Tautosakininkai kviečia į seminarą skirtą laisvės kovų dainoms (video) (0)

Neatpažinti Aukštaitijos krašto partizanai bunkeryje. Fotografuota apie 1952 metus Tauragnų apylinkėse | Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus fondų nuotr.

Neatpažinti Aukštaitijos krašto partizanai bunkeryje. Fotografuota apie 1952 metus Tauragnų apylinkėse | Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus fondų nuotr.

Neatpažinti Aukštaitijos krašto partizanai bunkeryje. Fotografuota apie 1952 metus Tauragnų apylinkėse. (Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus fondų nuotrauka)

Spalio 10 dieną 15.30 val. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto (LLTI) Lietuvių tautosakos rankraštyno mokslininkai surengs  seminarą „Dainos, sukurtos svajojant apie laisvą Lietuvą“ iš ciklo „Naujausi mitologijos ir tautosakos tyrimai“, kuris skirtas laisvės kovų atminimui.

Kosto Aleksyno ir Živilės Ramoškaitės parengto ir 2009 m. LLTI išleisto partizanų dainų tomo publikavimo ištakas ir kontekstą prisimins jo rengėjai K. Aleksynas ir Ž. Ramoškaitė, apie partizanų dainų tyrimų tąsą kalbės Austė Nakienė ir Dalia Vaicenavičienė.

Seminaras vyks Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto (Vilnius, Antakalnio g. 6) Tautosakos archyvo skaitykloje.

Dėkojame A. Nakienei, įkėlusiai į socialinį tinklalapį „Facebook“ vieną iš partizanų dainų. Pasiklausykime. Juk daugeliui – tai vis dar nepažintas dainų laukas:

 

Atlikęs pareigą tėvynei#AšEsuVanagas #PartizanųLietuva #pareiga #garbė #AmžinaŠlovė

Visiems laisvės kovotojams, vis dar neturintiems amžino poilsio vietos!

Pagerbkime juos Partizanų Lietuvos žygiuose!
https://www.facebook.com/events/247330259467089/

Dėkojame Eglė Česnakavičiūtė.

Posted by Partizanų Lietuva on 2018 m. Spalis 5 d., Penktadienis

Kategorijos: Etninė kultūra, Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Naujienos, Saulės arkliukai, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: