R. Navickas. Jie sugrįžta! Vokietija pabėgėlius deportuoja į… Lietuvą (19)

FB nuotr.

FB nuotr.

ES mums atbogino 468 pabėgėlius, iš jų 343 pabėgo iš Lietuvos, bet 17 jau gražino atgal. Kada užveš dar tūkstantį-kitą ir sugrąžins likusius 326 bėglius?

Zuckerbergas atblokavo mano pagrindinį profilį! (Feisbuko paskyrą – Alkas.lt)  Ta proga dalinuosi liūdna naujiena – JIE SUGRĮŽTA!

Turiu omenyje pabėgusius iš Lietuvos pabėgėlius. Tiksliau – pabėgėliai ne patys sugrįžta, bet yra jėgos struktūrų deportuojami iš Vokietijos ir kitų turtingų ES šalių, kur buvo pasprukę nuo mūsų gerovės. Atgal pas mus…Ko ir reikėjo tikėtis, atvirai sakant.

O pamenate, kaip mus ramino tolerantiškesnė facebookų visuomenės dalis – girdi, ko čia jaudinatės dėl tų pabėgėlių kvotų?

Taigi jie nekvaili – vis vien iš čia irgi pabėgs, tai jokių rūpesčių neturėsime. Ir nereikės pyktis su Mama Merkel ir Sūneliu Makronu, kaip kokiems lenkams ar vengrams su čekais ir slovakais.

Aha, kaipgis, kaipgis – taipgis! Pabėgti pabėgėliai tai pabėgo, bet netoli. Sučiupo juos vokiečiai ir deportavo pas mus. Dar ir prigrasino geriau lepinti, visaip popinti ir kuo daugiau pašalpų mokėti, kad nebepabėgtu.

Kitaip nubaus. Ne pabėgėlius – mus!

Vienžo, tokiu paprastu būdu nuo pabėgėlių neatsikratysime.

Belieka Vyšegrado šalių kelias. Siųsti euroalkoholiką Junkerį, Mamą Merkel bei jų sūnelį Makroną velniop su visomis jų priverstinėmis kvotomis afrikiečių ir islamistų perkėlimui į Europą.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

19 komentarų

 1. Ir ką ta krūva baimių kelnėse (taip, – su prieškario, – 1914 m. “technologinio” jumoro prieskoniu) apie šimtmečio senumo susisiekimo priemones: galėtų reikšt? Kas tiek “internaktuoliai” įspūdingo išgasdinę Alką. Įdomu…
  Kad reiks ištrintą, – jau “kitu kampu” (apie atbėgėlius ir Cukerbergą savininką FB) pertransliuot.

  • “Zuckerbergas atblokavo mano pagrindinį profilį! (Feisbuko paskyrą – Alkas.lt) Ta proga dalinuosi liūdna naujiena – JIE SUGRĮŽTA!”

   Atsiliepta buvo… >> Juk jokio skirtumo kur tamsta Raimundas “bomžauja-glaudžiasi-‘blokuojasi’…”, ar svetur pas kokį Cukerbergį, ar net pas Put(k)iną ar Merkel. Jokio skirtumo. Makaluotis fa-bukuotis ar vybe-puikuotis bet kur svetur ..galim

   va dabar (k) pridėjau, kad taip baisiai baisu nebūtų

   • “Turiu omenyje pabėgusius iš Lietuvos pabėgėlius. Tiksliau – pabėgėliai ne patys sugrįžta, bet yra jėgos struktūrų deportuojami iš Vokietijos ir kitų…”

    Atsiliepta: >> todėl reiktų ir svariau, ir su atida: “transliuot” apie ATBĖGĖLIUS, kurie atbėgę galbėtis iki mūsų b u v o, o dabar “pabūt” atgal visus atbėgusiųjų (ATBĖGĖLIŲ statusu) glaust turėsim.

    Suprantama “refūgeriai..fūgą iš namų į ES dėją, taip ir tikrais Atbėgėliais(negi pabėgo iš čia)
    …per prievartą, dėl baimės ir siekio i š l i k t IKI MŪSŲ (ES dalies šalies) atbėgusieji Į ČIA, –
    bus pervadinami ir painiojami su emigrantais (mūsų pabėgėliais, dėl sotumos)

 2. Nežinau, nejuokaukit taip baisiai, arba užsidarykit, jei nei 1914 m., nei 1939 m. ką ik vykusių ikivalstybinių, povalstybinių bei Stalin-Hitler suokalbio vis VISIŠKAI NESUVOKIANČIOS požioplės Merkel (ir kitų ES žioplų vadovų) nepagarbos 1939 m. karo sukėlėjo, Lenkijos ir kitų šalių, užgrobėjo Stalin išžudytųjų milijonų atžvilgiu ‘nesuimate”
  (mintimis, mąstymo apraiška bei… rašytine išraiška).
  Kas visa vien nuo pat 1918 m. ir Lietuvos, ir Lenkijos valstybingumų sangrąža t e b e s i e t i n a (nuo pat 1945 m. Potsdamo įsipareigojimų n e v y k d y m o) LIUBLINO UNIJOS 1795 m. prarastos būklės – teisinės valstybinės –
  s ą l y g o t u m ų ir LIETUVOS-LENKIJOS tarpvalstybinės sienos tarpusavio sąveikos nuosprendžiams.

  • Todėl
   “Atbėgėlių pargabenimo ekologiškiausių priem. pvz. (su Zeppelin)”

   ..įrašo ištrynimai (prie nuorodų
   “Zeppelin, Linie Friedrichshafen – Kiel- Memel
   **
   Zeppelin, Linie Friedrichshafen – Halle – Memel
   **
   Germany Zeppelin Pioneer Friedrichshafen Muenchen Memel”

   …na su kabėmis sietinų pagal “gerb Blogeri Zeppelinus”, man kiek per pokeisčiai (trint reikia neigiančius ar užkalbančius “politpabėgėliais” kurdų, palestiniečių, airių ar korėjiečių tautų-valstybių bėdose vargų nuTYLĄ)

 3. “kitos priemonės atbėgėlių gabenimui”
  (ne pagal Raimondą Navicką /Blogerį Zeppelinus/, o tiesog Zeppelin;ai)
  kas gi čia tiek g r ė s m i n g a,
  kad “brukt” ir išsimėsinėt Alke:

  https://www.ebay.at/sch/i.html?isRefine=false&_nkw=zeppelin+memel
  https://www.silaineskrastas.lt/kultura/silaines-sodas/1930-metais-silutes-zmones-pramiegojo-ispudinga-regini-i-dalis/

 4. Tvankstas:

  Giedriau, ar pačiam taip niežti (nebūtinai išangę) kuo greičiau būti užkrėstam niežais ar kuria kita liga iš Afrikos ar Azijos, būti išprievartautam (atbėgėliams meilei neturi reikšmės nei amžius, nei lytis, svarbu bent vieną skylę kaip makštį turėti), ar būti išprievartautam ir sukapotam gabalais, o širdį paaukoti žmogėdroms iš Afrikos pasisotinti po meilės patenkinimo, nešantiems multikultūrinį praturtinimą.

  • ne, tiesiog
   2018 03 05 13:18 atsiliepimas buvęs “numėsinėtas” Alko rėdybos (iš red’aktorystės) kažkieno,
   tai.. gabalais, šmoteliais teko linksmuosius šimtmečio Zeppelin’us p a s l u o k s n i u o t i
   2018 03 05 14:09
   2018 03 05 14:11
   2018 03 05 14:17
   2018 03 05 14:30
   2018 03 05 14:37
   2018 03 05 14:41

   tai dabar jau būsim dviese, kas žiną, kad lietuvoj gausinama ATBĖGĖLIŲ, už pabėgimą pabėgėlių (emi’grantų) iš Lietuvos:
   Gamta juk nemėgsta tuštumos, taip atviraujamai visagalyste (viso galo) Tvanksto atveriant ir man, ir kitiems

   Įdomus Jūs Tamsta būtumėt, aišku jei iki žmogiškosios vidutinybes (šiukštu ne VIDURinybės) užkiltumėt.
   Bent.
   Jėgos regis turit, bet pastangos kažkur uždangintos, savimP…Pernelyg

   ( ,,,..vimP…Pernel..,,, ……čia lyg tokio žymaus tiltuko per Temzę į v a i z d u)

 5. Diedas:

  Kazkokiais keliolika pabegeliu bandoma nuslepti tikroji Lietuvos katastrofa. Tukstanciais plusta rusai ukrainieciai baltarusai, bet ne vienas “gynejas” to nemato. Jiems labai artimas slaviskas izulumas.

 6. ir Bloger’iui Zeppelinus, Tvankstui, bei visiem kas praalkę iš po LRT-inio nuteroravimo – žinijos nuteriojimų. Alkojime ir
  “po vakar”… pagirioms h o l o d o m o r o aukų, 16 milijonų akių užgęsintų žvilgsnių atminčiai:

  https://www.youtube.com/watch?v=wLIct7xvaCw

 7. Žemyna:

  Vokietija – krikščioniška šalis, negali atstumti ne tik pabėgėlių, bet ir „pabėgėlių”. Tai kodėl to nepadarius KITŲ rankomis…

 8. jonas:

  atsiprašau, kad ne į temą. Bet kad neturiu kur, tai čia noriu paklausti Alko redaktorių, kodėl neįdėjo skelbimo apie Kovo 11-osios manifestaciją, kurią rengia Vilniaus forumas? Atsiprašau, jeigu buvo toks skelbimas,o aš nepastebėjau

  • Pikc:

   Ten ne Vilniaus forumas rengia – forumas bandė suvienyti jėgas, bet akivaizdu, kad nepavyko:
   “Artėjančios Kovo 11 dienos eitynės Vilniuje galėjo ir turėjo tapti patriotiškų šalies piliečių manifestacija, primenančia ir reikalaujančia pradėti pagaliau kurti Sąjūdžio siektą iš tiesų nepriklausomą, suverenią ir laisvą Lietuvos valstybę. Vilniaus Forumo pasiūlymas surengti tokio pobūdžio manifestaciją liko neišgirstas. Apgailestaujame, kad eitynes organizuojančiai Tautininkų Sąjungai siauras partinis interesas pasirodė esąs svarbesnis už tikslą vienyti ir telkti tautą ir valstybę branginančius ir siekiančius išsaugoti žmones net Lietuvai kylančių seniai nematytų geopolitinių ir saugumo iššūkių bei grėsmių akivaizdoje.” (žr. “Vilniaus Forumo kvietimas į Kovo 11-osios eitynes” puslapyje propatria.lt)

 9. Net pabegeliai is musu bega, tik mes kantrybes turime. Nors paziurejus emigracijos mastus, ji sparciai senka, ypatingai jaunimo tarpe, kurie neturi ko prarasti, o kurti gyvenima ten, kur salygos geresnes, zinoma paprasciau. Dabar daug aplinkiniu keliauja i Vokietija, matyt brexit itaka pakeite emigracijos krypti. Nors galbut ir gerai, kai jaunimas, cia griztantis tik atostogu metu, issiilges savo krasto, savo maisto, mentaliteto, kalbos, iki kitu atostogu issiveza grazius atsiminimus apie Lietuva.

 10. Imigravusi tautybė:

  Nors tiksliau – įsiveržusi, įsibrovusi ir „ant altoriaus užlipusi”
  Prezidentės patarėjas: užsienietiškų pavardžių rašybos klausimą turime spręsti
  delfi.lt/news/daily/lithuania/prezidentes-patarejas-uzsienietisku-pavardziu-rasybos-klausima-turime-spresti.d?id=80461875
  Reiktų komentarais padėti prezidentei bei jos patarėjui užsienio politikai prisiminti, kas toje Konstitucijoje parašyta, kuriai ištikimybę JE prisiekė, o mes visi buvome to liudininkai! Ir patarėjui priminti, jog jis Lietuvai, ne Lenkijai dirba. Nebent jam reikia PL palaikymo įsidarbinant ES struktūrose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: