Prezidentė neskirs I. Gudžiūnaitės aplinkos ministre (3)

I.Gudžiūnaitės susitikimas su Prezidente | lrp.lt nuotr.

I.Gudžiūnaitės susitikimas su Prezidente | lrp.lt nuotr.

Vasario 6 d.  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė po pokalbio su kandidate į aplinkos ministres Irma Gudžiūnaite nusprendė neskirti jos vadovauti Aplinkos ministerijai.

Profesionalumas, kuruojamos srities išmanymas, administraciniai gebėjimai, skaidrumas ir interesų konflikto vengimas – pagrindiniai Prezidentės keliami reikalavimai visiems kandidatams į ministrus.

I. Gudžiūnaitė, pasak Prezidentės, veržli ir perspektyvi jauna politikė, tačiau neturi reikiamos dalykinės patirties ir susitikime nepademonstravo vadovavimui aplinkos apsaugos sektoriui reikiamų žinių ir kompetencijos.Aplinkos ministerijai tenka labai platus atsakomybių spektras – nuo atliekų tvarkymo ir vandenvalos iki miškų apsaugos, statybų ir renovacijos, klimato kaitos ir Astravo AE klausimų. Todėl Prezidentė kviečia premjerą vadovauti šiam sudėtingam sektoriui ieškoti visapusiškos patirties turinčio kandidato.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .

3 komentarai

  1. Zaibas:

    Idomu ar ta panele yra Lietuvos prezidente ar Merkel agente

  2. Išties:

    I.Gudžiūnaitė yra stipriai kairuoliškos idėjinės pakraipos jaunos kartos veikėja.Keista buvo Premjero politinė elgsena pasūlus šią socdemiško jaunimo aktyvistę į aukštą Vyriausybės postą,tuo labiau,kad jos pasaulėžiūra neatitinka valdančiųjų Žaliųjų valstiečių programinėms vertybėms.

  3. vladas:

    mieko asmeniško.., tai tik tokios žaidimo taisyklės.., jei būtų konservatorių atstovas jau jis būtų ministerijoje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: