101 metų V. Adomavičienė įsijautusi skaito knygas ir nuolat bendrauja (1)

Viktorija Adomavičienė | Kedainių savivaldybės nuotr.

Viktorija Adomavičienė | Kedainių savivaldybės nuotr.

101 metų sukaktį balandžio 12 dieną šventusią Viktoriją Adomavičienę pasveikino Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, kuris padovanojo knygų rinkinį ir domėjosi, ko šiandien moteriai reikia, kuo ji gyvena, ką veikia ir su kokiomis problemomis susiduria.

Rajono vadovas S. Grinkevičius džiaugėsi, kad senolė V. Adomavičienė sulaukusi tokios gražios sukakties, nuolat domisi literatūra ir skaito knygas ir daug bendrauja su artimaisiais.

„Džiugu asmeniškai pasveikinti Kėdainių krašto garbaus amžiaus sulaukusius senolius. Domėtis jais, klausti, su kokiomis problemomis susiduria, ko reikia, kaip gyvena. Šiltai pabendravau su ponia Viktorija, pasikalbėjome apie savo namų bibliotekas ir peržiūrėjome jos šeimos albumus“, – šiltai kalbėjo S. Grinkevičius.

Senolė augo daugiavaikėje šeimoje Beržiukų kaime, Dotnuvos seniūnijoje. Iš viso šeimoje gimė dešimt vaikų, tačiau keturi mirė, užaugo šešios mergaitės. Su vyru moteris savų vaikų nesusilaukė, todėl dabar ja rūpinasi seserų dukterys ir jų vaikai.

„Visą gyvenimą dirbau paprasta darbininke – budėjau geležinkelio poste, dirbau siuvėja, selekcininke, buvau ir gėlininke, dirbau ligoninėje. Dabar džiaugiuosi gyvendama pas dukterėčią Zitą, kuri manimi labai rūpinasi. Daug skaitau ir labai džiaugiuosi pačiomis naujausiomis mero dovanotomis knygomis“ , – kalbėjo V. Adomavičienė.

Šiuo metu senolė gyvena pas sesers dukrą Zitą Dotnuvos geležinkelio stoties kaime. Daugiau kaip 50 metų gyveno Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje.

Kategorijos: Visi įrašai, Visuomenė, Žmonės | Žymos: , , , , , , , .

1 komentaras

  1. Žemyna:

    Kaip smagu skaityti tokią žinutę, kai mūsų viešoji erdvė tokia nepakanti ir nepagarbi žilagalviams, nepraleidžia progos jo pažeminti, kaip nieko nesuprantantį, todėl dėmesio nevertą!
    Ačiū Alkui, o močiutėlei PAGARBA ir dar daug ilgų ir sveikų metų bei tokios jaunos dvasios!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: