Tiriant šnipinėjimo Rusijai bylą suimti A. Paleckis ir V. Ivanovas (video) (4)

Pasilis-Pernavas-Jauniskis-stop-kadras

Spaudos konferencija | stop kadras

Gruodžio 18 d. teisėsaugininkai suėmė buvusį prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ vadovą, Rusijos pilietį Valerijų Ivanovą. Šiandien paaiškėjo, kad tiriant šnipinėjimo Rusijai bylą jau nuo spalio mėnesio yra suimtas ir Socialistinio liaudies fronto pirmininkas Algirdas Paleckis, bei, kad yra ir daugiau sulaikytųjų.

Gruodžio 19 d. Generalinėje prokuratūroje surengtoje spaudos konferencijojepirmą kartą viešai buvo prabilta apie vykstantį ikiteisminį tyrimą, pagal Baudžiamojo kodekso straipsnį dėl šnipinėjimo, pradėtą pagal Valstybės saugumo departamentas (VSD) surinktus duomenis.

Spaudos konferencijoje dalyvavo generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis ir Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

G. Pašilis sakė, kad bylą tiria VSD ir Kriminalinės policijos biuras, o Generalinė prokuratūra ją prižiūri. Generalinis prokuroras patvirtino, kad tiriant šią bylą suimtas A. Paleckis ir kiti asmenys. Bet tų asmenų pavardžių neatskleidė.

Policijos vadovas P. Pernavas sakė, kad visi įtariamieji, išskyrus V. Ivanovą, yra Lietuvos piliečiai, o V. Ivanovas yra sulaikytas dėl pas jį  atliekant kratą rasto ginklo. Ar tai yra susiję su šnipinėjimo byla kol kas dar yra tiriama.

VSD vadovas Darius Jauniškis sakė, kad medžiaga apie šia prieš Lietuvą nukreiptą veiklą buvo rinkta labai ilgai.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas:

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .

4 komentarai

 1. Skalvis:

  O ką Lietuvoje įmanoma šnipinėti ? Bent jau, daug maž.

 2. LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS:

  Lietuvoje yra daug pavojingesnių kenkėjų už straipsnyje paminėtus. Juk vetimšalių naudai dirba visos seimo partijos, kurios:
  pakeitė žemės 47 straipsnį;
  sunaikino litą;
  išvarė svetur milijoną darbininkų (pusė visų dirbančiųjų);

 3. Dronas:

  Smulkmena, o maloni. Bet… Tas nelemtas bet. Kaži, ar nebus taip kaip su Masiuliu. Aną irgi už rankos nutvėrė, bet… Kur jis ten dabar į rinkimus eina? Ach taip, Klaipėda. Ten sako liberalų užderėjo. Klausimų kodėl ir kaip teisiamas asmuo gali dalyvaut rinkimuose niekam matomai nekyla. Jeigu ir su šitais taip bus, tai kažkaip kartoka burnoje darosi.

 4. Skalvis:

  Manau, jog tokių, kurie gali neteisingai įtakoti prezidento rinkimus, bus pasodintas dar ne vienas ant valdiškos duonos. O be to, ir baimės visiems nepatenkintiems valdžia reikia pilnas kelnes privaryti. PS: O kodėl negali skelbti kitų suimtųjų pavardžių ? Tai jiems nebuvo suteikta net teisė į skambutį ? Mak maišą ant galvos ir į belangę – kur dingo niekas nežino. Kas bus toliau ?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: