Seimas pritarė siūlymui sudaryti naują Nacionalinės sveikatos tarybą (0)

Seimas pritarė siūlymui sudaryti naują Tarybą | LR Seimo nuotr.

Seimas pritarė siūlymui sudaryti naują Tarybą | LR Seimo nuotr.

Po svarstymo, Seimas pritarė Sveikatos sistemos įstatymo pataisoms (sumanymas Nr. XIIIP-1111(2) dėl Nacionalinės sveikatos tarybos veiklos.

Įstatyme siūloma įtvirtinti, kad Tarybai nustatyta tvarka, per 5 mėnesius nuo jos patvirtinimo, neišrinkus kandidato į Tarybos pirmininko pareigas, taip pat Seimui du kartus iš eilės nepaskyrus Tarybos išrinkto kandidato į Tarybos pirmininko pareigas, būtų sudaroma naujos sudėties Taryba.Sumanymo pristatymo metu Seimo sveikatos reikalų komiteto pirmininkė Agnė Širinskienė pažymėjo, kad pataisomis bandoma spręsti Nacionalinėje sveikatos taryboje susiklosčiusią padėtį.

„Birželio pradžioje mes suformavome Nacionalinę sveikatos tarybą, tačiau dabartinė padėtis yra tokia, kad Taryba kol kas yra nepajėgi išsirinkti savo pirmininko, nesurinkdama svarstymo, dėl procedūrinių pažeidimų. Mes jau ir Sveikatos reikalų komitete svarstėme procedūrinius pažeidimus, dėl ko prašėme, kad pirmininkas būtų perrenkamas nepažeidžiant teisės aktais nustatytos tvarkos“, – sakė A. Širinskienė.
Po svarstymo, sumanymui pritarė 67, prieš balsavo 2, susilaikė 7 Seimo nariai.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: