„Kelionių kompasas“: „Vilniaus knygų mugė 2018“ (I) (video) (0)

Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

„Kelionių kompasas“ laidoje kalbiname žmones  – devynioliktoje Vilniaus mugėje „Skaitau Lietuvą – skaitau pasaulį“, kuri vyko vasario 22–25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

Leidyklos „Terra Publika“ atstovas Vytautas Kandrotas pristato „1000 gražiausių Lietuvos vietovių“ albumą, kuriame publikuojamos atrinktos gražiausios Lietuvos vietovės, reprezentuojančios mūsų šalį. Prie albumo parengimo prisidėjo žymiausi Lietuvos fotografai. Įspūdingi fotografų darbai ir trumpi aprašymai visapusiškai atskleidžia Lietuvos vietovių grožį, istoriją, kultūrą, išskirtinumą.Keliautojas Robertas Pogorelis pasakoja, kodėl jo naujausioji knyga „Užkeikto keliautojo užrašai“ šitaip vadinasi.  Į antrąją savo knygą autorius sudėjo pačius įdomiausius kelionių įspūdžius, kurie skaitytoją nukels į tolimas ir egzotiškas šalis, leis pajusti, koks neįtikėtinai įvairus yra mus supantis pasaulis bei jo gyventojai.

Apie savo kelionę į „uošviją“ – Namibiją pasakoja keliautojas Andrius Pauliukevičius savo knygoje „Mano Afrika“.  Andrius gyvai ir su humoru aprašo savo įspūdžius, pateikdamas svarbiausią ir įdomiausią informaciją, be kurios tenykštį gyvenimą suprasti būtų sunku: nuo rasinę diskriminaciją įteisinusio ir šalį suskaldžiusio apartheido iki vietinio taksi ypatumų, nuo antilopių mėsos prekybos centruose iki skirtingų genčių grožio etalonų.

„Kelionės ir pramogos“ žurnalo vyr. redaktorė Ona Nosevičienė pristato naujausią leidinį apie Maroką. „Kuo daugiau nežinomybės, tuo daugiau nuotykių, – sako O.Nosevičienė, – nes Marokas – mistinė žemė. Ir ne tik Tahiro Shaho knygose. Ta mistika užkabina kiekvieną, apsilankiusį šioje šalyje“.

Laidą veda: kelionių žurnalistas – Gerimantas Statinis.

Kategorijos: Alko radijas, Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Kelionių kompasas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: