Premjeras Balninkų miesteliui padovanojo 100 Lietuvos trispalvių (nuotraukos) (1)

trispalve-veliava-alkas-vaiskuno-nuotr

Trispalvė | J.Vaiškūno nuotr., alkas.lt nuotr.

Liepos 6-tą d. Lietuvos valstybės – Karaliaus Mindaugo Karūnavimo – dieną, Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis aplankė Balninkų seniūniją (Molėtų r.), kurios bendruomenei padovanojo 100 Lietuvos vėliavų.

„Mane pasiekė žinia, kad Molėtų kultūros centras teikė paraišką, jog gautų vėliavų artėjančiai Šimtmečio šventei ir galėtų papuošti seniūnijose gyvenančių žmonių namus. Tai puiki iniciatyva, todėl kviečiu visas bendruomenes aktyviai jungtis prie artėjančio Šimtmečio šventimo ir 2018-aisiais iškelti Lietuvos trispalvę ne tik valstybinių švenčių proga“, – sakė premjeras S. Skvernelis, bendraudamas su vietos gyventojais.

Premjero globojama akcija „Padovanok Lietuvos vėliavą“ siekiama atiduoti pagarbą mūsų šalies istorijai, jos pamatus stačiusiems ir dėl jų kovojusiems tautiečiams, tikėti mūsų ir būsimų kartų ateitimi. Šia proga Vyriausybės vadovas kviečia visus pasaulio Lietuvius iš visos širdies kelti Lietuvos trispalvę ir raginti tai daryti kitus.

Ne visos sunkiau besiverčiančios šeimos išgali turėti ją, todėl premjero iniciatyva yra renkamos lėšos aukok.lt, siekiant šiems žmonėms padovanoti Lietuvos vėliavas.

Be to, Ministras Pirmininkas liepos š d. dalyvavo ir šventiniame renginyje ant Dubingių piliakalnio, kur kartu su viso pasaulio lietuviais 21 val. giedojo „Tautiška giesmę“. Ši kasmetinė tradicija Lietuvoje organizuojama ant 100 mūsų šalies piliakalnių. Taip skelbiama pradžia artėjančio Valstybės atkūrimo šimtmečio šventei.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Šventės, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: