N. Puteikis: Neatsimenu nei vieno iš LRT vadovų nei Sąjūdžio mitinguose nei Sausio įvykiuose… (11)

Naglis Puteikis | Ekspertai.eu nuotr.

Naglis Puteikis | Ekspertai.eu nuotr.

Sausio 12 d. neeiliniame Seimo posėdyje, svarstant laikinosios tyrimo komisijos dėl LRT skiriamų valstybės biudžeto lėšų naudojimo ir atskaitomybės sudarymo klausimą, labai aštriai LRT kritikavo ir už tokios komisijos sudarymą pasisakė Seimo narys Naglis Puteikis.

N.Puteikis: „LRT seniai pavirto grupės draugų būreliu, kurie vagia pinigus įžūliau negu Lietuvos geležinkeliai. Jeigu išvalėme Lietuvos geležinkelius, išvaikykime ir šitą vagių šutvę.“

„Liberalams, kurie sako, kad sausio įvykių šviesoje negražu prašyti sąmatų. Neatsimenu nei vieno iš dabartinių LRT vadovų nei Sąjūdžio mitinguose… nei Sausio įvykiuose… Nedirbusiems laisvai Lietuvai ir jos nesiekusiems, o dabar sėdintiems ant milžiniško pinigų maišo ir dalinantiems šiuos pinigus savo draugeliams, kaip tik simboliška būtų priimti tokį sprendimą,“ – teigė N. Puteikis ir apibendrino: „Jei spėsim išsireikalauti finansines ataskaitas ir jas paskelbti, tai visi Lietuvos žmonės pamatys, kad ne tik Lietuvos geležinkeliuose vogė valstybės pinigus…“:

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Vaizdai ir garsai, Vaizdai protui, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , , , , .

11 komentarų

 1. markas:

  Kad tokių kaip N. Puteikis būtų daugiau Seime.

 2. Agne:

  Seni filmai(senis, namelis prerijose,reksas ir t.t.), video kiekvienai temai tas pats, reportažai kelis kart rodomi, soc, tinklų apžvalgos (gali žvalgytis nors visą laidos laiką) su komentarais kur link sukti savo mąstymą ir taip be galo …. Pigu patogu profesionalumo nereikia. Beveik niekas nebežiūri, paleista būna dėl fono, nebent. Kam ta LRT?

 3. Robertas:

  Manau Puteikio ribotuvas tiesiog neleidžia jam matyti tikrosios priežasties, kodėl putino įgaliotinis bando užgrobti LRT. Paskui tokie veplos sakys, kad nepagalvojau, bet as nenoriu kentėti dël kazkieno prapiltu smegenų

 4. Žemyna:

  Katruos Nacionalinio vadovus turi galvoje Puteikis? Dabartinius ar tuometinius?
  Dabartinius kažin ar tada minioje pastebėtume – tik Siaurusevičius buvo žinomas…

 5. Visgi po audito atlikimo derėtų įvertinti ne tik LRT darytų išlaidų teisinę įforminimo pusę, bet ir jų tikslingumą, pvz., kad ir Savukyno “Istorijos detektyvai” – koks tikslas daryti pigius juokelius iš savo istorijos, kai ji Tautos vienijimo misijos dar nėra atlikusi, kai dar neturime lietuviškos Lietuvos istorijos apskritai. Ar tai nėra istorijos kaip Tautos, valstybės vertybės išplovimas iš visuomenės sąmonės. Ta prasme “Istorijos detektyvai” ardė, o ne kurė Lietuvą. Taigi jos rengimui išleisti pinigai negali būti pateisinti, kaip išleisti LRT įstatymu nustatytai misijai vykdyti. Arba imkime Jakilaičio tuščias erzelynes, užuot ramiai, išmanančiai ir suprantamai aptarus problemas ir siūlymus jas spręsti. Tas pats yra radijuje su 11.00 val laidomis ar kitais facebook’o lygio plepalais arba net jo apžvalgomis, kai portaluose keliami probleminai klausimai paliekami be platesnio LRT dėmesio. Apskritai kur LRT auitorijos balsas jos laidose?! Jo deramai organizuoto programose nėra…

 6. Jaučiu...:

  Jaučiu “ūsuoti bebrai ” įsisuko į LRT

 7. T0mas J.:

  Kur LRT Tarybos vadovas dirbo 1978-1990 m? Juk ten be KGB leidimo nepriimdavo. Patyrinėkit, kas jį delegavo į LRT Tarybą..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: