Vilniuje pradėtas statyti naujas futbolo stadionas (1)

fmaudra.com nuotr.

fmaudra.com nuotr.

Vilniuje 2018 metais bus įrengtas naujas dirbtinės dangos futbolo stadionas, kuris šaltuoju metų laiku bus uždengiamas specialiu pripučiamu kupolu ir virs maniežu. Stadiono įrengimo darbus Karoliniškių Ryto progimnazijos stadione pradėjo vykdyti Všį „Baltijos futbolo infrastruktūra“ kartu su Baltijos futbolo akademija.

Projekto įgyvendinime taip pat dalyvauja Lietuvos futbolo federacija (LFF), skyrusi naujam objektui dirbtinę dangą, Vilniaus regiono futbolo sąjunga ir Vilniaus miesto savivaldybė.„Šis projektas yra labai svarbus visam Vilniui. Visi žinome, koks didelis yra aikščių trūkumas šiltuoju metų laiku, o apie žiemą nėra net ką kalbėti – visi norintys negali tilpti į „Sportimą“. Džiaugiuosi, kad jau pradėjome darbus ir šiuo projektu prisidėsime prie futbolo vystymo Vilniaus regione, – sakė Baltijos futbolo akademijos direktorius Ivanas Švabovičius. – Dėkoju LFF už skirtą dangą, jau gegužės mėnesį ant jos Karoliniškėse bus žaidžiamas futbolas. Stadiono administracinis pastatas prie aikštės bus įrengtas 2018 metų rugsėjo mėnesį, o prieš žiemą virš aikštės iškils kupolas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

1 komentaras

  1. JUOZAS:

    kažkada tokių pripučiamų stadionų -maniežų Lietuvoje buvo keletas. Kur jie dabar ? Priminsiu : šalia VISI (dabar Gedimino technikos universiteto irgi stovėjo vienas toks. Ir kilo didelis vėjas, ir kupolas ėmė didingai siūbuoti, kol pagaliau vėjas jį sudraskė. Panėvėžyje buvo dar drastiškiau – kupolas užklojo greta esantį pastatą, gyventojai persigando : kas čia? – saulės užtemimas ar pasaulio pabaiga ? Taigi niekaip nepasimokom. Štai JAV vėjai kasmet nuneša tūkstančius skystai pastatytų namelių. Bet, matyt, šiais laikais temokam visokių liberalų ir avulių rankomis tik griauti mūsų tėvų pastatytus stadionus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: