Sporto statymai – galimybė sužadinti entuziazmą (1)

Pixabay.com nuotr.

Pixabay.com nuotr.

Nuo to momento, kuomet vos tik dienos šviesą išvydo pačios pirmos lažybos, iš karto puolė kurtis įvairiausios statymų sistemos. Tai visiškai logiška, nes žmonės visada buvo ir bus linkę ieškoti „sistemų“. Kam vargti ar nagrinėti visus iki vieno statymus, kai visiškai nesunku aptikti naują matematinę sistemą,  garantuojančią pastovų pelną. Sporto statymai – www.lazybuguru.lt – tai, kur gali būti pritaikyta ne viena internete atrasta schema.

Sporto statymai

Žmonės yra įpratę ieško kažkokios visais atvejais lūkesčius patenkinančios sistemos, kuri visais atvejais reikštų tik pelną. Kitaip tariant, ieškoma kažkokios „auksinės taisyklės“ ir „auksinės proporcijos“. Tas pats principas būna pakankamai sėkmingai taikomas ir kitose srityse, ne vien lažybose, bet ir pokerio žaidime, kazino, mityboje, įvairiose sporto šakose.

Kuo tai taip stipriai traukia žmones sporto statymai? Tuo, kad čia privalu įdėti vien pastangas perprantant sistemą, įsigilinant į ją, o kiek vėliau to galima pasimėgauti tokios sistemos sukurtais rezultatais, nededant papildomų asmeninių pastangų. Žmonės paprastai nepakankamai mėgsta be atvangos mokytis ir nesiliauti keistis, taikytis prie kintančių aplinkybių, tad mėginama ieškoti kažko itin pastovaus, nekintančio.

Naujokų klaidos

Dar kitas faktas, kodėl jos taip žinomos, tai, jog jos žada nepaprastai menkos variacijos grąža. T.y. bet kurie naujokai nori, ne vien užsidirbti pinigų, taipogi jie ne ką mažiau trokšte trokšta užsidirbti kaip tik įmanoma didesnę krūvą pinigų patys investuodami kaip tik įmanoma mažiau, ir susidurdami su kuo menkesne rizika.

Troškimas iš pirmo žvilgsnio lyg ir atrodo viskas ganėtinai logiškai, bet geriau pasidomėjus jis skambėtų bene panašokai į troškimą išvysti kuo daugiau pasaulio, bet kuo rečiau keliauti. Sporto statymai šiuos norus gali įgyvendinti ir tuomet, kai norima vakarą praleisti tik prie kompiuterio ekrano.

Tikros ir netikros schemos

Visada labai svarbu suvokti, jog įvaldytas gebėjimas valdyti lažybų kapitalą – itin reikšminga tema. Puikus kapitalo valdymas nekuria visiškai jokios vertės, be suvokimo kas yra +EV statymai bei supratimo kaip išlošiami pinigai lažybų metu.

Viskas yra tik tų, kurie lažinasi, rankose, jeigu jomis būna tikima ir pasitikima. Neginčytina, kad yra didžiulė gausybė lažybininkų, besinaudojančių vienas ar kitas netikras statymo schemas, o visada atsiranda tokių, kurie iš to neabejotinai geba uždirbti didžiulę gausybę pinigų. Tačiau svarbiausia susipažinti ne vien su tokiomis sistemomis, taip pat – su tykančiais pavojais,  susipažinti su lažybų mėgėjų seniai įvertintomis, rekomenduotinomis kapitalo valdymo sistemomis.

Menamos schemos

Esminė idėja, kurią mėgina įsiūlyti įvairiausius pseudo lažybų strategijų svetainės, tai idėja, jog viskas – itin elementaru: pakanka vien padvigubinti statymus bei visuomet galima tapti laimėtojais. Dažnam naujokui tai lyg muzika žmogaus ausims. Jie užsuka į lažybų verslą pilni liepsnojančios aistros pralobti. Štai kažkuris interneto portalas rašo, kaip realu neišlendant iš namų,  nieko nenutuokiant apie sportą, ničnieko apie matematiką lažybose, tikimybių teoriją, variacijas, nespėjus įgyti psichologinio pasiruošimo, paprasčiausiai ryžtis tam ir užsidirbti ne vieną šimtą eurų perdien. Įdomiausia, jog ir patirties tam net nereikia, nes, rodos, kad bet kuris namų šeimininkas gebės tai atlikti.

Dažna interneto svetainė siekia „įsiūlyti“ tam tikrus gaminius ir savo idėjas. Nereikia pamiršti, kad lažybų statymų sistemos – anaiptol jokia išimtis.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: