Klaipėdoje – išskirtiniai Prezidento rinkimų debatai (tiesioginė transliacija) (7)

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Kovo 23 d., šeštadienio, pavakare Klaipėdos LCC tarptautiniame universitete, Maikelseno (Michealsen) centre vyko Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“.

Pirmą kartą mūsų šalies prezidento rinkimų istorijoje buvo siekiama išryškinti kiekvieno iš kandidatų į Lietuvos Prezidento pareigas vertybines nuostatas, remiantis krikščioniška pasaulėžiūra.

Debatuose buvo pakviesti dalyvauti visi kandidatai į Prezidento postą, tačiau atvyko tik 5 iš jų: Alfonsas Butė, Arvydas Juozaitis, Kazimieras Juraitis, Valentinas Mazuronis ir Mindaugas Puidokas.

Renginiui vadovavo žinomas apžvalgininkas, publicistas, rašytojas Tomas Viluckas bei Vytauto Didžiojo Universiteto (VDU) teisės fakulteto dėstytojas dr. Vygantas Malinauskas. Debatai bus transliuojami LRT portale, socialiniuose tinkluose bei kituose žiniasklaidos kanaluose.

P1066069-2400

Prezidento rinkimų debatai „Krikščioniškas rentgenas“ | D. Jonelio nuotr.

Renginio globėju buvo Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, rengėjai – LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos miesto savivaldybė.

LCC tarptautinis universitetas − privatus, pelno nesiekiantis universitetas, įsikūręs Klaipėdoje. Jį 1991 m. įsteigė Lietuvos, Kanados ir JAV fondai kaip krikščioniškąjį koledžą. 2007 m. Lietuvos krikščioniškojo fondo aukštoji mokykla (LCC, arba Lithuania Christian College) pakeitė savo pavadinimą į LCC tarptautinis universitetas.  LCC tarptautinis universitetas yra JAV krikščioniškųjų kolegijų ir universitetų narys.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: