Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“ pradeda žygį per Lietuvą (0)

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Organizatorių nuotr,

Labdaros akcija „Maltiečių sriuba“. Organizatorių nuotr.

Lapkričio 8 d. 15 val. V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje, maltiečiai pradeda kasmetinės labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Jos tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių. Jie tyliai laukia pagalbos, gero žodžio, dėmesio.

Dėl šio kilnaus tikslo V. Kudirkos aikštėje įsikurs visas sriubų miestelis. Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeivius primins, kaip svarbu dalintis. Dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartins ir sustiprina mus kaip bendruomenę.

Pasveikinti šventės dalyvių žada atvykti akcijos „Maltiečių sriuba“ globėjas Prezidentas Valdas Adamkus, pirmą sriubos samtį simboliškai įpils ir akciją iš savo miesto į kitas Lietuvos vietoves palydės Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Šių metų maltiečių paramos seneliams akcija „Maltiečių sriuba” – jau dvyliktoji. Praėjusių metų „Maltiečių sriubos” metu buvo surinkta daugiau kaip 250 000 tūkstančiai eurų. Už šias lėšas  pagalba suteikta  2600 skurdžiai gyvenančių senolių.

Už akcijos aukas visus metus finansuojamas ir kitas didelis maltiečių projektas seneliams – socialinė priežiūra jų pačių namuose. Jis vykdomas 13 miestų.

Maltiečiai nepamiršta ir globos namuose gyvenančių vienišų senolių, lanko juos per šventes, kai ypač trūksta artimųjų šilumos. Iš viso savo darbus vykdo 40-yje Lietuvos vietovių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: