Mėgstamiausių Kalėdinių dovanų TOP 10 (4)

Geradovana.lt

Geradovana.lt

Jau lapkričio mėnesį į parduotuvių vitrinas ir lentynas sugula kalėdinės dekoracijos, šventinio stalo atributai, daugybė eglutės papuošimų ir, žinoma, potencialios kalėdinės dovanos. Vieni žiemai dar neprasidėjus tik akies krašteliu žvilgteli į kalėdine nuotaika alsuojančias lentynas, o štai kiti ima iš anksto pirkti kalėdines dovanas brangiausiems žmonėms. Ką dovanoti? Šis klausimas sukasi kone kiekvieno galvoje. Jei pristigote idėjų, štai – 10 patarimų:

Telefonai ir planšetės. Gyvename naujausių technologijų amžiuje, todėl nenuostabu, kad kvapiąsias žvakes ir nuotraukų albumus po kalėdine eglute pakeitė naujausio modelio išmanieji telefonai ir planšetės.

Kalėdiniai reikmenys. Kalėdiniai reikmenys dažniausiai pasirenkami, jei ieškoma nebrangios, simbolinės arba linksmos dovanos. Topų viršūnėje karaliauja sodriai raudonos kalėdinės kojinės, nykštukų kepuraitės, kalėdiniai puodeliai. 

Personalizuotos dovanos. Ieškantys šio to išskirtinio, kažko, ko nerasite kiekvienoje masinės prekybos vietoje, renkasi personalizuotas dovanas. Kalėdų Senelis dažnai įteikia puodelius, marškinėlius su užrašais, juokingais paveikslėliais, nuotraukomis. Jei manote, kad puodeliai – kiek pabodęs „reikalas“, pasižvalgykite į originalesnius variantus, pavyzdžiui, personalizuotas pjaustymo lenteles mėgstantiems sukiotis virtuvėje, rėmelius nuotraukoms su išgraviruotais vardais ar palinkėjimu, personalizuotus rašiklius ir kt.

Geradovana.lt

Geradovana.lt

Dovanų čekiai. Gyvenant vartotojiškoje visuomenėje daugelis net negali atsakyti į klausimą, ko norėtų dovanų. Pagalvoji ir atrodo, kad viską turi, tad ko gi dar norėti? Tokiu atveju puikus pasirinkimas bus dovanų čekiai tam tikrai veiklai, pavyzdžiui, aktyvioms pramogoms, vakarienei, degustacijai, fotosesijai ir kt. Jei nežinote, ką mėgsta dovanų gavėjas, arba jei dovana skirta porai, sumanus pasirinkimas bus dovanų rinkiniai, leisiantys dovanos gavėjui ar gavėjams pasirinkti labiausiai jų norus atitinkančią dovaną.

Kelionės. Kalėdos – stebuklų metas, o kadangi kelionės asocijuojasi su atostogomis, tai labai maloniai nustebina dovanos gavėją. Per gražiausias žiemos šventes brangiems žmonėms įteikite savaitgalio kelionę į kurį nors Lietuvos kurortą – bus puiki proga pailsėti, atsipalaiduoti. Jei turite galimybę, padovanokite kelionę į kitą šalį. Galbūt žinote, kur svajoja nukeliauti Jūsų antroji pusė, tėvai ar kitas brangus asmuo?

Knygos. Knygos – dovana, turinti išliekamąją vertę, todėl nestebina, kad šis pasirinkimas nesitraukia iš populiariausių kalėdinių dovanų sąrašo. Mėgstantiems gaminti puikiai tiks kulinarinė knyga, puoselėjantiems savo sodą – knyga sodininkams, leidinys apie augalus, gėlių mylėtojams – knyga apie gėles ir t.t. Jei žinote, kad asmuo neabejingas geram laisvalaikiui su knyga, bet nežinote, koks žanras jo mėgstamiausias, išeitis – knygyno dovanų kuponai.

Buitinė technika. Artėjant Kalėdoms, prekybos centrai pirkėjus džiugina viliojančiomis nuolaidomis buitinei technikai. Šeimos nariams, artimiesiems dažnai po eglute padedamos ir prabangios dovanos, pavyzdžiui, kavos virimo aparatai, virtuviniai kombainai, puodų rinkiniai, net televizoriai, šaldytuvai, indaplovės ir pan.

Kvepalai. Geri, prabangūs kvepalai paliks malonų įspūdį ne tik moterims, bet ir savo įvaizdžiu besirūpinantiems vyrams. Kvepalai iš parduotuvių lentynų prieš Kalėdas išgraibstomi sparčiai – galbūt todėl, kad prieškalėdiniu laikotarpiu maloniai stebina taikomos nuolaidos… Labai populiarūs ir kvepalų parduotuvių dovanų čekiai – tai išeitis tiems, kurie nežino, koks kvapas dovanų gavėjo mėgstamiausias.

Prieskoniai. Vieni sako, kad Kalėdos kvepia imbieru, kiti – cinamonu, dar kitiems jos dvelkia gvazdikėliais… Prieskoniai kaip kalėdinė dovana yra puikus pasirinkimas moterims, neabejingoms maisto gamybai.

Žiemos reikmenys. Kepurės, pirštinės, šalikai – šie žiemos reikmenys neužleidžia pirmenybės mėgstamiausių kalėdinių dovanų sąraše jau ne vienerius metus.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Įvairenybės, Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: