Atidarytas šiuolaikiškai atnaujintas Šeduvos paštas (0)

Seduvospastoatidarymas_post.lt1

Šeduvos pašto atidarymas | post.lt nuotr.

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas tęsia paštų modernizavimą. Šiandien naujose šiuolaikiškose patalpose duris atvėręs Šeduvos paštas (Radviliškio r.) yra pirmasis pagal naująją Lietuvos pašto koncepciją įrengtas regioninis paštas.

„Tiek didmiesčiuose, tiek mažesniuose Lietuvos miesteliuose gyvenančių žmonių poreikiai keičiasi. Sparčiai kintantys klientų lūkesčiai įpareigoja tobulėti ir ieškoti būdų, kaip teikiamas pašto paslaugas padaryti paprastas, patikimas ir labiau prieinamas. Investuodami į paštų atnaujinimą siekiame, kad pašto paslaugos būtų ne tik visiems prieinamos, bet ir kad jomis naudotis būtų malonu bei patogu. Naujindami paštus prioritetą teikiame ne tik didiesiems Lietuvos miestams, bet ir regionams, mažesniems miesteliams.

Kiekvieną dieną stengiamės galvoti ne tik apie esamus, bet ir būsimus Lietuvos pašto klientus, todėl ir toliau žadame kryptingai dirbti modernizuojant paštus ir jų teikiamas paslaugas, užtikrinant teikiamų pašto paslaugų prieinamumo didinimą bei gerinant klientų aptarnavimą“, – tvirtino Lietuvos pašto Tinklo padalinio Šiaulių regiono vadovas Vaidas Rutkauskas.

Seduvospastoatidarymas_post.lt2

Šeduvos pašto atidarymas | post.lt nuotr.

Sveikindami į naujas, šiuolaikiškas patalpas perkelto Šeduvos pašto darbuotojus ir jo atidarymo šventėje dalyvavusius Šeduvos gyventojus bei klientus Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis ir Šeduvos seniūnas Justinas Pranys džiaugėsi teigiamais pokyčiais regione.

„Naujo, modernaus ir šiuolaikiško pašto Šeduvoje atidarymas reikšmingai prisideda prie patrauklios aplinkos kaimo gyventojams kūrimo. Mažinant socialinę ir ekonominę atskirtį tarp Lietuvos regionų labai svarbi kiekviena iniciatyva bei investicijos.

Radviliškio rajono kaimiškosiose vietovėse netrūksta pozityvių ekonominių ir socialinių pokyčių, o šiandien duris atvėrus šiuolaikiškam Lietuvos pašto padaliniui tikime, kad vietos gyventojai galės džiaugtis aukščiausia aptarnavimo kokybe, paslaugų teikimo sparta ir komfortu. Visa tai prisidės prie kasdienio gyvenimo kokybės pagerinimo“, – įsitikinęs Radviliškio rajono savivaldybės meras A. Čepononis.

Naujasis Šeduvos paštas įsikūrė beveik 100 kv. metrų ploto patalpose, jis įrengtas pagal naująją Lietuvos pašto koncepciją. Pašte teikiamos tiek pašto, tiek finansinės paslaugos. Jame veiks savitarnos parduotuvė, kurioje klientai galės patys pasirinkti ir įsigyti įvairių atnaujinto asortimento siuntų pakavimo priemonių ir kitų prekių. Taip pat įrengtos patogesnės darbo vietos pašto darbuotojams.

Modernizuotame Šeduvos pašte gyventojai galės pasinaudoti visomis Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis: išsiųsti ir atsiimti siuntas, užsiprenumeruoti spaudos leidinių, susimokėti mokesčius, išsiųsti ir atsiimti pinigų perlaidą.

Iš viso šiemet Lietuvos paštas yra numatęs rekonstruoti keturis didžiuosius sostinės ir du Kauno paštus, Druskininkų paštą. Įvertinus klientų srautus ir teikiamų paslaugų apimtį šiuose paštuose bus įrengti šiuolaikiški Lietuvos pašto klientų aptarnavimo centrai. Atnaujinami ir mažesni šalies regionuose veikiantys paštai.

Planuojamos investicijos į paštų atnaujinimą ir modernizavimą sieks apie 900 tūkst. eurų.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: