Vilnius ir Klaipėda kuria planus apjungti atsiskaitymą už viešąjį transportą (1)

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus sav. nuotr.

Vilniaus ir Klaipėdos miestų merai sutarė diegti vieningas atsiskaitymo sistemas už viešojo transporto paslaugas.

„Siekiame, kad tarp Vilniaus ir Klaipėdos judėti būtų patogiau visiems – ir studentams, ir turistams, ir darbo reikalais važiuojantiems žmonėms. Kiekvienos naujovės tikslas – padaryti gyvenimą lengvesniu, paprastesniu“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Uostamiesčio meras Vytautas Grubliauskas pažymėjo, kad kartu bus siekiama, jog vieninga atsiskaitymo sistema galiotų ne tik didžiųjų miestų viešajame transporte, bet ir, pavyzdžiui, įsigyjant bilietus traukiniui ar „Smiltynės perkėlos“ keltams.

„Klaipėda savo prigimtimi yra pasmerkta būti vienu iš pagrindinių šalies viešojo transporto sistemos centrų – tai vienintelis miestas Lietuvoje, kuris pasiekiamas ir vandeniu, ir oru, ir keliais, ir geležinkeliu. Todėl visų mieste veikiančių transporto sistemų integralumas uostamiesčiui yra labai svarbus bei žengiame pirmuosius rimtus žingsnius, kad viešuoju transportu būtų kuo patogiau keliauti ne tik mieste, regione, bet ir tarp didžiųjų šalies miestų“, – teigė V. Grubliauskas.

Planuojama, kad vieninga atsiskaitymo sistema už viešojo transporto paslaugas Klaipėdoje ir Vilniuje galėtų pradėti veikti per artimiausius kelerius metus.

 

Kategorijos: Kelionės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: