausimus, esą vis dar neaišku…

  • Lietuva lietuviams:

   Kodėl tau žydai jau svarbesni už lietuvius pasidarė?

  • Petras:

   Jau neištiria kad vyko 1990, tai kaip objektyviai ištirs pokario laiką?

 4. valdas:

  blogi darbai irgi reklama.tsakant.gerai kad nepadegė šventyklos,kaip senovės atėnuose .

 5. belekas:

  reik atsaukti savo pasirasyma uz radzvila.

  • Petras:

   Radžvila panašu nėra labai protingas žmogus,
   Nes jis buvo liberalas, dabar tautininkas, bet visada mato tik vieną įvykių pusę.

   Man, kaip lietuviui, svarbu ne lentos, bet miškai, kalba, šeimos vertybės,
   o jei kažkas kelia klausimus tai gerai, viską reikia tikrinti!

 6. Rimas Antanas:

  Žydiškojo ekstremizmo auka, Zurofo užvaldytas. Kai Kristų norėjo užmėtyti akmenimis (sudaužyti), dar nebuvo atėjęs laikas. Dabar žydiškasis ekstremizmas privatizuoja Jeruzalę, Golano aukštumas, kaltina kaip “didysis inkvizitorius” visas tautas nusikaltimais žydams patys nepripažindami savo nuodėmių, lyg būtų Dievo apaštalai.

 7. Neišsilavinusiam asmeniui:

  valstybės SOSTINĖS mero kėdė per aukšta! Samprotauja, lyg pavarčių „autoritetas”

 8. Albertas:

  O kada simasius atstatys zalio tilto skulpturas?

 9. Lietuva lietuviams:

  Bus Kacas užsakęs. Ekspertai.eu yra S. Tomo pokalbis su tuo “neteisingai pašalintu profesoriumi”… Spėkit, apie ką paskui “advokatas” čigonas ir legendinis žydiara galėjo susitart? Veikla atrodo būdinga jiems abiems, ar ne? Dabar jau žydų interneto puslapyje skamba: “Aspiring Lithuanian politician …”. Neatrodo suderinta viskas?

 10. !!!:

  Dar visai neseniai 19 amžiuje tokius ligonius gydydavo lazda,efektas 100%.

 11. Petras:

  Dabar tik pasigilinau kokia nevienareikšmiška asmenybė buvo tas Vėtra, nafių vyriausybės klierkas, po parašų suvaręs 14000 žydų į getą ir vėliau jie buvo sušaudyti.
  Kodėl čia visi gina lentas, o ne pvz. medžius kurie pjaunami be skrupulų?

  S.Tomas šitoj vietoj sudaužė veidmainiškumo šydą, pagarba, nes drąsus žmogus,
  Papildomai knisa pedofilijos klaną, pažiūrėkite naują video press jazz youtube!

  P.S. žydų nemylių dėl jų meilės pinigams, bet šaudyti tai nepriežastis…

  • !!!:

   Giliniesi Petrai į NKVDistų kūrybą…

  • Petrui:

   Tamsta aiškini tiems, kas augo šeimose, gelbėjusiose tuos, kam pavojus grėsė? 🙂 Kas iš arti viską matė ir žinojo? Ar įsivaizduoji tamsta, ką reiškė bent vienas gelbėtojas šeimoje? – Tai grėsė visos šeimos išžudymu arba konclageriu! Bet kurią akimirką, dieną ir naktį, visus tuo ilgus karo metus.
   O ar žinai, kaip tai paveikė gelbėtojų sveikatą (tų, katrie visgi išliko gyvi)??? Kad jų likęs gyvenimas buvo pragaras? Ypač tų, kas, nors ir išvežtas į Vokietiją, nespėtas sunaikinti iki ateinant rusams? Už tai, kad išliko gyvas?
   Pradžiai tamsta Lžiniose susirask V. Sinicos str. „Generolui Vėtrai trečiojo varianto jie nepalieka.” Detaliai bus išdėstyta.
   Kai skaitai tokių žinių teturinčių komentarus, nesuvokiu, ar mūsų VSD domisi, kodėl mokyklose vaikai Fake newsų mokomi? Mažiausiai, ko norisi, tai visus per 30 m. buvusius ŠMM ant žirnių Lukiškių a. parklupdžius laikyti. Tais laikais didvyris buvo net ir tas, kas pats nė vieno neišgelbėjo, bet tylėjo, neįskundė, nors kažką įtarė, kažkas jo manymu buvo „ne taip” vienoje miestelio šeimoje…

 12. Tvankstas:

  Žiūrėkime į šaknis.
  S. Tomas, bernautinis Cechovskis, tikėtina pavardė padaryta iš ‘necach’ – pergalė ir tiktai savo pribrendusia chucpa (drąsa) kūju ( kokia simbolika ! ) sudaužė gojui skirtą atminimo lentą, priežastis aiški : įjungta isterija, kad prisidėjo prie ž… naikinimo.
  Garsus sionistas teroristas Žabotinskis labai aiškiai pasisakė : antisemitinę isteriją gali tik ž…. gerai atlikti.
  Lietuviai paprasčiausiai net nepajėgia sugalvoti, ką ten jau padaryti, skriaudą ž…., tiesiog naivūs kaimiečiai.
  Prisiminkime įmestą kiaulės galvą prie Kauno sinagogos, tai surastas ir nuteistas žmogelis ž……. pavarde, bet už tai kiek mėnesių klykė MIP apie lietuvių antisemitizmą.
  Nusprendė S.Tomas užsidirbti rimtesnius pinigus, nes tas biznelis su 50 eurų viliojimu iš pensininkų greitai užsiraukė kaip aferizmas, sukūrė naują biznio planą – kūju per atminimo lentą, galės atsiminimus rašyti ‘žinote, kokiu vaikinu buvau ?’.
  Internete pilna medžiagos apie S.Tomo plačių netradicinių skeryčiojimųsi įvairovę, kas rodo esant išraiškingas protines anomalijas, sunkiai numatomas, todėl man niekaip nesuprantama bendra politinė veikla su Z. Vaišvila, su A. Naku nestebina, kaip su K. Juraičiu.

 13. Linas:

  Gal kas žinote, kokia to sudaužiusio atminimo lentą prie Lietuvos mokslų akademijos bibliotekos tautybė? Stebimasi, kodėl žmonės nepasitiki teismais. Akivaizdus pavyzdys – teismas nusikaltusį vandalą tuoj išleidžia į užsienį. O jis išvykdamas viešai pasityčioja iš Lietuvos. Jam esą didžiausia bausmė galinti būti tik vieno euro bauda.

 14. Arvydas Damijonaitis:

  MASINIŲ ŽUDYNIŲ KANIŪKŲ KAIME 75 METINĖS. Šiais metais sukanka 75 metai (1944.01.29), kai Kremliaus teroristai žydai sudegino Kaniūkų kaimą, nukankino ir nužudė 36 gyventojus, daug sužeistų. Lietuvos KANIŪKŲ kaimo gyventojų žudikų (1944.01.29) „naikintojų“, kremlinės žydų gaujos pavardės yra žinomos. Skandalingas, gėdingas faktas – Lietuvos prezidentė suklydo, įteikė kremlinės žydų gaujos narei, lietuvšaudei Fania Jocheles – Brancovskajai (Izraelis) ordiną už lietuvių žudymą. Kremlinių žydų gaujos „МСТИТЕЛЬ“ narei.
  KREMLIAUS ŽYDAI KOMISARAI ir tautų genocidas . Yra be galo daug šaltinių, kuriuose nurodytos įvairaus laikotarpio kremlinių NKVD-KGB išgamų aukštų pareigūnų pavardės. Po 1917 metų, kai valdžią Rusijos imperijoje pačiu brutaliausiu būdu užgrobė žydai “revoliucionieriai”, valstybės likimas yra žydų rankose. Diktatorius paranojikas Stalinas buvo žydas..Neįtikėtina. Iki šiol, nuo 1917 m. , tebevyksta žiaurus Rusijos „pilietinis karas”, karas tarp pasikeitusių pasvardes sovietžmogių žydų ir rusų patriotų.. Nužudyta 200 tūkstančių stačiatikių dvasininkų, nugriautos cerkvės, bažnyčios. Pagal rašytojo Solženicino duomenis (Nobelio prem. laureatas), žydai Rusijoje nužudė apie 60 milijonų rusų. Kremliaus žydų komisarų karinės akcijos “Holodomor” metu, 1932-1933 metais, okupuotoje Ukrainoje buvo nužudyta (BADU NUMARINTA) 11 MILIJONŲ UKRAINIEČIŲ. Žydai keičia pavardes į rusiškas, savo gimtąsias žydiškas pavardes yra įslaptinę. Šiuolaikinėje Rusijoje apie 40 milijonų “rusų” turi iki 25 proc. žydiško kraujo. Pvz .Kremliaus juokdarys Žirinovskis. Po 1945 metų Lietuvoje kremliniai NKVD-KGB žydai fiziškai sunaikino apie milijoną lietuvių.
  Pagarbiai Arvydas Damijonaitis

 15. Gintaras:

  … ne tautybė svarbu, o žmogus… vis dėlto, generolas naikino taikius gyventojus, ar ne?.. jei Stanislovas teisus, vardindamas dokumentinius duomenis, apie žmonių naikinimą, tai ką gina gynėjai, nepaneigdami žudynių ir geto kūrimo?.. Jei Stanislovas, kalbėdamas apie generolo bendradarbiavimą su naciais, neteisus, tai, žinoma, suprantu kaip teistiną išpuo,lį, bet prašom paneigti metamus kaltinimus…

  • Žemyna:

   Jie paneigti ne sykį. Reikia tik nepraleisti – domėtis ir skaityti.
   O pseudo įkalčių būta net ir miestelyje, kur mano promočiutė, senelio sesers, dėdės šeimos gyveno.
   Kadangi jau artėjo vokiečiai, rusai traukėsi. Tačiau prieš pasitraukdami pasidarbavo – miestelio kalėjime išžudė ten kalėjusius žmones, nufotografavo, užrakino kalėjimo duris ir pasitraukė.
   Kai jų jau nebuvo, nesulaukę savųjų, miestelėnai nubėgo artimųjų iš kalėjimo paleisti. Atidarė duris ir pamatė pragaro vaizdą – ant rūsio grindų (tai ir buvo to miestelio kalėjimas) rado sušaudytų bei sukapotų žmonių kūnus. Atsiimti savųjų miestelio žmonės brido per nelaimėlių kraują. Jo buvo iki kulkšnių. Nepamenu – kitą, ar dar kitą dieną žmonės palaidojo artimuosius. Ir tik po to į miestelį atėjo vokiečiai.
   Jau sovietmečiui baigiantis (gal savo Pergalės dienos, ar kt. proga) žurnale „Ogoniok” skelbtas straipsnis, iliustruotas nuotraukomis, rodančiomis fašistų žvėriškumą, jų aukas. Mano dėdė pamatė tą nuotrauką ir netikėjo savo akimis – tai buvo nuotrauka iš jų miestelio kalėjimo. Parodė kitiems, braidžiusiems po kraują – jie irgi atpažino ir rūsį, ir aukas (ar įmanoma tai užmiršti!). Po nuotrauka užrašas skelbė, jog joje – „vokiečių fašistų žvėriškumas”…
   Beje, pasak I. Tumavičiūtės, daug dirbusios ir mūsų KGB archyvuose, ir Vokietijos Štazi archyve – tyrusios litofcų fašistų „nusikaltimų įrodymus”, kuriuos čia „pamiršo” KGB, – būtent tokia buvo ir nuotrauka iš Kauno garažų. Nuotraukose ne kas kita, o bolševikų prieš pasitraukiant iš Kauno įvykdytų žudynių nuotrauka.
   Taigi, jei nėra gatavo „fakto”, Kremliaus parankiniai jį „organizuoja”. Lygiai kaip dabar Ukrainoje organizuoja „dešiniųjų” žvėriškumus, jų vardu nužudo kokį nors žinomą visuomeninį veikėją, žurnalistą, lygiai kaip pas mus organizuodavo „miškinių” nusikaltimus. Juk ne vienas – daugybė markulių buvo infiltruota į Laisvės kovotojų būrius ir veikė miško brolių vardu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: