Virtuvės baldai – gamyba prasideda nuo medžiagų pasirinkimo (2)

virtuves-baldai-baltas-akmuo-6-1

Currus.lt nuotr.

Svajojate atnaujinti savo virtuvę? Nusibodo tie patys seni baldai? Jie jau susidėvėjo? Jeigu taip, tuomet atėjo laikas atnaujinti savo virtuvę. Juk virtuvė – vieta, kur praleidžiate daug laiko gamindami maistą šeimai ar draugams, bendraudami. Todėl virtuvė turi būti ne tik graži, bet ir funkcionali. Gražūs, bet nepraktiški virtuvės baldai greitai nusibos ir ims nervinti. Tad grožis bei funkcionalumas turi eiti koja kojon.

Išsirinkti naujus virtuvės baldus gali būti sunki užduotis, jeigu tiksliai nežinote, ko norite. Todėl verta pasitarti su dizaineriu. Jis, išklausęs jūsų pageidavimus, patars, kas tinka jūsų virtuvei, t.y. suderins norus su galimybėmis.

Dizaineriai pataria pirmiausia išsirinkti virtuvės spintelių durelių profilį. Būtent spintelių  durys yra labiausiai matomi jūsų virtuvės dizaino elementai, todėl jų stiliaus pasirinkimas yra vienas iš svarbiausių sprendimų. Puikus būdas susiaurinti spintelių durų pasirinkimą yra nuspręsti dėl durų profilio.

Medžio spalva ir tipas

Jeigu tiksliai nežinote, ko norite ar kas labiausiai tiktų, pasikonsultuokite su dizaineriu. Dažnai žmonės gaili pinigų profesionalaus dizainerio paslaugoms, nes mano, kad sugebės išsirinkti patys. Juk tai jų namai, todėl niekas geriau negali žinoti, kas tinka. Tačiau pamačius rezultatą neretai tenka nusivilti. Tad patariame visada pasitarti su profesionalu. Juk kiekvienas turi dirbti tą darbą, kurį išmano.

Virtuvės baldai gaminami iš pušies, ąžuolo, buko, uosio, klevo medienos ir pan. Kiekviena iš jų pasižymi skirtingomis savybėmis, kitokia išvaizda.

Kalbant apie pušies medieną, vienas iš jos privalumų yra nedidelė kaina. Be to, ją nesunku apdirbti, ji yra atspari lenkimui, draugiška dažams.

Klevo mediena yra itin tvirta, viena iš pačių tvirčiausių medienos rūšių. Ji naudojama tiems baldams, kur galima trintis, pavyzdžiu, stalams, kėdėms.

Ąžuolo mediena yra itin tvirta bei stipri. Iš ąžuolo pagaminti baldai yra brangesni, nes tai yra labai kokybiška mediena. Be to, ji yra sunki, atsparesnė skilimui nei pušies mediena.

Jeigu jus domina virtuvės baldai: gamyba būtent Kaune, rinkitės tik baldų gamybos profesionalus – patikimas įmones.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: