Registrų centrą ketinama perduoti naujiems šeimininkams (0)

Susisiekimo ministerija | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Susisiekimo ministerija | Alkas.lt, A. Sartanavičiaus nuotr.

Valstybės įmonę Registrų centras iš Teisingumo ministerijos ketinama perduoti Susisiekimo ministerijai.

„Šiandien priimti preliminarūs sprendimai, kad ši įmonė kaip gana svarbi įmonė pereitų Susisiekimo ministerijos žinion. Tai būtų gana svarbus žingsnis į IT konsolidavimą – tai tarpinis žingsnis. Manau, kad šiame etape Susisiekimo ministerija galės priimti sprendimus, kas susiję su įsisenėjusiomis įmonės problemomis“, po Vyriausybės posėdžio  sakė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Anot jo, Registrų centro perdavimas kitai ministerijai nėra priekaištas Teisingumo ministerijos darbui.

„Teisingumo ministerijai yra taip yra dideli iššūkiai, kalbant apie pačią sistemą ir Kalėjimų departamentą. Mes tiesiog kryptingai judame prie informacinių technologijų išteklių konsolidavimo“, sakė S. Skvernelis.

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis teigė, kad informacinių technologijų (IT) išteklių konsolidavimas yra svarbesnė užduotis nei įmonės valdymo skaidrinimas. Pasak jo, skaidrumo problemas Registrų centre galima išspręsti, pakeitus jo valdymo modelį.

„Dėl pačio valdymo pirmiausia konsultuosimės su Teisingumo ministerija, kokie darbai atlikti iki šiol. Kaip ir visose valstybės įstaigose, įvesime skaidrų, aiškų ir visiems suprantamą įmonės valdymą“, sakė R. Masiulis.

R.Masiulis ramino Registrų centro darbuotojus, kad įmonės nelaukia labai dideli pokyčiai.Tuo metu S. Skvernelis neatskleidė, kada Registrų centras bus perduotas naujiems šeimininkams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: