Sunkiai sužalotas Vokietijos parlamentaras, priklausantis partijai „Alternatyva Vokietijai“ (video) (6)

Frankas Magnicas | Bundestago nuotr.

Frankas Magnicas | Bundestago nuotr.

Sausio 7 d. vakare netoli Bremeno centro, Vokietijoje  buvo užpultas ir sunkiai sužalotas Vokietijos Bundestago narys Frankas Magnicas (Frank Magnitz), priklausantis „Alternatyva Vokietijai“ (AfD) partijai. Užpuolimas įvyko jam išėjus iš teato prie Getės aikštės  (Theater am Goetheplatz).

Trys kaukėti užupolikai jį daužė sunkiu įrankiu. Jeigu ne pašalinio asmens įsikišimas, Vokietijos parlamentarui geičiausiai būtų nepavykę išgyventi.  Sunkius sužalojimus patyęs F. Magnicas skubiai buvo išvežtas į ligoninę.

Vokietijos policija tiria šį įvykį kaip politiškai motyvuoto smurto veiksmą. Ši žiauri ataka įvyko nepraėjus nei savaitei po to, kai Vokietijos Diobelno (Döbeln) mieste prie AfD partijos biuo buvo suspogdintas spogmuo. Vokietijos valstybinės kriminalinės policijos tarnyba (LKA) tą išpuolį taip pat pripažino politiniu. AfD teigimu, išpuolių prieš jų partijos narius daugėja.

Kas kaltininkai? Šis politinis išpuolis labiausiai siejamas su ekstremistine Vokietijos kairiųjų organizacija Antifa, kuri pastaruoju metu net pradėjo platinti ,,teroro instrukcinius gidus”, kurstančius smurtą prieš Vokietijos Afd partijos narius.

Kategorijos: Naujienos, Politika ir ekonomika, Užsienyje, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

6 komentarai

 1. Sudėtinga ta Vokietija (ir Vokietija, ypač visa Eurosąjunga, iš kurios Jungtinė Karalystė neišsprendusi Rytprūsių įsipareigojimo išeit negali irgi…). Visa kas surašyta į temą, mat toks smurtas iš k a ž k o k i ų nespręstų, ar neišspręstų klausimų. Lietuvoje jų irgi kas valandą gausėja (prokuratūra, kitos tarnybos “buksuoja”), tad rimtai turime visą budrumą bei sutelktą rimtį kaupt ir kaupt.
  O apie Brėmeną manau patys vokiečiai labiau ir išsamiau (nejauku ten):
  https://www.newsdeutschland.com/n/Computer/75n7tiapz/Frank-Magnitz-Bremer-AfD-Chef-wird-von-Unbekannten.htm

  Ir atmint turime, – jei vergaujanti Rusija (“vergaujanti voždiom-lenin” mumijai ant aikštės įkeltai dar vis vadovaujant) nesprendžia bolševikterorizmo padaro valymo klausimų, tai ir Vokietija, nieko spręst neketina (tuo pat klausimu beje)
  net drįsta visuose miestuose!!! prekiaut “Vodka stalinskaya”. Smurtas čia nepateisintinas bei griežtai baustinas.
  Ypač hitler-stalinizmo propagandos, knygų, straipsnių, plakatų ir visokio budelių atvaizdavimo šlamšto (ypač žaislų)
  prekybai (užeik į VCUP ar bet kurį knygyną – iki vėmimo pribrukta hitler-stalin pornografijos; ar kitaip tą vadint).
  Tuo ES silpnėja, silpninama; todėl net buvusiai Europos galios užuovėjai smogiama ir smogiama vis netikėčiau.

 2. Prašalietis:

  “Sunkiai sužalotas Vokietijos parlamentaras, priklausantis partijai „Alternatyva Vokietijai“ (video)”… Kraštutiniai kairieji (vokiški bolševikai) pliekia kraštutinius dešiniuosius (fašistų pasekėjus). Belieka palaukti už kuriuos ir kuriuos Vokietijoje pradės snukiuoti Merkel prisišaukti milijonai atvykusių, pakariavusių Sirijoje ir Irake, musulmonų… Alach Agbarrrrr….

 3. Gerai, kad jūs, alkas.lt, pakeitėte šio straipsnio nuotrauką/as. Ba vakar buvo šio didvyrio sudaužytos galvos, akies su sutinusia mėlyna kraujosrūva foto. Buvo baisi foto, todėl šit0 jūsų straipsnio ir ‘nebendrinau’ per savo feisbukinę paskyrą, bet ‘bendrinau’ straipsnį apie šį įvykį iš “Der Spiegel”.

 4. Žemyna:

  O, reikia manyti, jog tai visiems vienodai tolerantiški liberalai išdėstė jam savo nuomonę… Naudinga ir malonu pasikalbėti su liberalių pažiūrų pagarbiomis asmenybėms…
  Mūsiškiai kol kas kantrūs, dar neatskleidžia savo galimybių – dar tik isteriškai paklykauja „LT visiems”, pasiskundžia, o tie jau perėjo prie praktinio, dalykiško klausimų sprendimo.

 5. Tvankstas:

  Tolerancijos viršūnė demokratijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: