Tautininkai prašo valdžią panaikinti konkurso dėl paminklo Lukiškių aikštėje rezultatus (4)

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos pirmininkas Sakalas Gorodeckis | Alkas.lt, J. Vaiškūno nuotr.

Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) taryba paskelbė viešą pareiškimą, kuriuo piktinamasi neteisėtu, nedemokratiškai ir neskaidriai Lietuvos kultūros ministerijos surengtu  konkursu dėl Laisvės kovas įprasminti turinčio monumento Vilniaus Lukiškių aikštėje.

Aukščiausių šalies vadovų prašoma pareikšti savo aiškią nuomonę dėl sprendimo nestatyti Lukiškių aikštėje paminklo Vyčiui ir imtis priemonių, kad būtų deramai įvertinti šios, pasak tautininkų, antivalstybinės akcijos organizatoriai.

„Vyriausybės sudaryta komisija ignoravo demokratišką pilietinę iniciatyvą, padarė viską, kad vietoje Tautai svarbaus simbolio atsirastų tarsi dar vienas surūdijęs vamzdis ar kalniukas.“ – sako LTRS pirmininkas Sakalas Gorodeckis. „Organizuodamos konkursą Kultūros ministerija, Vilniaus savivaldybė ir Šiuolaikinio meno centras iš esmės uzurpavo suverenias tautos galias.“

„Todėl tautininkai labai tikisi, kad šio neteisėto konkurso rezultatai bus panaikinti, o pagrindiniai šios skandalingos istorijos „herojai“, t.y. – Kultūros ministerijos vadovai, neišvengs atsakomybės.“ – sakė LTRS pirmininkas S. Gorodeckis ir kvietė visus, kam brangūs Lietuvos istoriniai ženklai, protestuoti prieš šį antivalstybinį sprendimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: