„LT100: mano kelionė Lietuvai“ kviečia jungtis prie žaidimo ir aplankyti 100 įdomiausių vietų Lietuvoje (2)

Šilalės rajono savivaldybės nuotr.

Šilalės rajono savivaldybės nuotr.

Nauja sumanymas internete „LT100: mano kelionė Lietuvai“ kviečia Lietuvos šimtmetį pasitikti visapusiškai pažinus savo šalį. Vasarai tik prasidėjus, pristatoma kelionių po Lietuvą, tradicinių švenčių ir tikrų lietuviškų pojūčių platforma internete, iki Lietuvos valstybės šimtmečio raginanti kiekvieną Lietuvos gyventoją aplankyti net 100 skirtingų lietuviškų lankytinų vietų, įsitraukti į tradicinius užsiėmimus. Šis žaidybinis projektas kviečia keliauti, įamžinti akimirkas bei dalintis savo gražiausiomis nuotraukomis tinklalapyje www.100kelione.lt.

Šis tinklalapis veiks kaip savotiškas gidas belaukiant Lietuvos valstybės šimtmečio, kviečiantis susipažinti su primirštais papročiais papročiais bei įdomiausiomis istorijomis, tuo, iš ko susideda Lietuva.

„Siekiame paskatinti Lietuvos žmones daugiau keliauti po mūsų šalį bei pažinti jos nepaprastumą. Daugelis esame girdėję apie Kražių miestelį arba Žuvinto biosferos rezervatą, tik ar esame ten buvę? Internete kiekvienam prieinamas žaidimas „LT100: mano kelionė Lietuvai“ leis sukūrus savo profilį, keliauti po Lietuvą, įamžinti akimirkas ir rinkti taškus, tam tereikės su savimi turėti išmanųjį įrenginį ir mobilųjį internetą“, – pasakoja projekto sumanytojos Eglė Belozaraitė ir Gintarė Šatevičiūtė.

Lietuvoje vertas aplankyti vietas projekto rengėjai atrinko pasitarę su Valstybiniu turizmo departamentu, regionų atstovais, tad žaidėjų laukia nepakartojamos lietuviškos erdvės bei vietovės.

„Jeigu nori ką nors gero padaryti Lietuvai – keliauk po ją. Ne be reikalo vietinio turizmo šūkis yra „O čia ar buvai?“. Jau esame atradę pasaulį, tad dabar skatiname atrasti Lietuvą. Šis projektas gali tapti tam puikia paskata“, – sakė Valstybinio turizmo departamento direktorės pareigas laikinai einanti Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Internetinėje platformoje pateikiami objektai apima visą Lietuvą, 10 apskričių, ir keliauti kviečia asmeniškai arba subūrus keliautojų būrelį. Ar tai būtų klasė, ar giminė, ar draugų būrys, sukūrus grupę galima keliauti ir rinkti taškus daug greičiau.

„Dalyvavimas šiame interaktyviame žaidime, tai ne tiesiog keliavimas po Lietuvą ir jos tradicijų pažinimas, bet artimųjų ryšių stiprinimas, buvimas kartu su šeima, artimaisiais, draugais. Pasitikime valstybės šimtmetį ne tik pažinę savo šalį, jos išskirtinumą, besididžiuodami kiekvienu jos kampeliu, bet ir suartėję su savo artimaisiais“, – sako projekto partnerio portalo tv3.lt redaktorius Artūras Anužis.

Žaidimas baigsis 2018 m. vasario 16 d. gražia jo uoliausių dalyvių apdovanojimo švente.

Šiam sumanymui įgyvendinti lėšų skyrė Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: