LVŽS vadovybė aptars pasiruošimą Seimo rudens sesijai ir koalicijos ateitį (0)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis | lrs.lt nuotr.

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis | lrs.lt nuotr.

Liepos 19 d. Vilniuje, 16 val. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos vadovybės susitikime ketinama aptarti  pasiruošimą artėjančiai Seimo rudens sesijai bei valdančiosios koalicijos ateitį.

Pasak šio susitikimo iniciatorius V. Pranckiečio susitikime nedalyvaus atostogaujantis premjeras Saulius Skvernelis, todėl bus tik pasidalinta nuomonėmis dėl viešoje erdvėje pasirodžiusių kai kurių koalicijos partnerių lyderių pareiškimų, bet sprendimų šiuo klausimų priimti neplanuojama.

Tačiau šios dienos „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ laidos vedėjo paklaustas, ką darytų „valstiečiai“, jei socialdemokratai nuspręstų palikti koaliciją, V. Pranckietis sakė, kad šiandien jo partijos aktyvas susitiks ir pats nuspręs, ar tęsti diskusijas šiuo klausimu.

Socdemų pirmininkas Gintautas Paluckas apie galimybę pasitraukti iš koalicijos prakalbo, kuomet LVŽS pasirašė susitarimą su Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vadovybe dėl paramos priimant sprendimus dėl urėdijų reformos mainais į mokesčio lengvatos centriniam šildymui išlaikymo. 

LVŽS frakcija Seime turi 56 narius, socialdemokratų frakciją sudaro 19 Seimo narių.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: