Izabelei Pinaitytei įteikta „Auksinės gervės“ statulėlė (1)

lfc.lt nuotr.

lfc.lt nuotr.

Šiandien, gegužės 27 d., Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius dalyvavo Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2016“ ceremonijoje ir Izabelei Pinaitytei už viso gyvenimo nuopelnus lietuviškam kinui įteikė „Auksinės gervės“ apdovanojimą.

„Ne pirmą kartą dalyvauju  šioje  apdovanojimų  ceremonijoje, tačiau kiekvieną kartą „Sidabrinė gervė“ atneša  netikėtumų. Ir dėl to „kaltas“ lietuviškas kinas – pristatantis vis daugiau naujų talentų, negirdėtų vardų ir  džiuginantis mūsų klasikų kūrybos branda. Turiu mintyje ne tik aktorius ar režisierius, bet ir už kadro dirbančius aukščiausio lygio profesionalus, kurie garsais ir vaizdais kuria emocinę filmo aurą“, – sako Vyriausybės vadovas.

„Labai džiaugiuosi, kad yra įvertintas ir jų darbas, jų indėlis į kino istoriją. Būtent tokiam žmogui šiandien man teko garbė įteikti „Auksinę gervę“, – teigia premjeras.

Kasmet „Sidabrinės gervės“ apdovanojimais pagerbiami iškiliausi ir labiausiai pasižymėję mūsų šalies kino kūrėjai bei jų filmai. Apdovanojimus „Sidabrinė gervė“ rengia Lietuvių kino akademija ir Lietuvos kino centras. Renginio globėjas – Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Naujienos, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Taip pat skaitykite: